Schoofs ziet oud zeer weer opduiken bij KV Mechelen

door
Schoofs ziet oud zeer weer opduiken bij KV Mechelen

KV Mechelen zette voor de interlandbreak een fraai reeks neer. Met een negen op negen wiste het zijn gemiste start helemaal uit en sloop het bovendien richting de subtop. Zondag had het zich zelfs naast Antwerp en Genk kunnen nestelen in het klassement, maar die kans lieten ze liggen.

LEES OOK: Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ontgoocheling bij Schoofs

Malinwa ging met 2-0 verliezen op Stayen, waar STVV vooral efficiënter bleek. De wedstrijd bleef vrij gesloten tot de openingsgoal, waarna het KVM was dat het heft in handen nam en op zoek ging naar de gelijkmaker. Op het moment dat ze die het meeste verdienden, viel echter uit het niets een tweede tegengoal.

Mechelen blijft dus met lege handen achter. "Natuurlijk valt dit tegen. Dit was niet waarvoor we naar hier gekomen zijn", kon aanvoerder Rob Schoofs bij Sporza zijn ontgoocheling niet verbergen. ""Het was een verdiende overwinning voor Sint-Truiden. We waren niet goed genoeg, niet agressief genoeg. Als je hen laat voetballen, kunnen ze voetballen. We hebben hen niet echt vol onder druk gezet."

KV Mechelen heeft een uitprobleem

Schoofs stelde ook vast dat zijn ploeg met hetzelfde probleem blijft kampen. "Uitwedstrijden blijven moeilijk voor ons", merkte hij op. "Er is een groot verschil met thuiswedstrijden. Dat moeten we proberen te veranderen."

KV Mechelen pakte tot dusver zes op negen in eigen huis. Tegen AA Gent verloren ze nog nipt, maar daarna volgde een klinkende zege tegen Union en ook Eupen werd geklopt. Op verplaatsing oogt het rapport met vier op twaalf een pak minder fraai. Ook op RWDM verloren ze, terwijl er tegen Club Brugge een knap punt gepakt werd en ze na een comeback wonnen op Westerlo.

🚀

Zal KV Mechelen daar snel iets aan kunnen doen?

Meest recent

'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

53
53
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

18
18
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

199
199
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

49
49
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

179
179
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

45
45
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

28
28
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

63
63
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

271
271
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

248
248
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

25
25
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

147
147
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

186
186
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

360
360
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

263
263
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

25
25
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

396
396
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

84
84
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

22
22
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

196
196
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

74
74
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

100
100
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

61
61
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

215
215
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

73
73

Meer sportnieuws