Maakt Zlatan een comeback bij deze club?

door
Maakt Zlatan een comeback bij deze club?

AC Milan investeerde afgelopen zomer bijzonder zwaar in zijn elftal en dat leek ook resultaat op te leveren. De Rossoneri begonnen hun seizoen immers uitstekend met een negen op negen, maar zondagavond kregen ze plots een opdoffer van formaat. In de stadsderby kregen ze van aartsrivaal Inter een 5-1 om de oren.

Qua timing kon die oplawaai ook niet slechter, want dinsdag moet Milan alweer aan de bak in de Champions League. Op de openingsspeeldag krijgen ze het bezoek van Newcastle United en dat wordt allesbehalve een makkelijke opdracht. De Magpies braken vorig seizoen in de top vier van de Premier League in.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Zlatan terug bij Milan

Ze maakten deze zomer bovendien nog eens hun ambities duidelijk door met Sandro Tonali de draaischijf van Milan weg te plukken. Trainer Stefano Pioli heeft dus heel wat oplapwerk voor de boeg en krijgt daarbij hulp uit zeer opvallende hoek. Zlatan Ibrahimovic verscheen maandag plots weer op Milanello, het trainingscomplex van de club.

De 41-jarige Zweed zette in de zomer een punt achter zijn spelerscarrière, maar keert nu dus mogelijk alweer terug bij de club van zijn hart. Hij had tijdens de training een lang gesprek met Pioli en La Gazzetta dello Sport weet dat Ibrahimovic bereid zou zijn om weer een rol in de kleedkamer te gaan spelen.

Hij wil Milan helpen

Dat zal dan wellicht zijn als motivator en leider, waarbij hij zijn bakken aan ervaring kan overbrengen op de jongere spelers. Zeker met het oog op de kraker van dinsdag kan dat weleens welkom zijn.

Het wordt dus afwachten of we Ibrahimovic de komende dagen nog in Milaan zullen zien en of hij misschien een welomlijnde rol krijgt in de staf van Pioli. 

Kan AC Milan het leiderschap van Zlatan nog gebruiken?

Meest recent

De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

44
44
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

443
443
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

39
39
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

114
114
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

487
487
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

51
51
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

112
112
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

185
185
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

70
70
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

160
160
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

490
490
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

29
29
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

196
196
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

252
252
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

515
515
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

196
196
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

167
167
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

94
94
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

80
80
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

396
396
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

101
101

Meer sportnieuws