'Liverpool maakt al werk van gedroomde vervanger Salah'

door
'Liverpool maakt al werk van gedroomde vervanger Salah'

Het Saudische voetbal heeft de Europese transfermarkt gedomineerd tijdens de zomermercato. Tal van grote namen als Benzema, Kanté of Firmino kozen ervoor om hun carrière verder te zetten in het Midden-Oosten. Voor Liverpool bleef het tot in de late uurtjes van de mercato spannend, en vreesden ze een verlies van Mohamed Salah. 

Liverpool weigerde in totaal twee aanbiedingen van Al-Ittihad voor Mohamed Salah. Een eerste bod bedroeg een slordige 175 miljoen euro, terwijl een ultiem bod maar liefst 233 miljoen euro bedroeg. Recordbedragen die door Liverpool telkens richting de prullenmand verwezen werden. Toch blijft het vrezen voor de Reds dat Salah op termijn toch zal zwichten voor het grote geld uit het Midden-Oosten. 

Los van het feit dat Liverpool beide aanbiedingen weigerde, stond ook Salah zelf niet open voor een overstap richting Saudi-Arabië. De Egyptenaar zou zich nog te goed voelen in de Premier League en bij Liverpool vooraleer hij de stap wil wagen richting de woestijn. Toch weet Fichajes dat die stap er binnen één of twee seizoenen wél zal komen. 

Vervanger in La Liga

In die optiek weet bovenvernoemd medium ook dat Liverpool lonkt naar de diensten van Nico Williams. De Spaanse international is een ware sensatie bij Athletic Bilbao, en beschikt over een aflopend contract in 2024. Naar verluidt zouden er al eerste contacten gelegd zijn tussen de entourage van Williams en Liverpool, en lijkt het niet onrealistisch dat Liverpool al voor de zomer van 2024 een poging zal wagen voor de flankaanvaller. 

Is Nico Williams een gedroomde opvolger van Salah?

Meest recent

'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

19
19
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

51
51
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

93
93
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

28
28
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

182
182
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

71
71
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

76
76
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

99
99
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

295
295
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

86
86
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

416
416
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

219
219
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

52
52
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

64
64
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

194
194
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

431
431
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

556
556
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

72
72
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

78
78
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1108
1108
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

284
284
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

944
944
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

243
243
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

479
479

Meer sportnieuws