FC Barcelona pakt opnieuw zwaar uit daags na Antwerp

door
FC Barcelona pakt opnieuw zwaar uit daags na Antwerp

Het werd dinsdagavond een ruwe kennismaking met de Champions League voor Antwerp, want het kreeg meteen een 5-0 om de oren van FC Barcelona. De Spaanse kampioen nam daarmee dan weer een droomstart in het kampioenenbal, waarin ze na enkele magere jaren weer willen schitteren.

De voorbije twee seizoenen sneuvelde Barça telkens in de groepsfase, maar dat mag geen derde keer gebeuren. De loting was alvast gunstig voor de Catalanen met ook nog FC Porto en Shakhtar Donetsk in de groep. Bovendien lijkt de ploeg ook stappen vooruit gezet te hebben, met onder meer de doorbraak van enkele nieuwe goudhaantjes.

LEES OOK: 'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

Balde blijft bij Barça

Eén van die goudhaantjes bezorgde Barça alvast uitstekend nieuws op woensdag. De club kondigt immers aan dat Alejandro Balde zijn contract verlengd heeft tot 2028. De 19-jarige linksachter kwam in het begin van het seizoen 2021/22 al een eerste keer piepen, maar brak vorig seizoen helemaal door.

Hij is intussen niet meer weg te denken uit de basiself en mocht vorige winter ook al mee met Spanje naar het WK. Nu verbindt hij ook zijn toekomst op de lange termijn aan Barça en dus lijkt Balde goed op weg om één van de uithangborden van het elftal te gaan worden.

Barça haalt nog uit

Er is bovendien nog meer goed nieuws op komst voor Barça. Spaanse media verwachten immers dat de club in de komende uren nog twee contractverlengingen zal aankondigen. Zo zou met de 16-jarige Lamine Yamal ook de allernieuwste sensatie zijn handtekening zetten.

Daarnaast blijft ook trainer Xavi langer aan boord. De voormalige middenvelder en clubicoon keerde in november 2021 terug om als hoofdcoach over te nemen van Ronald Koeman. Vorig seizoen loodste hij Barça naar de eerste titel in La Liga sinds 2019.

Is Barça nu vertrokken voor een nieuwe gouden periode?

Meest recent

Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

0
0
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

28
28
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

81
81
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

100
100
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

85
85
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

43
43
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

52
52
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

67
67
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

103
103
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

93
93
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

428
428
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

266
266
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

65
65
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

136
136
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

323
323
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

409
409
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

134
134
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

135
135
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

203
203
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

391
391
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

79
79
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

453
453
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

354
354
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

417
417

Meer sportnieuws