Degryse ziet grote pijnpunten bij Antwerp én Club Brugge

571
Degryse ziet grote pijnpunten bij Antwerp én Club Brugge

Royal Antwerp FC en Club Brugge wonnen afgelopen weekend hun wedstrijden en draaien bovenaan mee. Toch ziet Marc Degryse dat er ook nog werkpunten zijn bij de twee topclubs. Dat stelde hij vast in de voetbalgids van Het Laatste Nieuws.

Volgens Degryse is Antwerp dit seizoen niet versterkt uit de mercato gekomen Hij vindt hen ook niet verzwakt, maar voorspelt toch de nodige problemen voor de Great Old.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Antwerp niet sterker

Antwerp wist vorig jaar in een seizoen zonder Europees voetbal de titel te winnen. Dit jaar is de kern nog steeds niet breed. De Champions League-campagne gaat volgens hem punten kosten. Zo geraakte Alderweireld in Europa al geblesseerd. Hij zou niet verbaasd zijn als Antwerp geen prijzen pakt dit jaar en aanziet hen dan ook niet als een titelfavoriet.

Toch is dat nog koffiedik kijken. Als Antwerp laatste zou eindigen in de Champions League-groep, dan is het avontuur in Europa in december over. Aangezien het zwaartepunt van de Jupiler Pro League pas in de play-offs ligt, kan er mits het beperken van de schade tijdens de komende maanden nog zéér veel mogelijk zijn.

Club mist topverdediger

Club Brugge is volgens Degryse samen met AA Gent de grote titelfavoriet. De ex-speler van Club Brugge is van mening dat Mannaert goed heeft ingekocht. Alleen ziet hij één groot gemist bij de Bruggelingen. Achteraan is er geen defensieve topper die de boel op orde zet.

Er is geen Jan Vertonghen of Toby Alderweireld. Dedryck Boyata werd vorig jaar om die reden gehaald, maar zijn transfer is tot op heden nog steeds geen succes. Defensief is er nog werk aan de winkel voor Ronny Deila.

Dat bleek tegen Charleroi nog maar eens. Club wist in 12 duels nog maar 2 keer de nul te houden. Het incasseerde 11 goals, waarvan 6 in de laatste drie duels.

Gaat Antwerp zijn titel verlengen?

Meest recent

'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

23
23
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

17
17
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

22
22
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

9
9
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

129
129
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

46
46
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

91
91
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

65
65
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

85
85
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

79
79
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

303
303
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

62
62
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

301
301
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

279
279
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

222
222
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

176
176
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

202
202
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

129
129
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

149
149
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0

Meer sportnieuws