Degryse ziet grote pijnpunten bij Antwerp én Club Brugge

door
Degryse ziet grote pijnpunten bij Antwerp én Club Brugge

Royal Antwerp FC en Club Brugge wonnen afgelopen weekend hun wedstrijden en draaien bovenaan mee. Toch ziet Marc Degryse dat er ook nog werkpunten zijn bij de twee topclubs. Dat stelde hij vast in de voetbalgids van Het Laatste Nieuws.

Volgens Degryse is Antwerp dit seizoen niet versterkt uit de mercato gekomen Hij vindt hen ook niet verzwakt, maar voorspelt toch de nodige problemen voor de Great Old.

LEES OOK: Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Antwerp niet sterker

Antwerp wist vorig jaar in een seizoen zonder Europees voetbal de titel te winnen. Dit jaar is de kern nog steeds niet breed. De Champions League-campagne gaat volgens hem punten kosten. Zo geraakte Alderweireld in Europa al geblesseerd. Hij zou niet verbaasd zijn als Antwerp geen prijzen pakt dit jaar en aanziet hen dan ook niet als een titelfavoriet.

Toch is dat nog koffiedik kijken. Als Antwerp laatste zou eindigen in de Champions League-groep, dan is het avontuur in Europa in december over. Aangezien het zwaartepunt van de Jupiler Pro League pas in de play-offs ligt, kan er mits het beperken van de schade tijdens de komende maanden nog zéér veel mogelijk zijn.

Club mist topverdediger

Club Brugge is volgens Degryse samen met AA Gent de grote titelfavoriet. De ex-speler van Club Brugge is van mening dat Mannaert goed heeft ingekocht. Alleen ziet hij één groot gemist bij de Bruggelingen. Achteraan is er geen defensieve topper die de boel op orde zet.

Er is geen Jan Vertonghen of Toby Alderweireld. Dedryck Boyata werd vorig jaar om die reden gehaald, maar zijn transfer is tot op heden nog steeds geen succes. Defensief is er nog werk aan de winkel voor Ronny Deila.

Dat bleek tegen Charleroi nog maar eens. Club wist in 12 duels nog maar 2 keer de nul te houden. Het incasseerde 11 goals, waarvan 6 in de laatste drie duels.

Gaat Antwerp zijn titel verlengen?

Meest recent

Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

8
8
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

115
115
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

23
23
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

276
276
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

91
91
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

45
45
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

302
302
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

81
81
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

218
218
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

236
236
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

706
706
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

91
91
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

181
181
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

425
425
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

54
54
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

298
298
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

315
315
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

121
121
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

638
638
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

104
104
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

203
203
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

841
841
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107

Meer sportnieuws