Barcelona vs. Antwerp: verschil van 715 miljoen

172 stemmen
Barcelona vs. Antwerp: verschil van 715 miljoen

De fans van Royal Antwerp FC kijken ongetwijfeld uit naar het treffen met FC Barcelona. The Great Old trekt morgenavond richting Camp Nou, en het toebrengen van puntenverlies aan de Europese voetbalgigant zou een half mirakel zijn. Op papier is het verschil tussen beide teams alvast bijzonder groot.

Volgens Transfermarkt bedraagt de selectiewaarde van FC Barcelona een slordige 815 miljoen euro. Jonge Spaanse talenten als Pedri en Gavi hebben de hoogste marktwaarde, en zijn respectievelijk 100 en 90 miljoen euro waard. Andere Europese toppers als Frenkie De Jong (75 miljoen euro), Ronald Araujo (70 miiljoen euro), Raphinha (60 miljoen euro) en Jules Koundé (60 miljoen euro) trekken de selectiewaarde alleen maar op.

Bij Antwerp is de piepjonge Arthur Vermeeren dan weer de meest waardevolle speler. De middenvelder zou 17 miljoen euro waard zijn volgens bovenstaand medium. Vincent Janssen en Jean Butez vervolledigen de top drie dan weer bij The Great Old, en zijn respectievelijk negen en acht miljoen euro waard. De totale selectiewaarde van Antwerp wordt dan weer geschat op 98 miljoen euro.

Verschil is bijzonder groot

Het verschil tussen de selectiewaardes van beide ploegen bedraagt dus een slordige 715 miljoen euro. Een bedrag – dat op papier ongetwijfeld groter is dan op het veld – dat de favorietenrol van FC Barcelona alleen maar verder bevestigt. Morgenavond omstreeks 21u staan beide teams tegenover elkaar, en zal het aan Antwerp zijn om te zorgen voor een absolute stunt.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Wat wordt de uitslag morgen?

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

6
6
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

151
151
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

36
36
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

54
54
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

36
36
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

38
38
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

163
163
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

69
69
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

49
49
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

150
150
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

143
143
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

55
55
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

355
355
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

182
182
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

53
53
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

248
248
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

156
156
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

152
152
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

455
455
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

353
353
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

138
138

Meer sportnieuws