PSG slijt alweer een overbodige vedette in Qatar

door
PSG slijt alweer een overbodige vedette in Qatar

Paris Saint-Germain heeft een zeer opmerkelijke zomer gekend. De voorbije jaren was het Parc des Princes uitgegroeid tot een toevluchtsoord voor vedetten, maar daar werd de voorbije maanden komaf mee gemaakt. De kern van de Franse kampioen kreeg een zelden gezien makeover.

Maar liefst elf nieuwkomers streken er neer in Parijs, waarbij PSG beduidend minder voor grote namen ging. In plaats daarvan gingen ze in grote mate voor jonge en gerichte versterkingen. Kolo Muani, Ugarte, Dembélé, Lucas Hernandez, Barcola, Lee, Skriniar, Asensio, Tenas, Ndour en Gonçalo Ramos geven de ploeg een vrijwel volledig nieuw gezicht.

LEES OOK: Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Draxler nu ook naar Qatar

Er vertrokken immers ook heel wat spelers en daar zaten ook vrijwel alle grote vedetten bij. Lionel Messi en Sergio Ramos tekenden niet bij en trokken naar Inter Miami en Sevilla, terwijl Neymar nog voor 90 miljoen euro verkocht werd aan het Saudische Al-Ahli. Daarnaast werden er ook zaken gedaan met Qatar, het land van de eigenaars van de club.

Abdou Diallo en enkele dagen geleden nog Marco Verratti werden verkocht aan Al-Arabi en nu ziet PSG nog een overbodige bekende naam naar Qatar trekken. Julian Draxler maakt immers de overstap naar Al-Ahly. Die club maakte bekend dat de Duitser zaterdag aangekomen is in Doha, waarna hij zondag medisch gekeurd wordt en zijn handtekening gaat zetten.

Afscheid na 6,5 jaar

De 29-jarige Duitse international vertrekt zo na 6,5 jaar definitief bij PSG. Dat nam de middenvelder in januari 2017 voor 36 miljoen euro over van VfL Wolfsburg. Sindsdien speelde hij net geen 200 wedstrijden voor de club.

De laatste jaren was Draxler echter op het achterplan verzeild. Vorig seizoen werd hij al verhuurd aan Benfica, maar ook dat werd geen succes. Hij kon er nooit een basisplaats veroveren en kwam slechts achttien keer in actie. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Draxler bij PSG opnieuw niet in de plannen voorkwam.

Had PSG hem nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

10
10
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

13
13
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

138
138
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

92
92
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1035
1035
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

478
478
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

27
27
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

92
92
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

142
142
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

104
104
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

230
230
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

132
132
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

92
92
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

111
111
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

304
304
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

617
617
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

342
342
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

125
125
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

162
162
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

267
267
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

120
120
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

84
84
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

177
177

Meer sportnieuws