PSV swingt opnieuw, De Jong passeert Nilis

door
PSV swingt opnieuw, De Jong passeert Nilis

In de Eredivisie staat er voorlopig geen maat op PSV. Ook na vier speeldagen pronkt de club uit Eindhoven immers nog steeds aan de leiding met een perfect rapport. Ook NEC bleek geen partij te zijn en kreeg een 4-0 om de oren in het Philipps Stadion.

De bezoekers wisten wel 37 minuten stand te houden, al kwam dat vooral omdat Jasper Cillessen een goede wedstrijd stond te keepen. Zo lag hij goed in de weg op een poging van Johan Bakayoko, waarna in de rebound Luuk de Jong ook nog eens de paal trof. Het was slechts uitstel van executie.

LEES OOK: 'PSV rondt duurste deal ooit af, Ajax laat vedette gaan'

De Jong passeert Nilis

De aanvoerder van PSV kopte in de 37ste minuut een hoekschop binnen en opende zo alsnog de score. Daarmee stootte hij meteen ook Luc Nilis van de derde plaats in de topschutterslijst aller tijden van PSV. Nilis scoorde 110 keer tijdens zijn iconische passage tussen 1994 en 2000, voor De Jong was het zijn 111de goal.

Amper een minuut later was de veer van NEC al helemaal gebroken toen ook Noa Lang zijn goaltje meepikte. Hij verschalke Cillessen met een opwippertje. Na rust diepte PSV de score nog verder uit vanop de stip. De Jong scoorde zo zijn tweede en in de slotfase zette ook invaller Pepi nog een penalty om.

Zorgen om Lang

De enige smet op de feestvreugde bij PSV was dat Noa Lang opnieuw geblesseerd uitviel. De voormalige smaakmaker van Club Brugge bleef na tien minuten in de tweede helft zitten en greep naar de hamstring. Hij werd meteen vervangen door Lozano.

Het wordt hopen voor PSV dat het slechts om een pijntje gaat, want woensdag moeten ze al aan de bak in de Champions League tegen Arsenal. Ze zullen bidden dat Lang dan weer fit zal zijn en zelf zal de Nederlander die clash ook voor geen goud willen missen.

Zal PSV dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

122
122
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

380
380
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

72
72
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

242
242
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

173
173
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1367
1367
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

150
150
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

190
190
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

281
281
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

317
317
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

441
441
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

580
580
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1050
1050
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

150
150
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

600
600
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

122
122
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

306
306
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

733
733
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

581
581
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

764
764
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

675
675
'Overmars draait overuren: verlanglijstje Antwerp bekend'

Naar jaarlijkse traditie belooft de Bosuil ook deze zomer weer een duiventil te worden. Tot dusver ...

371
371
Witte rook: Anderlecht en Union bereiken opvallend akkoord

Union wist zich afgelopen seizoen eindelijk tot landskampioen te kronen. Op die manier zuigen de ...

798
798
‘Jashari-deal ontploft: Club Brugge vraagt absurd bedrag’

De afgelopen weken wemelden het van de geruchten omtrent Ardon Jashari zijn potentiële overstap ...

2841
2841
Onana en Doku gaan viraal met groot nieuws

Voetballers zijn anno 2025 ook commerciële merken. Via allerhande deals komt er ook nog geld in ...

57
57

Meer sportnieuws