Stijnen dankt nieuwe regisseur bij knappe zege tegen Futures

183
Stijnen dankt nieuwe regisseur bij knappe zege tegen Futures

De promovendus kwam met grote ambities naar de Challenger Pro League en maakt die voorlopig volledig waar. In het Koning Boudewijnstadion pakte Patro Eisden nu ook de scalp van de RSCA Futures, met dank aan aanwinst Stef Peeters die meteen met enkele fraaie assists uitpakte.

Promovendus Patro Eisden nam een prima start in de Challenger Pro League. Het team van Stijn Stijnen pakte al zeven punten en kampeerde zo mee bovenin. Minder goed verging het de Paars-Witte talenten, zij haspelden nog maar een schamele vier puntjes bij mekaar en stonden voorlopig in de degradatiezone.

LEES OOK: Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

Droomstart Futures, stevige reactie Patro

De thuisploeg kende een droomstart in het Koning Boudewijnstadion. Na een minuut spelen ontsnapte Colassin aan de aandacht van de bezoekende verdediging en hij legde de 1-0 voorbij Belin. Patro herstelde nadien wel het evenwicht en kwam iets voor het kwartier een eerste keer in de buurt van Vercauteren, een schot van Bamona stierf in het zijnet.

Een paar minuten later was het toch raak voor de bezoekers: een prima ingestudeerde vrij trap werd aanvankelijk gered door Vercauteren, in de nastoot was Dansoko alert en hij tikte de 1-1 (op assist van Peeters) in doel. Beide ploegen bleven nadien nog kansen afdwingen maar gescoord werd er voor de rust niet meer. Een stevige knal van Bamona vloog nog tegen de lat. Halfweg stond het billijk gelijk in deze onderhoudende partij.

Schilderwerken, getekend Stef Peeters

De bezoekers gingen na de pauze op zoek naar de voorsprong en kregen die ook al snel. Na een paar minuten spelen schilderde Stef Peeters de bal op het hoofd van Sigurdarson en hij kopte de 1-2 in doel. De Limburgers hielden de Paars-Witte talenten nadien lange tijd eenvoudig weg van hun doel.

Patro liet in het slotkwartier nog een paar kansen onbenut en zo bleef het spannend op de Heizel. In de slotfase maakte Bruce Sam (gepasseerd vandaag) het toch af door van dichtbij de 1-3 voorbij Vercauteren te tikken. Zo pakt Patro wederom drie punten en klimt het naast Zulte Waregem naar de tweede plek in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

1-0 (2') Colassin , 1-1 (17') Dansoko, 1-2 (55') Sigurdarson, 1-3 (77') Bruce Sam

Is het onbegrijpelijk dat Stef Peeters nu op het tweede niveau speelt?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

11
11
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

111
111
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

63
63
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

97
97
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

121
121
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

288
288
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

630
630
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

78
78
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

185
185
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

659
659
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws