PSG slijt alweer een overbodige vedette in Qatar

door
PSG slijt alweer een overbodige vedette in Qatar

Paris Saint-Germain heeft een zeer opmerkelijke zomer gekend. De voorbije jaren was het Parc des Princes uitgegroeid tot een toevluchtsoord voor vedetten, maar daar werd de voorbije maanden komaf mee gemaakt. De kern van de Franse kampioen kreeg een zelden gezien makeover.

Maar liefst elf nieuwkomers streken er neer in Parijs, waarbij PSG beduidend minder voor grote namen ging. In plaats daarvan gingen ze in grote mate voor jonge en gerichte versterkingen. Kolo Muani, Ugarte, Dembélé, Lucas Hernandez, Barcola, Lee, Skriniar, Asensio, Tenas, Ndour en Gonçalo Ramos geven de ploeg een vrijwel volledig nieuw gezicht.

LEES OOK: Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Draxler nu ook naar Qatar

Er vertrokken immers ook heel wat spelers en daar zaten ook vrijwel alle grote vedetten bij. Lionel Messi en Sergio Ramos tekenden niet bij en trokken naar Inter Miami en Sevilla, terwijl Neymar nog voor 90 miljoen euro verkocht werd aan het Saudische Al-Ahli. Daarnaast werden er ook zaken gedaan met Qatar, het land van de eigenaars van de club.

Abdou Diallo en enkele dagen geleden nog Marco Verratti werden verkocht aan Al-Arabi en nu ziet PSG nog een overbodige bekende naam naar Qatar trekken. Julian Draxler maakt immers de overstap naar Al-Ahly. Die club maakte bekend dat de Duitser zaterdag aangekomen is in Doha, waarna hij zondag medisch gekeurd wordt en zijn handtekening gaat zetten.

Afscheid na 6,5 jaar

De 29-jarige Duitse international vertrekt zo na 6,5 jaar definitief bij PSG. Dat nam de middenvelder in januari 2017 voor 36 miljoen euro over van VfL Wolfsburg. Sindsdien speelde hij net geen 200 wedstrijden voor de club.

De laatste jaren was Draxler echter op het achterplan verzeild. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan Benfica, maar ook dat werd geen succes. Hij kon er nooit een basisplaats veroveren en kwam slechts achttien keer in actie. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Draxler bij PSG opnieuw niet in de plannen voorkwam.

Had PSG hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

39
39
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

179
179
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

34
34
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

64
64
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

59
59
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord gaat all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

114
114
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

262
262
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

173
173
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

84
84
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

25
25
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

196
196
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

239
239
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

400
400
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

350
350
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

244
244
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

39
39
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

144
144
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

124
124
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

45
45
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

172
172
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

83
83
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

366
366
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

95
95
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

102
102
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

182
182

Meer sportnieuws