'Messi verwelkomt Europese superster bij Inter Miami'

door
'Messi verwelkomt Europese superster bij Inter Miami'

Lionel Messi beleeft tot nu toe een sprookje bij Inter Miami. De Argentijnse superster scoort en laat scoren dat het een lieve lust is in de MLS. Binnenkort krijgt De Vlo mogelijk een nieuwe superster als ploegmaat.

Zo zou Antoine Griezmann nog steeds met een transfer naar de MLS in zijn hoofd zitten. Voor de Fransman van Atlético Madrid is een verhuis naar de Verenigde Staten nog steeds een prioriteit. Dat beweert Ekrem Konur op X (voorheen Twitter).

Inter Miami werd al gelinkt aan Griezmann, die nog een contract tot midden 2026 heeft in de Spaanse hoofdstad. Het lijkt echter onwaarschijnlijk dat hij die overeenkomst zal uitdoen als hij nog in de MLS aan de slag wil. Griezmann telt ondertussen immers al 32 lentes en lijkt zo stilaan aan de laatste fase van zijn carrière toe.

LEES OOK: ‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

Fraaie carrière

Griezmann kan tot nu toe terugkijken op een fraaie carrière. Hij brak door bij Real Sociedad en verhuisde daarna naar Atlético Madrid. Daar groeide hij uit tot een absolute sterkhouder, waarna hij voor een transfersom van 120 miljoen euro naar FC Barcelona trok. In Catalonië vond hij echter nooit helemaal zijn draai. Hij keerde terug naar Atlético, eerst op huurbasis en daarna permanent.

Wereldkampioen

Ook bij Frankrijk liet Griezmann zich gelden. Zo was hij een belangrijke pion in de ploeg die in 2018 wereldkampioen werd in Rusland. De linkspoot speelde al 122 duels voor Les Bleus en scoorde daarin 43 goals. Fraaie statistieken.

Zal Inter Miami de volgende club zijn van Griezmann?

Meest recent

‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

8
8
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

13
13
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

146
146
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

57
57
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

56
56
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

29
29
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

280
280
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

430
430
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

223
223
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

246
246
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

872
872
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

71
71
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

475
475
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

164
164
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

209
209
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

54
54
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

333
333
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

53
53
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

310
310
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

179
179
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

411
411
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

81
81
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

606
606
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

445
445
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

547
547

Meer sportnieuws