TRANSFERUURTJE: 'Ex-Rode Duivel naar Aalst, Club wou sterkhouder Gent'

door
TRANSFERUURTJE: 'Ex-Rode Duivel naar Aalst, Club wou sterkhouder Gent'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Jupiler Pro League

Bij Eendracht Aalst is er de laatste weken heel wat gaande. De tweedenationaler haalde na de overname door Turkse investeerders al Kevin Mirallas binnen als technisch directeur en nu gaat opnieuw een bekende naam aan de slag bij de traditieclub. Aalst was de voorbije dagen op zoek naar een nieuwe trainer, waarvoor onder meer de naam van Mbark Boussoufa viel. De tweevoudige Gouden Schoen werd het uiteindelijk niet, want met Guillaume Gillet zou opnieuw een ex-Rode Duivel aangesteld worden.

AA Gent moest in de zomer toch afscheid nemen van een aantal spelers. Met Alessio Castro-Montes zag het bijvoorbeeld een sterkhouder naar een rivaal vertrekken, want Union kwam de flankspeler wegkapen. Ook Club Brugge toonde volgens Castro-Montes zelf interesse. Bij Gent ontkennen ze echter dat de interesse van de rivaal concreet was, want zij waren niet op de hoogte.

Bij Club wordt het de komende maanden dan weer vooral uitkijken naar de ontwikkelingen rond Antonio Nusa. Eind augustus wou Chelsea al 30 miljoen euro betalen voor het Noorse goudhaantje, die sindsdien zijn marktwaarde nog verder opdreef met een sensationeel debuut als international. De verwachting groeit dan ook dat Nusa nog een pak meer zal opleveren en het Belgische transferrecord zal doen sneuvelen.

Buitenland

Het rommelt de laatse weken stevig bij Manchester United, waar de schandalen en problemen elkaar opstapelen. Zo kwam Jadon Sancho bijvoorbeeld in aanvaring met Erik ten Hag en voorlopig naar de B-kern verbannen. Het lijkt stilaan niet meer goed te zullen komen met de flankaanvaller, die weleens een spectaculaire transfer zou kunnen gaan maken. Niemand minder dan FC Barcelona zou zijn situatie immers in de gaten houden.

In Duitsland zijn ze dan weer nog op zoek naar een nieuwe bondscoach voor het EK komende zomer, na het ontslag van Hansi Flick. De absolute topkandidaat blijft op dit moment Julian Nagelsmann, maar de Duitse bond zal wel zijn contractsituatie bij Bayern München moeten zien te regelen. Op de schaduwlijst staan daarom nog drie andere namen: Louis van Gaal, Oliver Glasner en Stefan Kuntz.

Real Madrid speurt de markt ook nog af op zoek naar een diepe spits, want het vertrek van Karim Benzema werd eigenlijk niet echt opgevangen. Oude rot Joselu is momenteel de enige nummer negen in de kern. Real zou daarom lonken naar Juventus, waar ze graag Dusan Vlahovic willen weghalen. De Koninklijke zou zelfs al een bod voor in januari voorbereiden.

Zou Sancho bij Barça weer zijn beste niveau kunnen halen?

Meest recent

Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

8
8
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

19
19
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

100
100
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

109
109
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

36
36
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

103
103
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

62
62
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

280
280
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

363
363
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

111
111
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

344
344
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

443
443
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

274
274
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

91
91
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

77
77
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

63
63
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

145
145
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

238
238
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

323
323
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

364
364
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

134
134
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

139
139
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

732
732
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

249
249
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

820
820

Meer sportnieuws