Lierse zwalpt verder met dramatisch verlies bij promovendus

door
Lierse zwalpt verder met dramatisch verlies bij promovendus

Net zoals Patro Eisden en Club Luik blijft ook Francs Borains positief verrassen in de Challenger Pro League. De promovendus pakte tegen Lierse Kempenzonen al zijn derde zege van het seizoen en doet zo mee bovenin voorlopig. De Pallieters moeten zich dan weer dringend herpakken.

In de Challenger Pro League nam promovendus Francs Borains het deze namiddag op tegen Lierse Kempenzonen. Met al twee zeges op zak deed het team van onder meer Chevalier en Tainmont het prima. De Pallieters konden nog maar één keer zegevieren en hoopten om de weg naar boven in te zetten.

Pallieters treffen doelhout en slikken stevige domper

We zagen een rustig wedstrijdbegin in het Stade Robert Urbain met twee ploegen die de risico's wat schuwden. Pas halfweg de eerste helft was er een grote kans voor de bezoekers: Boone kopte prima maar de binnenkant van de paal bracht redding voor de promovendus.

De Pallieters bleven nadien de betere ploeg met ook nog een kans voor Oulare, enkel scoren lukte voorlopig niet voor Lierse. Aan de overzijde ontsnapte Chevalier op tien minuten van de rust aan de buitenspelval, de ervaren Fransman kon zelf zijn kans gaan maar koos voor een hopeloze pass opzij. Op slag van rust sloeg Francs Borains toch toe. Op links werd Diallo aangespeeld en hij verraste Teunckens met een raak schot in de korte hoek: 1-0. Halfweg nam de promovendus de leiding in dit duel.

Onmondig Lierse maakt geen vuist

Na de pauze ging Lierse op zoek naar de snelle gelijkmaker. Na een paar minuten spelen schoot Schouterden vanuit een scherpe hoek in het zijnet. De wedstrijd viel nadien helemaal stil: de thuisploeg beperkte zich voornamelijk tot verdedigen en de Pallieters slaagden er amper in om nog tot een volwaardige aanval te komen.

Op een kwartier van het einde stak Lierse toch nog eens de neus aan het venster: Van Acker krulde naar de verste hoek maar vond daar Saussez op zijn weg. Een slotoffensief zat er niet meer in voor de bezoekers, Kadiri maakte het op het einde helemaal af door Teunckens met een lage schuiver te grazen te nemen: 2-0. Een nieuwe zure nederlaag voor Lierse, dat voorlopig een degradatiekandidaat is.

Scoreverloop:

1-0 (43') Diallo, 2-0 (87') Kadiri

Denkt u dat Lierse echt een degradatiekandidaat is in de CPL?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

1
1
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

81
81
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

116
116
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

30
30
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

81
81
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

175
175
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

151
151
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

120
120
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

167
167
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

317
317
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

474
474
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

758
758
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

164
164
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

25
25
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

117
117
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

105
105
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

127
127
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

512
512
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

313
313
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

150
150
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

479
479
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

684
684

Meer sportnieuws