‘Bizarre roep om comeback Toby Alderweireld’

245 stemmen
‘Bizarre roep om comeback Toby Alderweireld’

Na het WK bedankte Toby Alderweireld verrassend genoeg als Rode Duivel, maar na de titel met de Great Old deed hij de deur plots open voor een eventuele deelname aan het EK, als België zich plaatst. Johan Boskamp geeft zijn mening over een mogelijke rentree van Alderweireld.

LEES OOK: Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

De deur is open voor Alderweireld

"Of ik nog aan de Rode Duivels denk? Af en toe. Een paar dagen na de titel met Antwerp had ik nog contact met Tedesco. De focus ligt nu volledig op de club. Maar als de ploeg mij nodig heeft, wie weet", zei Alderweireld vorige week bij VTM.

“De deur is open. Ik had een goed gesprek met de bondscoach en we zullen zien aan het einde van het seizoen. Ik heb die rust nu nodig om mijn niveau te halen." Jan Mulder is van mening dat de speler van Antwerp mee moet gaan.

"Of hij mee moet gaan naar het EK? Ja. Vertonghen-Alderweireld is een mooi duo. Niks tegen Faes, hoor. Als ik hem zie spelen bij Antwerp: het is een schande dat je je niet beschikbaar stelt', lachte Mulder.

Boskamp heeft grote twijfels

Johan Boskamp vindt in Het Belang van Limburg dat Alderweireld zelf zijn beslissing moet nemen. “Hij heeft er zelf een punt achter gezet. Maar als hij zich moest bedenken, dan denk ik wel dat Tedesco hem opnieuw gaat selecteren. Jantje en Toby zijn zo een ontzettend slim duo”, zegt de Nederlander in de krant.

Boskamp stelt zich alleen vragen of een duo Vertonghen-Alderweireld wel genoeg zou zijn tegen de absolute toplanden. “Vergeet niet dat zij voor het WK nog bakken kritiek kregen omdat ze zogezegd te oud en te traag waren. En nu roept iedereen plots om Toby zijn terugkeer, na wedstrijden tegen Azerbeidzjan en Estland godbetert. Voetbal blijft toch een raar spelletje.”

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
247

Moet Alderweireld terugkeren naar de Rode Duivels?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

52
52
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

65
65
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

383
383
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

219
219
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

766
766
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

389
389
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

356
356
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

582
582
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1027
1027
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws