Mignolet bezorgd: "Dat veranderde de sfeer"

door
Mignolet bezorgd:

Club Brugge ging vlak voor de interlandbreak pijnlijk onderuit in Gent, maar heeft zich zaterdag herpakt. Het knoopte weer aan met de zege tegen Charleroi en sluit op die manier weer aan bij AA Gent en Anderlecht aan de leiding. Al moet gezegd dat het zeker niet van een leien dakje liep tegen Charleroi, dat verrassend sterk voor de dag kwam in het Jan Breydelstadion.

De bezoekers kwamen zelfs twee keer op voorsprong, maar Thiago en Mechele maakten telkens gelijk. Pas in de absolute slotfase kon Club het verschil maken, want dankzij invallers Nusa en Jutgla werd het nog 4-2.

Tussendoor had Charleroi echter nog een pak kansen weten te versieren. Gelukkig voor Club kende Simon Mignolet een begenadigde avond en pakte hij uit met enkele zeer knappe reddingen. Ronny Deila was zijn doelman dan ook dankbaar.

"Gelukkig hadden wij een ongelooflijk sterke Mignolet vanavond. Hij heeft ons gered", besefte de coach bij Sporza. "Soms heb je een zware dag, maar dan is het belangrijk om toch de overwinning te pakken.We hebben een bank die het verschil kan maken en vandaag deden de invallers het. Daar ben ik wel heel tevreden mee."

LEES OOK: 'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Slecht gestart, goed resultaat

Mignolet kwam enkele keren gepast tussen tegen Charleroi, maar het waren ook de invallers Antonio Nusa en Ferran Jutglà die de wedstrijd konden beslissen. “Ik ben blij dat ik in de tweede helft de nul op het bord kon houden, het waren posities waar ik mijn hoek klein hield. Met de invallers maken we dan het verschil”, zei de doelman op de clubwebsite.

Mignolet was erg tevreden met de drie punten, vooral omdat Club Brugge niet geweldig aan de wedstrijd startte. Ook het ongelukkig tegendoelpunt was niet volgens het plan. “Dat veranderde de sfeer, maar we scoren opnieuw snel”, aldus Mignolet.

Mignolet is onmisbaar bij Club Brugge

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

33
33
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

175
175
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

112
112
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

256
256
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

342
342
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

101
101
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

104
104
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

38
38
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

21
21
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

42
42
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

60
60
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

139
139
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

95
95
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

320
320
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

230
230
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

36
36
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

234
234
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

63
63
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

213
213
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

213
213
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

327
327
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

93
93
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

381
381
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

206
206

Meer sportnieuws