Hazard waarschuwt ploegmaats meteen: "Dan wordt het lastig"

0 stemmen
Hazard waarschuwt ploegmaats meteen:

RSC Anderlecht pakte in extremis nog een punt op het veld van KV Kortrijk. Paars-Wit blijft daardoor samen met AA Gent aan de leiding. Thorgan Hazard begon op de bank, maar mocht een halfuur meespelen van Brian Riemer.

Op dat moment stond RSCA 2-1 in het krijt in het Guldensporenstadion. De Neve had KVK in de 19de minuut op voorsprong gebracht, maar Dolberg zette meteen orde op zaken met de gelijkmaker. 1-1 was ook de ruststand in West-Vlaanderen, waar het venijn hem nog in de absolute staart zat.

Avenatti bracht de thuisploeg net voor het uur opnieuw op voorsprong. KVK leek op een zege af te stevenen, maar Dreyer bezorgde de recordkampioen diep in de extra tijd nog een punt. RSCA vermeed zo een tweede seizoensnederlaag, terwijl Kortrijk nog steeds aast op die eerste overwinning.

LEES OOK: 'Bondsparket bezorgt Hazard nieuwe mokerslag'

"Altijd lastig op Kortrijk"

Thorgan Hazard was niet verrast dat Anderlecht een moeilijke avond beleefde. "Op Kortrijk is het altijd lastig", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws. "Dat herinner ik me nog van mijn periode bij Zulte Waregem, maar Anderlecht heeft het hier blijkbaar altijd moeilijk."

"Dan wordt het lastig"

Hazard zag dat zijn ploeg te gemakkelijk doelpunten slikte. "We hebben een ploeg die in staat moet zijn om elke wedstrijd te winnen", denkt hij. "Maar als we het onszelf zo moeilijk maken, dan wordt het lastig." Hazard en Anderlecht ontvangen volgend weekend Club Brugge in de absolute topper van speeldag 8.

Meest recent

Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

6
6
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

19
19
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

8
8
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

155
155
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

180
180
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

42
42
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

150
150
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

730
730
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

143
143
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

108
108
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

46
46
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

123
123
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

159
159
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

141
141
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

997
997
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

441
441
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

140
140
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

902
902
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

487
487
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

538
538
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

478
478
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

141
141
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

557
557
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

130
130

Meer sportnieuws