‘Bizarre roep om comeback Toby Alderweireld’

door
‘Bizarre roep om comeback Toby Alderweireld’

Na het WK bedankte Toby Alderweireld verrassend genoeg als Rode Duivel, maar na de titel met de Great Old deed hij de deur plots open voor een eventuele deelname aan het EK, als België zich plaatst. Johan Boskamp geeft zijn mening over een mogelijke rentree van Alderweireld.

LEES OOK: Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

De deur is open voor Alderweireld

"Of ik nog aan de Rode Duivels denk? Af en toe. Een paar dagen na de titel met Antwerp had ik nog contact met Tedesco. De focus ligt nu volledig op de club. Maar als de ploeg mij nodig heeft, wie weet", zei Alderweireld vorige week bij VTM.

“De deur is open. Ik had een goed gesprek met de bondscoach en we zullen zien aan het einde van het seizoen. Ik heb die rust nu nodig om mijn niveau te halen." Jan Mulder is van mening dat de speler van Antwerp mee moet gaan.

"Of hij mee moet gaan naar het EK? Ja. Vertonghen-Alderweireld is een mooi duo. Niks tegen Faes, hoor. Als ik hem zie spelen bij Antwerp: het is een schande dat je je niet beschikbaar stelt', lachte Mulder.

Boskamp heeft grote twijfels

Johan Boskamp vindt in Het Belang van Limburg dat Alderweireld zelf zijn beslissing moet nemen. “Hij heeft er zelf een punt achter gezet. Maar als hij zich moest bedenken, dan denk ik wel dat Tedesco hem opnieuw gaat selecteren. Jantje en Toby zijn zo een ontzettend slim duo”, zegt de Nederlander in de krant.

Boskamp stelt zich alleen vragen of een duo Vertonghen-Alderweireld wel genoeg zou zijn tegen de absolute toplanden. “Vergeet niet dat zij voor het WK nog bakken kritiek kregen omdat ze zogezegd te oud en te traag waren. En nu roept iedereen plots om Toby zijn terugkeer, na wedstrijden tegen Azerbeidzjan en Estland godbetert. Voetbal blijft toch een raar spelletje.”

Moet Alderweireld terugkeren naar de Rode Duivels?

Meest recent

Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

49
49
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

103
103
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

67
67
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

132
132
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

76
76
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

123
123
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

42
42
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

83
83
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

241
241
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

58
58
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

253
253
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

228
228
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

117
117
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

309
309
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

57
57
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

140
140
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

288
288
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

371
371
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

143
143
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

83
83
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

65
65
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

78
78
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

187
187
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

163
163

Meer sportnieuws