Deila: "Er staat hem nog een mooie toekomst te wachten"

door
Deila:

Club Brugge won met 4-2 van Sporting Charleroi. Daar mochten ze tevreden over zijn, want Sporting Charleroi speelde zeker geen onaardige partij en had meer kunnen en moeten scoren. In het slot van de wedstrijd was het Antonio Nusa die Club weer op voorsprong zette. Het zijn geweldige weken voor hem.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Nusa maakt het verschil

Nusa was bij de nationale ploeg van Noorwegen ook al sterk. Daarnaast komen er steeds meer geruchten naar buiten over interesse van buitenlandse clubs. Nusa sprak na de match via de clubkanalen.

"Ik wil hier verder doorgroeien, die keuze was al gemaakt met mijn familie en makelaar. Ik zie wel wat er komt in de toekomst. Ik denk nu gewoon aan het nu, de focus ligt bij Club Brugge en een betere speler worden. De coach luistert goed naar mij met wat er allemaal gebeurde, we zitten op dezelfde golflengte. Hij helpt me kalm te blijven en mezelf te zijn. Het communiceren gaat ook goed want het Noors is onze moedertaal."

Veel lof voor de jonge Noor

Trainer Ronny Deila was tevreden dat Nusa het verschil maakte. De jongeling zat nochtans bijna niet in de kern. Het was allemaal wat veel geweest de laatste weken.

"Ik kan veel dingen zeggen over hem. Het was eerst en vooral onzeker of hij wel in de kern zou zitten, want door die twee matchen met Noorwegen was hij heel vermoeid. Uiteindelijk bleek hij toch te kunnen spelen en maakte hij nog het verschil."

"Het is een fantastische jongen die ook nuchter en heel leergierig is. Ik heb gezien hoe hij in Noorwegen na Haaland plots de kroonprins is van het Noorse voetbal. Maar het is aan hem om hem hier te bewijzen. Als hij dat stap voor stap doet, dan staan er hem nog mooie dingen te wachten", besloot Deila.

Moet Nusa een basisplaats krijgen bij Club?

Meest recent

'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

1
1
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

7
7
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

42
42
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

31
31
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

34
34
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

19
19
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

19
19
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

129
129
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

70
70
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

152
152
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

119
119
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

121
121
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

233
233
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

299
299
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

121
121
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

399
399
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

300
300
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

44
44
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

156
156
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

256
256
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

455
455
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

289
289
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

282
282

Meer sportnieuws