Mignolet bezorgd: "Dat veranderde de sfeer"

365 stemmen
Mignolet bezorgd:

Club Brugge ging vlak voor de interlandbreak pijnlijk onderuit in Gent, maar heeft zich zaterdag herpakt. Het knoopte weer aan met de zege tegen Charleroi en sluit op die manier weer aan bij AA Gent en Anderlecht aan de leiding. Al moet gezegd dat het zeker niet van een leien dakje liep tegen Charleroi, dat verrassend sterk voor de dag kwam in het Jan Breydelstadion.

De bezoekers kwamen zelfs twee keer op voorsprong, maar Thiago en Mechele maakten telkens gelijk. Pas in de absolute slotfase kon Club het verschil maken, want dankzij invallers Nusa en Jutgla werd het nog 4-2.

Tussendoor had Charleroi echter nog een pak kansen weten te versieren. Gelukkig voor Club kende Simon Mignolet een begenadigde avond en pakte hij uit met enkele zeer knappe reddingen. Ronny Deila was zijn doelman dan ook dankbaar.

"Gelukkig hadden wij een ongelooflijk sterke Mignolet vanavond. Hij heeft ons gered", besefte de coach bij Sporza. "Soms heb je een zware dag, maar dan is het belangrijk om toch de overwinning te pakken.We hebben een bank die het verschil kan maken en vandaag deden de invallers het. Daar ben ik wel heel tevreden mee."

LEES OOK: Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Slecht gestart, goed resultaat

Mignolet kwam enkele keren gepast tussen tegen Charleroi, maar het waren ook de invallers Antonio Nusa en Ferran Jutglà die de wedstrijd konden beslissen. “Ik ben blij dat ik in de tweede helft de nul op het bord kon houden, het waren posities waar ik mijn hoek klein hield. Met de invallers maken we dan het verschil”, zei de doelman op de clubwebsite.

Mignolet was erg tevreden met de drie punten, vooral omdat Club Brugge niet geweldig aan de wedstrijd startte. Ook het ongelukkig tegendoelpunt was niet volgens het plan. “Dat veranderde de sfeer, maar we scoren opnieuw snel”, aldus Mignolet.

Mignolet is onmisbaar bij Club Brugge

Meest recent

Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

10
10
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

82
82
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

118
118
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

83
83
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

615
615
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

137
137
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

280
280
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

302
302
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

149
149
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

391
391
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

300
300
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

461
461
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

452
452
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

101
101
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

213
213
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

141
141
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

96
96
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

212
212
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

338
338
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

474
474
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

206
206
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

649
649
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

74
74
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

455
455
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

290
290

Meer sportnieuws