FC Barcelona vreest voor veiligheid supporters tegen Antwerp

door
FC Barcelona vreest voor veiligheid supporters tegen Antwerp

Voor de supporters van Royal Antwerp FC is het nog een dagje wachten geblazen vooraleer de Champions League-hymne van start gaat en ze hun troepen in actie zullen zien op het allerhoogste niveau. Met FC Barcelona treft The Great Old meteen één van de grootste clubs ter wereld. Toch wordt er bij de Blaugrana gevreest voor de veiligheid. 

Om de rust in en rond het stadion te kunnen bewaren besloot FC Barcelona om enkele veiligheidsmaatregelen te stellen voor het treffen tussen Antwerp en de Catalaanse topclub. De Blaugrana bestempelt de partij als een risicowedstrijd, en stelde een speciaal protocol op om de veiligheid van de eigen en bezoekende fans te kunnen garanderen. 

Om die reden zullen Antwerp-fans niet toegelaten worden in de eigen thuisvakken, en kunnen die normaliter enkel en alleen terecht op de tribune van de bezoekers. Daarnaast wordt er ook aangeraden om geen tickets te kopen buiten het stadion, én om ploeggerelateerde attributen als sjaals, vlaggen etc. enkel en alleen te gebruiken in de daarvoor aangeduide zones rond het stadion. 

LEES OOK: Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Pech voor Belgische fans uit Spanje

De Belgen die in Spanje wonen of op reis zijn in Zuid-Europa kunnen overigens ook geen neutraal ticket kopen voor de wedstrijd. Iedereen met de Belgische nationaliteit - los van het feit of het Antwerp-supporters zijn of niet - wordt geweerd uit de thuistribune. Een fikse streep door de rekening van de mensen met onze nationaliteit die als neutrale supporter de wedstrijd zouden willen bijgewoond hebben. 

 

Zijn de maatregelen overdreven?

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

36
36
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

67
67
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

55
55
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

106
106
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

320
320
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

124
124
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

22
22
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

380
380
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

132
132
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

357
357
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

56
56
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

244
244
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

264
264
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

64
64
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

265
265
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

262
262
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

559
559
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

367
367
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

445
445
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

317
317
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

166
166
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

352
352
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

265
265

Meer sportnieuws