Mourinho jent Internazionale na eerste goal van Lukaku

door
Mourinho jent Internazionale na eerste goal van Lukaku

Het was een zeer woelige zomer voor Romelu Lukaku, maar die kende uiteindelijk toch een happy end. Na lang wachten in het vagevuur van de B-kern van Chelsea vond de Rode Duivel alsnog een uitweg. AS Roma verloste hem uit zijn lijden en huurt hem voor de rest van het seizoen.

Lukaku lijkt ook al zijn draai gevonden te hebben in de Italiaanse hoofdstad. Hij kwam zondagavond tegen Empoli een eerste keer aan de aftrap en slaagde er ook meteen in om zijn eerste doelpunt voor de club te maken. Hij scoorde de zesde goal in een waanzinnige 7-0-zege.

LEES OOK: Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

"Inter mag niet boos zijn"

Dat maakte uiteraard ook José Mourinho blij. De Portugese trainer was één van de drijvende krachten achter de transfer van Lukaku, want hij kent onze landgenoot uitstekend. Ze werkten immers eerder al samen bij Chelsea en Manchester United.

Mourinho kon het na de match ook niet laten om een plaagstootje uit te delen aan Inter. "Ik denk niet dat iemand bij Inter nu nog een reden heeft om boos te zijn op Romelu. Ze hebben de derby van Milaan met 5-1 gewonnen en ze hebben nu een sterke voorhoede. Ik denk dat ze ook blij kunnen zijn voor hun ex-trainer, die nog een goede spits kon gebruiken", knipoogde hij bij DAZN.

Woede over flirt met Juventus

Eerder in de zomer had Lukaku zich de woede van Inter op de hals gehaald toen uitlekte dat hij achter de schermen ook flirtte met rivaal Juventus. De Nerazzurri werkten op dat moment volop aan zijn terugkeer, maar bliezen de onderhandelingen meteen op. Ook de transfer naar Juventus ging niet door.

Mourinho werkte zelf uiteraard in het verleden ook voor Inter, waar hij trainer was van 2008 tot 2010. In dat laatste jaar bezorgde hij de club ook een weergaloze treble, want hij loodste Inter naar de titel in de Serie A, de Coppa Italie én de Champions League.

Zal Lukaku snel helemaal ontploffen?

Meest recent

Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

3
3
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

71
71
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

29
29
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

117
117
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

176
176
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

407
407
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

190
190
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

448
448
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

339
339
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

165
165
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

406
406
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

571
571
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

476
476
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

109
109
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

199
199
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

291
291
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

307
307
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

455
455
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

84
84
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

453
453
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

435
435
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

113
113
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

720
720
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

426
426
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

202
202

Meer sportnieuws