Anderlecht heeft er twee 'aanwinsten' bij

416
Anderlecht heeft er twee 'aanwinsten' bij

RSCA Futures zag op een jaar tijd héél veel kwaliteit vertrekken. Van de ploeg die vorig jaar verraste blijven er nog weinig over. De Brusselaars hebben nog twee stevige aanwinsten aan de kern toegevoegd. Zij wisten tijdens de afgelopen zomermercato geen nieuwe club te vinden.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Colassin en Bouchouari

RSCA Futures neemt het om 16u in het Koning Boudewijnstadion op tegen Patro Eisden. De Brusselse club begon met een 4 op 12 moeizaam aan het seizoen. Tegen de troepen van Stijn Stijnen zien we twee 'ervaren' jeugdspelers aan de aftrap staan.

Anderlecht heeft Mohammed Bouchouari en Antoine Colassin weer in de armen gesloten. Beiden trainden mee met het tweede elftal, maar ze speelden geen competitiewedstrijden de afgelopen weken. Achter de schermen bewoog er wel wat inzake transfers. Beiden vonden echter geen club.

Bouchouari is als rechtsachter een meerwaarde voor RSCA Futures. Vorig jaar deed hij het zelfs goed op huurbasis bij FC Emmen. De 22-jarige speler heeft een aflopend contract. Colassin is ook van de partij. De 22-jarige aanvaller eindigde het seizoen vorig jaar goed op huurbasis bij Heerenveen. Beide spelers krijgen dus een kans om zich in de kijker te spelen van clubs voor januari.

Lof van Stijnen

Stijnen zal alvast balen. Hij was voor de match nog lovend over de jonkies van paars-wit. "We trekken naar Brussel voor een wedstrijd tegen een ploeg met unieke talenten. Ze combineren techniek met handelingssnelheid. We gaan zoals steeds 100% moeten zijn om een resultaat mee te brengen."

Twee stevige aanwinsten voor RSCA Futures?

Meest recent

Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

8
8
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

22
22
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

37
37
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

88
88
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

29
29
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

37
37
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

190
190
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

172
172
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

108
108
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

750
750
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

276
276
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

98
98
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

184
184
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

82
82
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

211
211
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

261
261
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

534
534
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

264
264
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

255
255
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

75
75
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

333
333
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

187
187
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

53
53
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

57
57

Meer sportnieuws