'Liverpool maakt al werk van gedroomde vervanger Salah'

door
'Liverpool maakt al werk van gedroomde vervanger Salah'

Het Saudische voetbal heeft de Europese transfermarkt gedomineerd tijdens de zomermercato. Tal van grote namen als Benzema, Kanté of Firmino kozen ervoor om hun carrière verder te zetten in het Midden-Oosten. Voor Liverpool bleef het tot in de late uurtjes van de mercato spannend, en vreesden ze een verlies van Mohamed Salah. 

Liverpool weigerde in totaal twee aanbiedingen van Al-Ittihad voor Mohamed Salah. Een eerste bod bedroeg een slordige 175 miljoen euro, terwijl een ultiem bod maar liefst 233 miljoen euro bedroeg. Recordbedragen die door Liverpool telkens richting de prullenmand verwezen werden. Toch blijft het vrezen voor de Reds dat Salah op termijn toch zal zwichten voor het grote geld uit het Midden-Oosten. 

Los van het feit dat Liverpool beide aanbiedingen weigerde, stond ook Salah zelf niet open voor een overstap richting Saudi-Arabië. De Egyptenaar zou zich nog te goed voelen in de Premier League en bij Liverpool vooraleer hij de stap wil wagen richting de woestijn. Toch weet Fichajes dat die stap er binnen één of twee seizoenen wél zal komen. 

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Vervanger in La Liga

In die optiek weet bovenvernoemd medium ook dat Liverpool lonkt naar de diensten van Nico Williams. De Spaanse international is een ware sensatie bij Athletic Bilbao, en beschikt over een aflopend contract in 2024. Naar verluidt zouden er al eerste contacten gelegd zijn tussen de entourage van Williams en Liverpool, en lijkt het niet onrealistisch dat Liverpool al voor de zomer van 2024 een poging zal wagen voor de flankaanvaller. 

Is Nico Williams een gedroomde opvolger van Salah?

Meest recent

Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

1
1
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

52
52
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

26
26
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

167
167
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

143
143
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

92
92
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

302
302
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

74
74
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

710
710
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

230
230
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

178
178
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

285
285
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

114
114
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

113
113
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

72
72
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

378
378
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

81
81
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

47
47
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

267
267
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

103
103
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

81
81
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

211
211
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147

Meer sportnieuws