Deila: "Er staat hem nog een mooie toekomst te wachten"

270 stemmen
Deila:

Club Brugge won met 4-2 van Sporting Charleroi. Daar mochten ze tevreden over zijn, want Sporting Charleroi speelde zeker geen onaardige partij en had meer kunnen en moeten scoren. In het slot van de wedstrijd was het Antonio Nusa die Club weer op voorsprong zette. Het zijn geweldige weken voor hem.

LEES OOK: 'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Nusa maakt het verschil

Nusa was bij de nationale ploeg van Noorwegen ook al sterk. Daarnaast komen er steeds meer geruchten naar buiten over interesse van buitenlandse clubs. Nusa sprak na de match via de clubkanalen.

"Ik wil hier verder doorgroeien, die keuze was al gemaakt met mijn familie en makelaar. Ik zie wel wat er komt in de toekomst. Ik denk nu gewoon aan het nu, de focus ligt bij Club Brugge en een betere speler worden. De coach luistert goed naar mij met wat er allemaal gebeurde, we zitten op dezelfde golflengte. Hij helpt me kalm te blijven en mezelf te zijn. Het communiceren gaat ook goed want het Noors is onze moedertaal."

Veel lof voor de jonge Noor

Trainer Ronny Deila was tevreden dat Nusa het verschil maakte. De jongeling zat nochtans bijna niet in de kern. Het was allemaal wat veel geweest de laatste weken.

"Ik kan veel dingen zeggen over hem. Het was eerst en vooral onzeker of hij wel in de kern zou zitten, want door die twee matchen met Noorwegen was hij heel vermoeid. Uiteindelijk bleek hij toch te kunnen spelen en maakte hij nog het verschil."

"Het is een fantastische jongen die ook nuchter en heel leergierig is. Ik heb gezien hoe hij in Noorwegen na Haaland plots de kroonprins is van het Noorse voetbal. Maar het is aan hem om hem hier te bewijzen. Als hij dat stap voor stap doet, dan staan er hem nog mooie dingen te wachten", besloot Deila.

Moet Nusa een basisplaats krijgen bij Club?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

29
29
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

64
64
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

118
118
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

118
118
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

110
110
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

200
200
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

54
54
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

181
181
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

186
186
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

264
264
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

409
409
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

572
572
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

306
306
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

580
580
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws