Fans zien één grote zorg bij Club Brugge

door
Fans zien één grote zorg bij Club Brugge

Club Brugge is tegen Charleroi op zoek naar een zege die ervoor zou zorgen dat ze opnieuw naast AA Gent en Anderlecht aan de leiding zouden komen. Blauw-Zwart is bovendien op zoek naar revanche na de nederlaag in Gent vlak voor de interlandbreak. De Carolo's blijken echter een taaie klant.

Halfweg stond er immers 2-2 op het scorebord. Saai is het dus zeker niet geweest voor de supporters in het stadion en de kijkers thuis. Zij zagen Club wel twee keer op achterstand komen. Guiagon opende al na zes minuten de score en kort voor rust maakte Dragsnes er 1-2 van. Met het nodige geluk, want zijn schot week af op de rug van Spileers.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

Zorgen over defensie

Club Brugge kon wel telkens terugslaan met doelpunten van Igor Thiago en Brandon Mechele, maar de twee tegengoals baren de achterban wel zorgen. Op X zijn er een aantal supporters die hun bezorgdheid uiten over de fragiele Brugse defensie, zeker met het oog op het Europese avontuur.

Donderdag komt Besiktas op bezoek voor de openingsmatch van de groepsfase van de Conference League en dan zal Club toch beter moeten verdedigen. Tegen Charleroi speelt Club met een piepjonge defensie, die het wel volledig zelf opgeleid heeft. Mechele (30) wordt immers geflankeerd door Sabbe (18), Spileers (18) en De Cuyper (22).

Weinig alternatieven

Veel alternatieven heeft Ronny Deila voor donderdag echter niet. Tajon Buchanan ligt nog enkele weken in de lappenmand en Bjorn Meijer werkt ook nog aan zijn comeback. Boyata, Odoi en Ordoñez konden dan weer nog niet genoeg tonen om de trainer te overtuigen.

Is de verdediging van Club Brugge momenteel te weinig?

Meest recent

Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

16
16
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

52
52
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

25
25
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

107
107
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

229
229
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

71
71
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

130
130
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

435
435
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

110
110
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

75
75
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

194
194
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

384
384
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

179
179
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

60
60
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

254
254
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

251
251
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

77
77
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

170
170
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

508
508
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

82
82
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

153
153
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

106
106
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

126
126

Meer sportnieuws