'Man Utd plande miljoenenbod op parel van Antwerp'

door
'Man Utd plande miljoenenbod op parel van Antwerp'

Royal Antwerp FC heeft een aantal parels in de rangen die op termijn de club nog veel geld kunnen opleveren. Het Laatste Nieuws weet dat Manchester United afgelopen zomer een enorm bod plande op Arthur Vermeeren. Ondanks de geruchten die de ronde deden, kwam het niet tot een transfer

LEES OOK: Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Barcelona scoutte hem meermaals

FC Barcelona heeft Vermeeren al een tijdje op de radar staan, dat is ondertussen algemeen bekend. De Belgische middenvelder kreeg al heel wat positieve scoutingsverslagen, maar Barça dacht er deze zomer niet aan om een bod doen.

Er is uiteraard de moeilijke financiële situatie. FC Barcelona heeft door financieel wanbeleid het niet makkelijk. Zomaar 25 miljoen euro op tafel leggen is niet echt mogelijk voor de Catalanen. Een goede Champions League-campagne, met morgen de partij tegen... Antwerp, is een must. Zo komt er extra geld binnen.

Man Utd wachtte af

FC Barcelona vreesde dat het Vermeeren al zou mislopen, omdat er een grote Engelse club interesse toonde. Volgens HLN dacht Manchester United eraan om Vermeeren voor een stevig bedrag te kopen en nog een jaar uit te lenen aan Antwerp. De club zag daar alsnog vanaf.

Als Vermeeren zich de komende maanden in de kijker kan spelen in de Champions League, lijkt de kans zeer groot te zijn dat hij in januari of komende zomer een toptransfer gaat versieren. De speler staat ook op de radar van Domenico Tedesco, maar tot op heden haalde hij hem nog niet bij de selectie.

Zal Vermeeren na dit seizoen vertrekken?

Meest recent

Oordeel over Taravel: blijft hij T1 bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

12
12
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

23
23
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

15
15
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

34
34
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

31
31
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

22
22
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

66
66
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

197
197
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

144
144
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

37
37
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

144
144
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

83
83
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

62
62
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

350
350
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

59
59
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

115
115
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

50
50
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

140
140
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

140
140
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

88
88
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

223
223
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

232
232
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

675
675
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

124
124

Meer sportnieuws