Blessin baalt hard: "Voetbal is soms oneerlijk"

door
Blessin baalt hard:

Union had zaterdagavond de aansluiting kunnen maken met leiders AA Gent en Anderlecht, maar dat is uiteindelijk niet gelukt. De Brusselaars bleven met lege handen achter na de topper tegen KRC Genk, ondanks dat ze eigenlijk de hele wedstrijd wisten te domineren.

LEES OOK: Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union verdiende meer

Alleen slaagde Union er niet in om die dominantie om te zetten in doelpunten. Van zijn 25 doelpogingen kreeg het er amper vier tussen de palen. Genk was dan weer wel dodelijk efficiënt, want Zeqiri en Galarza puurden twee doelpunten uit de enige schoten op doel. Een 0-2 was zo het uiteindelijke verdict.

"Voetbal kan soms heel oneerlijk zijn", baalde Alexander Blessin dan ook hard bij Sporza. "Want we spelen echt een zeer goede wedstrijd vandaag. En niet enkel de cijfertjes tonen dat aan. Ik zag ook een team dat zijn hart in deze wedstrijd stortte. We misten gewoon een doelpunt. We wilden wel, maar je moet die bal natuurlijk op het kader krijgen."

Snel oplappen voor Toulouse

Union blijft dan ook met een zeer slecht gevoel achter, maar lang heeft het niet om te treuren. Donderdag moeten ze immers alweer aan de bak, want dan staat hun openingswedstrijd in de groepsfase van de Europa League op het programma. Daarin ontvangen ze de Franse bekerwinnaar Toulouse in het Lotto Park.

Daarvoor zal Blessin dus nog het nodige mentale oplapwerk voor de boeg hebben, al is het zeker niet dat Toulouse met bakken vertrouwen naar Brussel zal komen. Zij pakten tot dusver vijf op twaalf in de Ligue 1, maar hun enige zege dateert wel al van de openingsspeeldag. Bovendien krijgen ze zondag ook nog een lastige opdracht tegen Marseille.

Had Union meer verdiend?

Meest recent

‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

16
16
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

14
14
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

119
119
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

202
202
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

35
35
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

140
140
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

177
177
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

51
51
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

134
134
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

49
49
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

331
331
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

436
436
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

378
378
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

39
39
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

304
304
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

334
334
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

309
309
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

316
316
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

260
260
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

107
107
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

363
363
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

707
707

Meer sportnieuws