PSG slijt alweer een overbodige vedette in Qatar

144 stemmen
PSG slijt alweer een overbodige vedette in Qatar

Paris Saint-Germain heeft een zeer opmerkelijke zomer gekend. De voorbije jaren was het Parc des Princes uitgegroeid tot een toevluchtsoord voor vedetten, maar daar werd de voorbije maanden komaf mee gemaakt. De kern van de Franse kampioen kreeg een zelden gezien makeover.

Maar liefst elf nieuwkomers streken er neer in Parijs, waarbij PSG beduidend minder voor grote namen ging. In plaats daarvan gingen ze in grote mate voor jonge en gerichte versterkingen. Kolo Muani, Ugarte, Dembélé, Lucas Hernandez, Barcola, Lee, Skriniar, Asensio, Tenas, Ndour en Gonçalo Ramos geven de ploeg een vrijwel volledig nieuw gezicht.

Draxler nu ook naar Qatar

Er vertrokken immers ook heel wat spelers en daar zaten ook vrijwel alle grote vedetten bij. Lionel Messi en Sergio Ramos tekenden niet bij en trokken naar Inter Miami en Sevilla, terwijl Neymar nog voor 90 miljoen euro verkocht werd aan het Saudische Al-Ahli. Daarnaast werden er ook zaken gedaan met Qatar, het land van de eigenaars van de club.

Abdou Diallo en enkele dagen geleden nog Marco Verratti werden verkocht aan Al-Arabi en nu ziet PSG nog een overbodige bekende naam naar Qatar trekken. Julian Draxler maakt immers de overstap naar Al-Ahly. Die club maakte bekend dat de Duitser zaterdag aangekomen is in Doha, waarna hij zondag medisch gekeurd wordt en zijn handtekening gaat zetten.

Afscheid na 6,5 jaar

De 29-jarige Duitse international vertrekt zo na 6,5 jaar definitief bij PSG. Dat nam de middenvelder in januari 2017 voor 36 miljoen euro over van VfL Wolfsburg. Sindsdien speelde hij net geen 200 wedstrijden voor de club.

De laatste jaren was Draxler echter op het achterplan verzeild. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan Benfica, maar ook dat werd geen succes. Hij kon er nooit een basisplaats veroveren en kwam slechts achttien keer in actie. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Draxler bij PSG opnieuw niet in de plannen voorkwam.

Had PSG hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

81
81
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

44
44
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

100
100
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

114
114
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

26
26
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

45
45
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

266
266
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

154
154
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

41
41
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

208
208
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

140
140
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

136
136
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

423
423
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

332
332
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

134
134
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

33
33
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

199
199
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws