Staat Van Gaal binnenkort voor spraakmakende rentree?

164 stemmen
Staat Van Gaal binnenkort voor spraakmakende rentree?

Ajax is het seizoen op een rampzalige manier gestart. De Amsterdamse topclub staat na vier speeldagen pas op een twaalfde plaats in het klassement, en er lijkt voorlopig niet veel kans op beterschap. De Amsterdammers verloren ook vorig weekend op het veld van Twente en raken de voeling met de top van het klassement stilaan kwijt. 

De zwakke prestaties van Ajax zorgen er ook meteen voor dat de stoel van Maurice Steijn wankelt. De Nederlandse trainer van Ajax kan al een tijdje niet meer rekenen op de steun van de Amsterdamse supporters, en raakte ondertussen ook verwikkeld in een ruzie met technisch directeur Mislintat. De twee zouden het niet eens zijn over het aankoopbeleid van Ajax. 

Steijn uitte overigens ook openlijk kritiek op het aankoopbeleid van Mislintat, en sindsdien weigert het tweetal nog met elkaar te spreken. Aangezien de resultaten van kwaad naar erger gaan, lijkt de kans ook groot dat Steijn binnenkort naar een nieuwe werkgever mag gaan zoeken. Donderdag staat Ajax immers voor een zware confrontatie met Olympique Marseille in de Europa League, én zondag volgt 'De Klassieker' tegen Feyenoord. 

Terugkeer Van Gaal? 

Ondertussen wordt er in de Nederlandse media alvast volop gespeculeerd over een mogelijke opvolger van Steijn. Volgens columnist Nico Dijkshoorn is Louis Van Gaal dé kandidaat om Ajax terug op de rails te krijgen. "Het pijnlijke is dat iedereen precies weet hoe Ajax kan gered worden: door Van Gaal een laatste kunstje te laten uitvoeren", klinkt het bij de Nederlander. 

De kans dat de 72-jarige Van Gaal opnieuw aan de slag zal gaan bij Ajax is echter niet onbestaand. De Nederlander wordt namelijk al enkele weken in verband gebracht met een job als bondscoach van Duitsland, wat dus doet denken dat Van Gaal het voetbalwereldje nog niet beu is. 

Moet Van Gaal de nieuwe trainer van Ajax worden?

Meest recent

Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

26
26
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

151
151
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

52
52
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

40
40
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

386
386
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

62
62
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

213
213
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

45
45
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

234
234
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

169
169
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

111
111
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

690
690
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

175
175
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1077
1077
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

690
690
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

460
460
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

852
852
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

853
853
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

140
140
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

500
500
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

820
820

Meer sportnieuws