PSG slijt alweer een overbodige vedette in Qatar

door
PSG slijt alweer een overbodige vedette in Qatar

Paris Saint-Germain heeft een zeer opmerkelijke zomer gekend. De voorbije jaren was het Parc des Princes uitgegroeid tot een toevluchtsoord voor vedetten, maar daar werd de voorbije maanden komaf mee gemaakt. De kern van de Franse kampioen kreeg een zelden gezien makeover.

Maar liefst elf nieuwkomers streken er neer in Parijs, waarbij PSG beduidend minder voor grote namen ging. In plaats daarvan gingen ze in grote mate voor jonge en gerichte versterkingen. Kolo Muani, Ugarte, Dembélé, Lucas Hernandez, Barcola, Lee, Skriniar, Asensio, Tenas, Ndour en Gonçalo Ramos geven de ploeg een vrijwel volledig nieuw gezicht.

LEES OOK: Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

Draxler nu ook naar Qatar

Er vertrokken immers ook heel wat spelers en daar zaten ook vrijwel alle grote vedetten bij. Lionel Messi en Sergio Ramos tekenden niet bij en trokken naar Inter Miami en Sevilla, terwijl Neymar nog voor 90 miljoen euro verkocht werd aan het Saudische Al-Ahli. Daarnaast werden er ook zaken gedaan met Qatar, het land van de eigenaars van de club.

Abdou Diallo en enkele dagen geleden nog Marco Verratti werden verkocht aan Al-Arabi en nu ziet PSG nog een overbodige bekende naam naar Qatar trekken. Julian Draxler maakt immers de overstap naar Al-Ahly. Die club maakte bekend dat de Duitser zaterdag aangekomen is in Doha, waarna hij zondag medisch gekeurd wordt en zijn handtekening gaat zetten.

Afscheid na 6,5 jaar

De 29-jarige Duitse international vertrekt zo na 6,5 jaar definitief bij PSG. Dat nam de middenvelder in januari 2017 voor 36 miljoen euro over van VfL Wolfsburg. Sindsdien speelde hij net geen 200 wedstrijden voor de club.

De laatste jaren was Draxler echter op het achterplan verzeild. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan Benfica, maar ook dat werd geen succes. Hij kon er nooit een basisplaats veroveren en kwam slechts achttien keer in actie. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Draxler bij PSG opnieuw niet in de plannen voorkwam.

Had PSG hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

8
8
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

35
35
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

60
60
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

97
97
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

42
42
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

300
300
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

240
240
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

194
194
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

214
214
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

170
170
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

62
62
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

43
43
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

158
158
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

107
107
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

212
212
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

260
260
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

62
62
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

141
141
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

456
456
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

378
378
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

259
259
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

97
97

Meer sportnieuws