'Liverpool maakt al werk van gedroomde vervanger Salah'

door
'Liverpool maakt al werk van gedroomde vervanger Salah'

Het Saudische voetbal heeft de Europese transfermarkt gedomineerd tijdens de zomermercato. Tal van grote namen als Benzema, Kanté of Firmino kozen ervoor om hun carrière verder te zetten in het Midden-Oosten. Voor Liverpool bleef het tot in de late uurtjes van de mercato spannend, en vreesden ze een verlies van Mohamed Salah. 

Liverpool weigerde in totaal twee aanbiedingen van Al-Ittihad voor Mohamed Salah. Een eerste bod bedroeg een slordige 175 miljoen euro, terwijl een ultiem bod maar liefst 233 miljoen euro bedroeg. Recordbedragen die door Liverpool telkens richting de prullenmand verwezen werden. Toch blijft het vrezen voor de Reds dat Salah op termijn toch zal zwichten voor het grote geld uit het Midden-Oosten. 

Los van het feit dat Liverpool beide aanbiedingen weigerde, stond ook Salah zelf niet open voor een overstap richting Saudi-Arabië. De Egyptenaar zou zich nog te goed voelen in de Premier League en bij Liverpool vooraleer hij de stap wil wagen richting de woestijn. Toch weet Fichajes dat die stap er binnen één of twee seizoenen wél zal komen. 

LEES OOK: ‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Vervanger in La Liga

In die optiek weet bovenvernoemd medium ook dat Liverpool lonkt naar de diensten van Nico Williams. De Spaanse international is een ware sensatie bij Athletic Bilbao, en beschikt over een aflopend contract in 2024. Naar verluidt zouden er al eerste contacten gelegd zijn tussen de entourage van Williams en Liverpool, en lijkt het niet onrealistisch dat Liverpool al voor de zomer van 2024 een poging zal wagen voor de flankaanvaller. 

Is Nico Williams een gedroomde opvolger van Salah?

Meest recent

Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

0
0
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

13
13
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

131
131
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

23
23
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

81
81
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

106
106
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

82
82
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

235
235
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

91
91
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

175
175
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

938
938
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

355
355
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

55
55
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

187
187
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

112
112
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

381
381
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

75
75
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

64
64
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

600
600
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

612
612
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

400
400
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

531
531
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

685
685
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1083
1083
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

42
42

Meer sportnieuws