Extra Time-panel velt oordeel over goudklomp van Club Brugge

1072 stemmen
Extra Time-panel velt oordeel over goudklomp van Club Brugge

Club Brugge had het allesbehalve onder de knie tegen Sporting Charleroi tijdens de afgelopen speeldag. Blauw-Zwart kwam tot twee keer toe op achterstand, en diende Simon Mignolet uiteindelijk te danken na een uitstekende partij. Toch loodste Antonio Nusa de Bruggelingen alsnog naar de driepunter. 

Met een doelpunt en een assist toonde Antonio Nusa zich opnieuw bij Club Brugge. De 18-jarige Noor wordt in West-Vlaanderen aanzien als het grootste talent in jaren, en lijkt stilaan door te stomen naar zijn beste periode als profvoetballer. Sinds de efficiëntie van de flankaanvaller de lucht ingaat, lijkt het plafond voor Nusa ongekende hoogtes te kennen. 

In het verleden vertelde Ruud Vormer al dat Antonio Nusa de kwaliteiten had om bij de beste clubs in Europa te kunnen gaan spelen. Ondertussen deelt ook het panel van Extra Time diezelfde mening. Filip Joos vergeleek de Noor zelfs met Kvaratskhelia van Napoli. Een vergelijking dat toch kan tellen, gezien de liefde van Joos voor het Italiaanse voetbal. 

LEES OOK: 'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

"Verleden tijd"

Gert Verheyen gaf in het Canvas-programma aan diep onder de indruk te zijn van Antonio Nusa. "Ik vind het raar dat hij vorig seizoen zo vaak teleurstelde als basisspeler. Gelukkig is dat nu verleden tijd", aldus de voormalige Bruggeling. Ook de rest van het Extra Time-panel én gast Zinho Gano konden hun lof voor de jonge Noor niet verbergen. 

Is het lof voor Nusa terecht?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

0
0
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

66
66
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

110
110
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

262
262
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

69
69
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

388
388
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

79
79
'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Club Brugge was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt en dat was nodig ook. Het ...

799
799
Frey bezorgt Antwerp op de valreep droomstart tegen Beveren

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, maar daarvoor moest het tegen SK Beveren tot het uiterste ...

102
102
Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

KRC Genk heeft zijn competitiestart gemist. Op het veld van Zulte Waregem kwam het wel op ...

290
290
Anderlecht speelt met vuur: rode kaart doet La Louvière das om

RSC Anderlecht heeft de competitie geopend met een verdiende thuiszege tegen La Louvière: ...

196
196
'Cruciaal nieuws Kompany: Kane neemt toekomstbeslissing'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

257
257
Club Brugge betaalt 12 miljoen voor Leko’s nachtmerrie

Club Brugge betaalde zo'n 10 miljoen euro voor Freddie Potts, een bedrag dat via bonussen kan ...

731
731
Anderlecht benadeeld door arbitrage? De Bilde duidelijk

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League leverde meteen de nodige VAR-interventies op. Ook in ...

362
362
Lotto Park ontdekt potentiële patron: "Echt een topper"

Na drie Europese wedstrijden, is RSC Anderlecht ook aan het nieuwe seizoen begonnen in eigen land. ...

316
316
Transferschreeuw bij KVM: "Was ik sportief directeur of CEO ..."

Bij KV Mechelen is het nieuwe seizoen met een domper van start gegaan. Na een flauwe prestatie ...

190
190
Kampioen nú al gekend? "Club Brugge met 10 punten los"

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, het seizoen 2026-2027 is officieel van start gegaan. Het ...

452
452
Bruno roteert bij Anderlecht: vier wissels in basisploeg

RSC Anderlecht trapt zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League op gang. De recordkampioen ...

147
147
Meteen zware kater voor Genk, rode kaart nekt Simons en co

Zondagnamiddag stonden om 16u twee duels van de openingsspeeldag in de Jupiler Pro League op het ...

260
260
'Beveren vindt nieuwe spits, Italianen kloppen aan bij Union'

De Jupiler Pro League is dit weekend van start gegaan, maar de eersteklassers blijven ondertussen ...

107
107
Enorme metamorfose bij winnend Gent: "Grote stap vooruit"

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na degelijke resultaten in Europa wonnen de ...

156
156
Mokio bevrijdt Ajax in Zwolle, bizarre namiddag Godts

Net zoals de Jupiler Pro League is dit weekend ook de Nederlandse Eredivisie weer op gang getrokken. ...

75
75
Droomdebuut! Karetsas steelt de show met parel tegen Tzolis

Terwijl de Jupiler Pro League dit weekend weer van start ging, zijn de clubs uit de Europese ...

467
467
'Club Brugge niet meer te houden: wéér aanwinst van 12 mil'

Club Brugge blijft met aanzienlijke bedragen goochelen op de transfermarkt. De Belgische ...

1364
1364
AA Gent goed uit startblokken: KVM na één helft tegen touwen

AA Gent is goed aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. De Buffalo's pakten meteen ...

92
92

Meer sportnieuws