'Messi verwelkomt Europese superster bij Inter Miami'

door
'Messi verwelkomt Europese superster bij Inter Miami'

Lionel Messi beleeft tot nu toe een sprookje bij Inter Miami. De Argentijnse superster scoort en laat scoren dat het een lieve lust is in de MLS. Binnenkort krijgt De Vlo mogelijk een nieuwe superster als ploegmaat.

Zo zou Antoine Griezmann nog steeds met een transfer naar de MLS in zijn hoofd zitten. Voor de Fransman van Atlético Madrid is een verhuis naar de Verenigde Staten nog steeds een prioriteit. Dat beweert Ekrem Konur op X (voorheen Twitter).

Inter Miami werd al gelinkt aan Griezmann, die nog een contract tot midden 2026 heeft in de Spaanse hoofdstad. Het lijkt echter onwaarschijnlijk dat hij die overeenkomst zal uitdoen als hij nog in de MLS aan de slag wil. Griezmann telt ondertussen immers al 32 lentes en lijkt zo stilaan aan de laatste fase van zijn carrière toe.

LEES OOK: 'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Fraaie carrière

Griezmann kan tot nu toe terugkijken op een fraaie carrière. Hij brak door bij Real Sociedad en verhuisde daarna naar Atlético Madrid. Daar groeide hij uit tot een absolute sterkhouder, waarna hij voor een transfersom van 120 miljoen euro naar FC Barcelona trok. In Catalonië vond hij echter nooit helemaal zijn draai. Hij keerde terug naar Atlético, eerst op huurbasis en daarna permanent.

Wereldkampioen

Ook bij Frankrijk liet Griezmann zich gelden. Zo was hij een belangrijke pion in de ploeg die in 2018 wereldkampioen werd in Rusland. De linkspoot speelde al 122 duels voor Les Bleus en scoorde daarin 43 goals. Fraaie statistieken.

Zal Inter Miami de volgende club zijn van Griezmann?

Meest recent

Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

13
13
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

32
32
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

285
285
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

87
87
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

16
16
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

315
315
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

94
94
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

169
169
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

292
292
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

596
596
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

800
800
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

170
170
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

46
46
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

121
121
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

145
145
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

172
172
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

116
116
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

92
92
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

249
249
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

286
286
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

125
125
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

177
177
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

406
406
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

346
346
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

124
124

Meer sportnieuws