KV Oostende pakt eindelijk zijn eerste overwinning in CPL

door
KV Oostende pakt eindelijk zijn eerste overwinning in CPL

Het heeft zijn tijd geduurd, maar na vijf speeldagen is KV Oostende er eindelijk in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De kustploeg haalde het met 0-1 op bezoek bij SL16 FC en geeft zo meteen ook de rode lantaarn door aan de jonge Rouches, die achterblijven met een drie op twaalf.

Berte verzilvert overwicht

KVO had amper één punt weten te puren uit zijn eerste vier matchen en had daarmee zijn start in 1B helemaal gemist. Het waren dus zeer lastige eerste weken voor trainer Stijn Vreven, maar zondagavond mocht hij dus eindelijk een eerste keer juichen. Een sterke eerste helft was voldoende voor de zege in Visé, waar SL16 dit seizoen zijn thuismatchen speelt.

Halfweg de eerste helft wist jeugdproduct Berte het overzicht te verzilveren met de 0-1. Hij verscheen alleen voor doel en klopte Epolo. De jonge doelman van SL16 wist zich even later wel nog te onderscheiden door knap een strafschop van Henderson te stoppen. KVO liet dus een unieke kans liggen om zijn voorsprong nog uit te diepen.

Rode lantaarn kwijt

Dat brak hen in de tweede helft nog bijna zuur op, want de Rouches kwamen een pak sterker uit de kleedkamer. Scoren lukte hen echter niet en dus keert Oostende met de drie punten op zak terug naar de kust.

Dankzij de zege laten ze meteen ook de laatste plaats achter zich. Die is dus voor SL16, dat wel nog een wedstrijd minder gespeeld heeft. KVO telt nu vier punten en komt daarmee naast RSCA Futures en Lierse Kempenzonen te staan in de rangschikking. Stilaan kunnen ze dus misschien weer naar boven beginnen kijken.

Zal KV Oostende nu vertrokken zijn?

Meest recent

Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

3
3
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

22
22
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

83
83
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

130
130
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

87
87
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

145
145
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

269
269
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

52
52
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

61
61
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

54
54
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

356
356
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

259
259
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

272
272
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

364
364
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

493
493
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

203
203
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

213
213
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

607
607
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

217
217
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

221
221
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

74
74
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

199
199
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

260
260
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

702
702

Meer sportnieuws