Deila duidt uitblinker Club Brugge aan: "Hij heeft ons gered"

door
Deila duidt uitblinker Club Brugge aan:

Club Brugge ging vlak voor de interlandbreak pijnlijk onderuit in Gent, maar heeft zich zaterdag herpakt. Het knoopte weer aan met de zege tegen Charleroi en sluit op die manier weer aan bij AA Gent en Anderlecht aan de leiding. Bovendien tankt het zo ook vertrouwen met het oog op de Europese kraker van donderdag tegen Besiktas.

Al moet gezegd dat het zeker niet van een leien dakje liep tegen Charleroi, dat verrassend sterk voor de dag kwam in het Jan Breydelstadion. De bezoekers kwamen zelfs twee keer op voorsprong, maar Thiago en Mechele maakten telkens gelijk. Pas in de absolute slotfase kon Club het verschil maken, want dankzij invallers Nusa en Jutgla werd het nog 4-2.

LEES OOK: 'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Mignolet reddende engel

Tussendoor had Charleroi echter nog een pak kansen weten te versieren. Gelukkig voor Club kende Simon Mignolet een begenadigde avond en pakte hij uit met enkele zeer knappe reddingen.

Ronny Deila was zijn doelman dan ook dankbaar. "Gelukkig hadden wij een ongelooflijk sterke Mignolet vanavond. Hij heeft ons gered", besefte hij bij Sporza. "Soms heb je een zware dag, maar dan is het belangrijk om toch de overwinning te pakken.We hebben een bank die het verschil kan maken en vandaag deden de invallers het. Daar ben ik wel heel tevreden mee."

Nusa maakt verschil

Eén van die invallers was dus Antonio Nusa, die de kroon zette op een dolle week. Hij maakte immers grote sier in zijn eerste interlands bij Noorwegen, met een goal en een assist tegen Jordanië en nog eens twee assists tegen Georgië.

"Het was echt een gekke week. Maar hiervoor leef je als voetballer. Ik amuseer me nu", toonde de 18-jarige zich gelukkig. "Het was een spannende wedstrijd vandaag, maar we moesten winnen. Ik ben blij dat ik in kan komen en het verschil kan maken. Ik ben vooral gelukkig dat we vandaag de drie punten pakken. Dat was echt belangrijk."

Was Mignolet de beste man bij Club Brugge?

Meest recent

'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

0
0
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

12
12
'Grootmacht wacht op antwoordt: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

92
92
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

40
40
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

106
106
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

43
43
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

249
249
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

186
186
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

430
430
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

117
117
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

301
301
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

56
56
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

339
339
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

496
496
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

613
613
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

137
137
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

240
240
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

25
25
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

384
384
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

334
334
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

340
340
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

240
240
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

403
403
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

99
99

Meer sportnieuws