Barça ziet twee titularissen afhaken voor Antwerp

325 stemmen
Barça ziet twee titularissen afhaken voor Antwerp

Dinsdagavond wordt het nieuwe seizoen in de Champions League helemaal op gang getrapt. Dat gebeurt ook met Antwerp, dat eind augustus AEK Athene over de knie legde en zich zo wist te plaatsen voor de groepsfase. Daarin krijgt de Great Old meteen een droomaffiche geserveerd.

Voor hun openingsmatch in de poules mogen ze immers meteen aan de bak op het veld van FC Barcelona. Dat wordt een aartsmoeilijke opdracht voor Mark van Bommel en zijn troepen, ook omdat de Spaanse kampioen uit is op revanche. De voorbije twee seizoen stelde Barça immers telkens teleur in de Champions League.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Zonder Pedri en Araujo

Ze sneuvelden twee keer op rij al in de groepsfase en dat willen ze niet opnieuw laten gebeuren. Ze zullen er dan ook op gebrand zijn om een goede start te nemen en dat betekent uiteraard Antwerp verslaan. Trainer Xavi zal het wel zonder twee van zijn titularissen moeten stellen.

Goudhaantje Pedri ligt nog steeds in de lappenmand, terwijl er in de selectie voor dinsdag ook geen spoor te bekennen is van Ronald Araujo. De Uruguayaanse verdediger is ook nog altijd geblesseerd. Hij speelde de openingsmatch van het seizoen, maar bleef sindsdien aan de kant en maakt tegen Antwerp zijn rentree nog niet.

Xavi rekent op jonkies

Verder staan alle vedetten wel paraat bij Barça en dus kijkt Antwerp straks onder meer Ter Stegen, De Jong, Gavi en Lewandowski in de ogen. Ook het 16-jarige fenomeen Lamine Yamal is er gewoon opnieuw bij. Daarnaast nam Xavi met Fermin (20), Casado (20) en Astralaga (19) ook nog enkele andere jonkies in de selectie op.

Antwerp heeft in Barcelona in principe niets te verliezen. Voor de Great Old zal het eerder zaak zijn om punten te pakken in de andere wedstrijden tegen FC Porto en Shakhtar Donetsk, want dat lijken tegenstanders waartegen op een goede dag iets verwezenlijkt kan worden.

Kan Antwerp tegen dit Barça stunten?

Meest recent

Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

9
9
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

8
8
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

14
14
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

14
14
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

120
120
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

65
65
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

45
45
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

144
144
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

262
262
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

76
76
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

140
140
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

34
34
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

221
221
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

65
65
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

38
38
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

578
578
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

553
553
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

70
70
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

280
280
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

150
150
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

299
299
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

160
160
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

189
189
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

114
114

Meer sportnieuws