Extra Time-panel velt oordeel over goudklomp van Club Brugge

door
Extra Time-panel velt oordeel over goudklomp van Club Brugge

Club Brugge had het allesbehalve onder de knie tegen Sporting Charleroi tijdens de afgelopen speeldag. Blauw-Zwart kwam tot twee keer toe op achterstand, en diende Simon Mignolet uiteindelijk te danken na een uitstekende partij. Toch loodste Antonio Nusa de Bruggelingen alsnog naar de driepunter. 

Met een doelpunt en een assist toonde Antonio Nusa zich opnieuw bij Club Brugge. De 18-jarige Noor wordt in West-Vlaanderen aanzien als het grootste talent in jaren, en lijkt stilaan door te stomen naar zijn beste periode als profvoetballer. Sinds de efficiëntie van de flankaanvaller de lucht ingaat, lijkt het plafond voor Nusa ongekende hoogtes te kennen. 

In het verleden vertelde Ruud Vormer al dat Antonio Nusa de kwaliteiten had om bij de beste clubs in Europa te kunnen gaan spelen. Ondertussen deelt ook het panel van Extra Time diezelfde mening. Filip Joos vergeleek de Noor zelfs met Kvaratskhelia van Napoli. Een vergelijking dat toch kan tellen, gezien de liefde van Joos voor het Italiaanse voetbal. 

LEES OOK: Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

"Verleden tijd"

Gert Verheyen gaf in het Canvas-programma aan diep onder de indruk te zijn van Antonio Nusa. "Ik vind het raar dat hij vorig seizoen zo vaak teleurstelde als basisspeler. Gelukkig is dat nu verleden tijd", aldus de voormalige Bruggeling. Ook de rest van het Extra Time-panel én gast Zinho Gano konden hun lof voor de jonge Noor niet verbergen. 

Is het lof voor Nusa terecht?

Meest recent

'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

6
6
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

75
75
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

44
44
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

141
141
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

66
66
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

98
98
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

76
76
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

86
86
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

269
269
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

34
34
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

460
460
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

280
280
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

108
108
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

144
144
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

250
250
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

104
104
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

74
74
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

161
161
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

43
43
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

361
361
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

140
140
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

477
477
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

142
142

Meer sportnieuws