Schoofs ziet oud zeer weer opduiken bij KV Mechelen

door
Schoofs ziet oud zeer weer opduiken bij KV Mechelen

KV Mechelen zette voor de interlandbreak een fraai reeks neer. Met een negen op negen wiste het zijn gemiste start helemaal uit en sloop het bovendien richting de subtop. Zondag had het zich zelfs naast Antwerp en Genk kunnen nestelen in het klassement, maar die kans lieten ze liggen.

LEES OOK: El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

Ontgoocheling bij Schoofs

Malinwa ging met 2-0 verliezen op Stayen, waar STVV vooral efficiënter bleek. De wedstrijd bleef vrij gesloten tot de openingsgoal, waarna het KVM was dat het heft in handen nam en op zoek ging naar de gelijkmaker. Op het moment dat ze die het meeste verdienden, viel echter uit het niets een tweede tegengoal.

Mechelen blijft dus met lege handen achter. "Natuurlijk valt dit tegen. Dit was niet waarvoor we naar hier gekomen zijn", kon aanvoerder Rob Schoofs bij Sporza zijn ontgoocheling niet verbergen. ""Het was een verdiende overwinning voor Sint-Truiden. We waren niet goed genoeg, niet agressief genoeg. Als je hen laat voetballen, kunnen ze voetballen. We hebben hen niet echt vol onder druk gezet."

KV Mechelen heeft een uitprobleem

Schoofs stelde ook vast dat zijn ploeg met hetzelfde probleem blijft kampen. "Uitwedstrijden blijven moeilijk voor ons", merkte hij op. "Er is een groot verschil met thuiswedstrijden. Dat moeten we proberen te veranderen."

KV Mechelen pakte tot dusver zes op negen in eigen huis. Tegen AA Gent verloren ze nog nipt, maar daarna volgde een klinkende zege tegen Union en ook Eupen werd geklopt. Op verplaatsing oogt het rapport met vier op twaalf een pak minder fraai. Ook op RWDM verloren ze, terwijl er tegen Club Brugge een knap punt gepakt werd en ze na een comeback wonnen op Westerlo.

Zal KV Mechelen daar snel iets aan kunnen doen?

Meest recent

Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

9
9
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

14
14
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

32
32
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

15
15
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

99
99
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

37
37
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

34
34
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

753
753
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

29
29
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

41
41
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

44
44
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

399
399
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

123
123
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

680
680
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

420
420
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

67
67
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

74
74
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

834
834
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

587
587
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

124
124
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

349
349
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

32
32
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

99
99
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

35
35
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

289
289

Meer sportnieuws