Mourinho jent Internazionale na eerste goal van Lukaku

door
Mourinho jent Internazionale na eerste goal van Lukaku

Het was een zeer woelige zomer voor Romelu Lukaku, maar die kende uiteindelijk toch een happy end. Na lang wachten in het vagevuur van de B-kern van Chelsea vond de Rode Duivel alsnog een uitweg. AS Roma verloste hem uit zijn lijden en huurt hem voor de rest van het seizoen.

Lukaku lijkt ook al zijn draai gevonden te hebben in de Italiaanse hoofdstad. Hij kwam zondagavond tegen Empoli een eerste keer aan de aftrap en slaagde er ook meteen in om zijn eerste doelpunt voor de club te maken. Hij scoorde de zesde goal in een waanzinnige 7-0-zege.

LEES OOK: 'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

"Inter mag niet boos zijn"

Dat maakte uiteraard ook José Mourinho blij. De Portugese trainer was één van de drijvende krachten achter de transfer van Lukaku, want hij kent onze landgenoot uitstekend. Ze werkten immers eerder al samen bij Chelsea en Manchester United.

Mourinho kon het na de match ook niet laten om een plaagstootje uit te delen aan Inter. "Ik denk niet dat iemand bij Inter nu nog een reden heeft om boos te zijn op Romelu. Ze hebben de derby van Milaan met 5-1 gewonnen en ze hebben nu een sterke voorhoede. Ik denk dat ze ook blij kunnen zijn voor hun ex-trainer, die nog een goede spits kon gebruiken", knipoogde hij bij DAZN.

Woede over flirt met Juventus

Eerder in de zomer had Lukaku zich de woede van Inter op de hals gehaald toen uitlekte dat hij achter de schermen ook flirtte met rivaal Juventus. De Nerazzurri werkten op dat moment volop aan zijn terugkeer, maar bliezen de onderhandelingen meteen op. Ook de transfer naar Juventus ging niet door.

Mourinho werkte zelf uiteraard in het verleden ook voor Inter, waar hij trainer was van 2008 tot 2010. In dat laatste jaar bezorgde hij de club ook een weergaloze treble, want hij loodste Inter naar de titel in de Serie A, de Coppa Italie én de Champions League.

Zal Lukaku snel helemaal ontploffen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

116
116
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

123
123
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

79
79
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

150
150
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

70
70
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

96
96
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

137
137
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

36
36
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

66
66
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

220
220
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1285
1285
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

132
132
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

67
67
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

194
194
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

388
388
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

75
75
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

145
145
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

201
201
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

100
100
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

371
371
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

97
97

Meer sportnieuws