Degryse ziet grote pijnpunten bij Antwerp én Club Brugge

571 stemmen
Degryse ziet grote pijnpunten bij Antwerp én Club Brugge

Royal Antwerp FC en Club Brugge wonnen afgelopen weekend hun wedstrijden en draaien bovenaan mee. Toch ziet Marc Degryse dat er ook nog werkpunten zijn bij de twee topclubs. Dat stelde hij vast in de voetbalgids van Het Laatste Nieuws.

Volgens Degryse is Antwerp dit seizoen niet versterkt uit de mercato gekomen Hij vindt hen ook niet verzwakt, maar voorspelt toch de nodige problemen voor de Great Old.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Antwerp niet sterker

Antwerp wist vorig jaar in een seizoen zonder Europees voetbal de titel te winnen. Dit jaar is de kern nog steeds niet breed. De Champions League-campagne gaat volgens hem punten kosten. Zo geraakte Alderweireld in Europa al geblesseerd. Hij zou niet verbaasd zijn als Antwerp geen prijzen pakt dit jaar en aanziet hen dan ook niet als een titelfavoriet.

Toch is dat nog koffiedik kijken. Als Antwerp laatste zou eindigen in de Champions League-groep, dan is het avontuur in Europa in december over. Aangezien het zwaartepunt van de Jupiler Pro League pas in de play-offs ligt, kan er mits het beperken van de schade tijdens de komende maanden nog zéér veel mogelijk zijn.

Club mist topverdediger

Club Brugge is volgens Degryse samen met AA Gent de grote titelfavoriet. De ex-speler van Club Brugge is van mening dat Mannaert goed heeft ingekocht. Alleen ziet hij één groot gemist bij de Bruggelingen. Achteraan is er geen defensieve topper die de boel op orde zet.

Er is geen Jan Vertonghen of Toby Alderweireld. Dedryck Boyata werd vorig jaar om die reden gehaald, maar zijn transfer is tot op heden nog steeds geen succes. Defensief is er nog werk aan de winkel voor Ronny Deila.

Dat bleek tegen Charleroi nog maar eens. Club wist in 12 duels nog maar 2 keer de nul te houden. Het incasseerde 11 goals, waarvan 6 in de laatste drie duels.

Gaat Antwerp zijn titel verlengen?

Meest recent

'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

26
26
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

9
9
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

44
44
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

59
59
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

16
16
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

61
61
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

430
430
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

85
85
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

163
163
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

237
237
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

61
61
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

91
91
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

124
124
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

108
108
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

172
172
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

100
100
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

134
134
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

357
357
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

162
162
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

159
159
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

95
95
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

174
174
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

273
273

Meer sportnieuws