Degryse ziet grote pijnpunten bij Antwerp én Club Brugge

door
Degryse ziet grote pijnpunten bij Antwerp én Club Brugge

Royal Antwerp FC en Club Brugge wonnen afgelopen weekend hun wedstrijden en draaien bovenaan mee. Toch ziet Marc Degryse dat er ook nog werkpunten zijn bij de twee topclubs. Dat stelde hij vast in de voetbalgids van Het Laatste Nieuws.

Volgens Degryse is Antwerp dit seizoen niet versterkt uit de mercato gekomen Hij vindt hen ook niet verzwakt, maar voorspelt toch de nodige problemen voor de Great Old.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Antwerp niet sterker

Antwerp wist vorig jaar in een seizoen zonder Europees voetbal de titel te winnen. Dit jaar is de kern nog steeds niet breed. De Champions League-campagne gaat volgens hem punten kosten. Zo geraakte Alderweireld in Europa al geblesseerd. Hij zou niet verbaasd zijn als Antwerp geen prijzen pakt dit jaar en aanziet hen dan ook niet als een titelfavoriet.

Toch is dat nog koffiedik kijken. Als Antwerp laatste zou eindigen in de Champions League-groep, dan is het avontuur in Europa in december over. Aangezien het zwaartepunt van de Jupiler Pro League pas in de play-offs ligt, kan er mits het beperken van de schade tijdens de komende maanden nog zéér veel mogelijk zijn.

Club mist topverdediger

Club Brugge is volgens Degryse samen met AA Gent de grote titelfavoriet. De ex-speler van Club Brugge is van mening dat Mannaert goed heeft ingekocht. Alleen ziet hij één groot gemist bij de Bruggelingen. Achteraan is er geen defensieve topper die de boel op orde zet.

Er is geen Jan Vertonghen of Toby Alderweireld. Dedryck Boyata werd vorig jaar om die reden gehaald, maar zijn transfer is tot op heden nog steeds geen succes. Defensief is er nog werk aan de winkel voor Ronny Deila.

Dat bleek tegen Charleroi nog maar eens. Club wist in 12 duels nog maar 2 keer de nul te houden. Het incasseerde 11 goals, waarvan 6 in de laatste drie duels.

Gaat Antwerp zijn titel verlengen?

Meest recent

Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

0
0
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

9
9
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

99
99
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

244
244
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

69
69
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

219
219
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

285
285
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

283
283
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

255
255
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

101
101
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

47
47
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

479
479
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

674
674
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

229
229
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

285
285
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

69
69
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

129
129
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

324
324
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

355
355
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

210
210
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

31
31
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

202
202
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

291
291
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

395
395
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

407
407

Meer sportnieuws