Hazard waarschuwt ploegmaats meteen: "Dan wordt het lastig"

0 stemmen
Hazard waarschuwt ploegmaats meteen:

RSC Anderlecht pakte in extremis nog een punt op het veld van KV Kortrijk. Paars-Wit blijft daardoor samen met AA Gent aan de leiding. Thorgan Hazard begon op de bank, maar mocht een halfuur meespelen van Brian Riemer.

Op dat moment stond RSCA 2-1 in het krijt in het Guldensporenstadion. De Neve had KVK in de 19de minuut op voorsprong gebracht, maar Dolberg zette meteen orde op zaken met de gelijkmaker. 1-1 was ook de ruststand in West-Vlaanderen, waar het venijn hem nog in de absolute staart zat.

Avenatti bracht de thuisploeg net voor het uur opnieuw op voorsprong. KVK leek op een zege af te stevenen, maar Dreyer bezorgde de recordkampioen diep in de extra tijd nog een punt. RSCA vermeed zo een tweede seizoensnederlaag, terwijl Kortrijk nog steeds aast op die eerste overwinning.

LEES OOK: Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

"Altijd lastig op Kortrijk"

Thorgan Hazard was niet verrast dat Anderlecht een moeilijke avond beleefde. "Op Kortrijk is het altijd lastig", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws. "Dat herinner ik me nog van mijn periode bij Zulte Waregem, maar Anderlecht heeft het hier blijkbaar altijd moeilijk."

"Dan wordt het lastig"

Hazard zag dat zijn ploeg te gemakkelijk doelpunten slikte. "We hebben een ploeg die in staat moet zijn om elke wedstrijd te winnen", denkt hij. "Maar als we het onszelf zo moeilijk maken, dan wordt het lastig." Hazard en Anderlecht ontvangen volgend weekend Club Brugge in de absolute topper van speeldag 8.

Meest recent

Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

3
3
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

19
19
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

83
83
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

70
70
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

17
17
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

126
126
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

107
107
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

89
89
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

68
68
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

313
313
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

242
242
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

115
115
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

103
103
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

77
77
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

26
26
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

140
140
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

177
177
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

37
37
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

118
118
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

341
341
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

378
378
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

244
244
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

74
74
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

78
78
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

157
157

Meer sportnieuws