Mourinho jent Internazionale na eerste goal van Lukaku

door
Mourinho jent Internazionale na eerste goal van Lukaku

Het was een zeer woelige zomer voor Romelu Lukaku, maar die kende uiteindelijk toch een happy end. Na lang wachten in het vagevuur van de B-kern van Chelsea vond de Rode Duivel alsnog een uitweg. AS Roma verloste hem uit zijn lijden en huurt hem voor de rest van het seizoen.

Lukaku lijkt ook al zijn draai gevonden te hebben in de Italiaanse hoofdstad. Hij kwam zondagavond tegen Empoli een eerste keer aan de aftrap en slaagde er ook meteen in om zijn eerste doelpunt voor de club te maken. Hij scoorde de zesde goal in een waanzinnige 7-0-zege.

LEES OOK: Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

"Inter mag niet boos zijn"

Dat maakte uiteraard ook José Mourinho blij. De Portugese trainer was één van de drijvende krachten achter de transfer van Lukaku, want hij kent onze landgenoot uitstekend. Ze werkten immers eerder al samen bij Chelsea en Manchester United.

Mourinho kon het na de match ook niet laten om een plaagstootje uit te delen aan Inter. "Ik denk niet dat iemand bij Inter nu nog een reden heeft om boos te zijn op Romelu. Ze hebben de derby van Milaan met 5-1 gewonnen en ze hebben nu een sterke voorhoede. Ik denk dat ze ook blij kunnen zijn voor hun ex-trainer, die nog een goede spits kon gebruiken", knipoogde hij bij DAZN.

Woede over flirt met Juventus

Eerder in de zomer had Lukaku zich de woede van Inter op de hals gehaald toen uitlekte dat hij achter de schermen ook flirtte met rivaal Juventus. De Nerazzurri werkten op dat moment volop aan zijn terugkeer, maar bliezen de onderhandelingen meteen op. Ook de transfer naar Juventus ging niet door.

Mourinho werkte zelf uiteraard in het verleden ook voor Inter, waar hij trainer was van 2008 tot 2010. In dat laatste jaar bezorgde hij de club ook een weergaloze treble, want hij loodste Inter naar de titel in de Serie A, de Coppa Italie én de Champions League.

Zal Lukaku snel helemaal ontploffen?

Meest recent

Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

2
2
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

14
14
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

68
68
Eden Hazard heeft één enorme spijt in carrière

Eden Hazard kende een grootse carrière bij Lille, Chelsea en Real Madrid. Ook bij de Rode ...

67
67
Anderlecht staat op in toppers: dit zorgt voor ommekeer

RSC Anderlecht kreeg de afgelopen jaren telkens kletsen van de rechtstreekse concurrenten. In ...

89
89
Échte reden ontslag Vandenbroeck bij Zulte onthuld

Sven Vandenbroeck werd bij Zulte Waregem de laan uitgestuurd. Essevee vecht nog tegen degradatie en ...

121
121
Tudor slaat terug na doelmannenrel: “Nooit meegemaakt”

Het is hommeles bij Tottenham Hotspur. De Engelse club kreeg een pandoering van jewelste in de ...

53
53
‘Trump en Infantino hakken knoop door over Iran’

Door de penibele situatie in Iran en het Midden-Oosten kregen de Rode Duivels mogelijk een nieuwe ...

45
45
Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Lucas Biglia vertrok bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De Argentijn verliet de club ...

330
330
Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Jérémy Doku kende een sterke periode bij Manchester City, maar de buitenspeler kampte ...

132
132
'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

225
225
Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

242
242
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

712
712
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

65
65
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

468
468
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

161
161
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

121
121
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

240
240
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

364
364
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

392
392
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

440
440
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

353
353
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

93
93
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

487
487
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

100
100

Meer sportnieuws