Bastien (ex-Standard) en Dennis (ex-Club) vinden nieuwe ploeg

door
Bastien (ex-Standard) en Dennis (ex-Club) vinden nieuwe ploeg

In Turkije kunnen ze nog transfers afronden en twee oude bekenden van het Belgische voetbal gaan er alsnog aan de slag. Samuel Bastien en Emmanuel Dennis laten Engeland achter zich. De twee hebben een transfer naar de Turkse eerste klasse kunnen versieren.

Bastien naar Kasimpasa

Samuel Bastien werd door Burnley uitgeleend aan Kasimpasa, een club waar Mogi Bayat nog al eens opduikt. Bastien werd een jaar geleden door Vincent Kompany naar Burnley gehaald, maar was er een van de weinige mislukte transfers.

Hij kwam er weinig aan spelen toe en na de promotie naar de Premier League was zijn rol uitgespeeld. Hij leek even op weg naar KV Kortrijk, maar uiteindelijk is het dus Kasimpasa geworden.

Dennis naar Basaksehir

Emmanuel Dennis werd door Nottingham Forest niet ingeschreven voor de Premier League. De Nigeriaanse aanvaller moest dus op zoek naar een nieuwe club. Die heeft hij nu ook gevonden in de Turkse competitie. Istanbul Baseksehir heeft zijn komst ook meegedeeld. De ex-speler van Club Brugge wordt voor een jaar gehuurd.

Gaan zij daar slagen?

Meest recent

Zorgen om grote naam Anderlecht: "Waar zit hij?"

Er komt bij Anderlecht maar geen regelmaat in de prestaties dit seizoen. Dat bleek nog maar eens op ...

48
48
Hasi scherp na wanprestatie: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft vrijdag in Charleroi een zeer pijnlijke avond beleefd. Het slaagde er alweer niet ...

57
57
'Club gaat transferstrijd aan met Como en Leverkusen'

Club Brugge heeft zich in de zomer nog grondig versterkt, maar lijkt nu al bezig te zijn met het ...

31
31
Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

In de Serie A dreigt AC Milan na amper een week zijn kopppositie alweer af te moeten staan. De ...

14
14
Anderlecht met billen bloot op Mambourg en lost rol bovenin

Anderlecht lijkt bovenaan de rol helemaal te moeten lossen. Het kan de kloof met de top twee al zien ...

135
135
Degradatie dreigt voor Red Flames na pijnlijke avond

De Red Flames hebben vrijdagavond een zeer slechte zaak gedaan. Ze beleefden een pijnlijke avond in ...

43
43
Lierse wint weer niet, Jong AA Gent kan niet bevestigen

Vrijdagavond stonden in de Challenger Pro League al de eerste twee wedstrijden van de elfde speeldag ...

15
15
Ziet Zulte Waregem uitblinker gratis vertrekken?

Zulte Waregem stuntte vorige week door AA Gent met 4-1 te verslaan. Na een lastige start is de ...

133
133
Anderlecht stelt alweer teleur: "Wordt zijn laatste match"

Anderlecht raakte vorige week niet voorbij STVV en heeft vrijdagavond dus iets recht te zetten. Het ...

386
386
'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Anderlecht gaat vrijdagavond in Charleroi op zoek naar de drie punten, want die hebben ze absoluut ...

106
106
Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

91
91
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

103
103
Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

79
79
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

51
51
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

50
50
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

740
740
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

313
313
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

372
372
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

178
178
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

185
185
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

336
336
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

334
334
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

144
144
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

203
203
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

327
327

Meer sportnieuws