Extra Time-panel velt oordeel over goudklomp van Club Brugge

1072 stemmen
Extra Time-panel velt oordeel over goudklomp van Club Brugge

Club Brugge had het allesbehalve onder de knie tegen Sporting Charleroi tijdens de afgelopen speeldag. Blauw-Zwart kwam tot twee keer toe op achterstand, en diende Simon Mignolet uiteindelijk te danken na een uitstekende partij. Toch loodste Antonio Nusa de Bruggelingen alsnog naar de driepunter. 

Met een doelpunt en een assist toonde Antonio Nusa zich opnieuw bij Club Brugge. De 18-jarige Noor wordt in West-Vlaanderen aanzien als het grootste talent in jaren, en lijkt stilaan door te stomen naar zijn beste periode als profvoetballer. Sinds de efficiëntie van de flankaanvaller de lucht ingaat, lijkt het plafond voor Nusa ongekende hoogtes te kennen. 

In het verleden vertelde Ruud Vormer al dat Antonio Nusa de kwaliteiten had om bij de beste clubs in Europa te kunnen gaan spelen. Ondertussen deelt ook het panel van Extra Time diezelfde mening. Filip Joos vergeleek de Noor zelfs met Kvaratskhelia van Napoli. Een vergelijking dat toch kan tellen, gezien de liefde van Joos voor het Italiaanse voetbal. 

LEES OOK: Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

"Verleden tijd"

Gert Verheyen gaf in het Canvas-programma aan diep onder de indruk te zijn van Antonio Nusa. "Ik vind het raar dat hij vorig seizoen zo vaak teleurstelde als basisspeler. Gelukkig is dat nu verleden tijd", aldus de voormalige Bruggeling. Ook de rest van het Extra Time-panel én gast Zinho Gano konden hun lof voor de jonge Noor niet verbergen. 

Is het lof voor Nusa terecht?

Meest recent

Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

8
8
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

0
0
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

34
34
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

40
40
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

34
34
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

192
192
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

256
256
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

337
337
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

43
43
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

67
67
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

100
100
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

83
83
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

347
347
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

253
253
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

61
61
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

475
475
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

211
211
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

560
560
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

70
70
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

127
127
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

56
56
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

438
438
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

746
746
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

606
606
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

178
178

Meer sportnieuws