Mourinho jent Internazionale na eerste goal van Lukaku

170 stemmen
Mourinho jent Internazionale na eerste goal van Lukaku

Het was een zeer woelige zomer voor Romelu Lukaku, maar die kende uiteindelijk toch een happy end. Na lang wachten in het vagevuur van de B-kern van Chelsea vond de Rode Duivel alsnog een uitweg. AS Roma verloste hem uit zijn lijden en huurt hem voor de rest van het seizoen.

Lukaku lijkt ook al zijn draai gevonden te hebben in de Italiaanse hoofdstad. Hij kwam zondagavond tegen Empoli een eerste keer aan de aftrap en slaagde er ook meteen in om zijn eerste doelpunt voor de club te maken. Hij scoorde de zesde goal in een waanzinnige 7-0-zege.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

"Inter mag niet boos zijn"

Dat maakte uiteraard ook José Mourinho blij. De Portugese trainer was één van de drijvende krachten achter de transfer van Lukaku, want hij kent onze landgenoot uitstekend. Ze werkten immers eerder al samen bij Chelsea en Manchester United.

Mourinho kon het na de match ook niet laten om een plaagstootje uit te delen aan Inter. "Ik denk niet dat iemand bij Inter nu nog een reden heeft om boos te zijn op Romelu. Ze hebben de derby van Milaan met 5-1 gewonnen en ze hebben nu een sterke voorhoede. Ik denk dat ze ook blij kunnen zijn voor hun ex-trainer, die nog een goede spits kon gebruiken", knipoogde hij bij DAZN.

Woede over flirt met Juventus

Eerder in de zomer had Lukaku zich de woede van Inter op de hals gehaald toen uitlekte dat hij achter de schermen ook flirtte met rivaal Juventus. De Nerazzurri werkten op dat moment volop aan zijn terugkeer, maar bliezen de onderhandelingen meteen op. Ook de transfer naar Juventus ging niet door.

Mourinho werkte zelf uiteraard in het verleden ook voor Inter, waar hij trainer was van 2008 tot 2010. In dat laatste jaar bezorgde hij de club ook een weergaloze treble, want hij loodste Inter naar de titel in de Serie A, de Coppa Italie én de Champions League.

Zal Lukaku snel helemaal ontploffen?

Meest recent

'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

36
36
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

93
93
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

34
34
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

26
26
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

129
129
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

71
71
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

84
84
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

72
72
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

39
39
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

152
152
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

59
59
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

260
260
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

111
111
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

236
236
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

316
316
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

193
193
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

959
959
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1234
1234
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

416
416
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

195
195
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

214
214
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

65
65

Meer sportnieuws