Sels spreekt zich uit over toekomst bij Strasbourg

106 stemmen
Sels spreekt zich uit over toekomst bij Strasbourg

RC Strasbourg wordt misschien één van de clubs om in de gaten te houden in het Franse voetbal. De club - die dezelfde eigenaar kent als Chelsea - deed tijdens de zomermercato enkele bijzonder opvallende transfers, en heeft torenhoge ambities. Met Matz Sels is er alvast ook een Rode Duivel actief bij de ploeg uit de Franse Alsace. 

Matz Sels is ondertussen bezig aan zijn zesde seizoen bij Strasbourg. De doelman - die overigens werd opgeroepen voor de Rode Duivels - is een ware sterkhouder bij de eersteklasser. Deze zomer kreeg Sels ook de aanvoerdersband toegereikt door hoofdtrainer Patrick Vieira, en die band geeft hem voorlopig vleugels. 

In een interview met Eleven Sports geeft Matz Sels aan dat hij bijzonder gelukkig is bij de Franse eersteklasser, en voorlopig niet aan vertrekken denkt. "Met het krijgen van de aanvoerdersband heb ik er ook een nieuwe taak bijgekregen. Ik moet de jongere jongens hier begeleiden zodat ze stappen kunnen zetten. Daarnaast is dit ook een echte volksclub. De ploeg is heel populair in de streek, en het stadion is quasi altijd uitverkocht", klinkt het bij de 31-jarige doelman. 

LEES OOK: 'Genk nog niet klaar: nieuwe topdossiers voor De Condé'

Op termijn naar Franse top

RC Strasbourg strooide tijdens de zomermercato met geld. De club zette overigens wel alles in op de instroom van jonge jongens. Zo haalde het Abakar Sylla weg bij Club Brugge voor een slordige 20 miljoen euro, en werden verder ook de 20-jarige Emanuel Emegha, Junior Mwanga en Dilane Bakwa weggehaald bij respectievelijk Sturm Graz en Girondins Bordeaux. In totaal spendeerde de eersteklasser een slordige 56 miljoen euro aan verse krachten. 

Matz Sels is zelf alvast opgetogen met die evolutie. "Met de nieuwe eigenaar is de club een nieuwe weg ingeslaan. We willen op termijn toetreden tot de top van de Ligue I. Dat is het absolute doel", besluit Sels. 

Is Matz Sels een onderschatte doelman?

Meest recent

KV Mechelen stuurt opnieuw twee talenten naar Helmond

KV Mechelen beleeft tot dusver een vrij rustige transferzomer. Het zag met Halhal en Servais wel ...

0
0
Woelige aanloop Gent: vuurwerk aan hotel, icoon depanneert

Voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League komend weekend, moeten Anderlecht en ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verrast, Real haalt stevig uit'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

97
97
Messi schittert weer bij Inter Miami: “Een Picasso-goal”

Lionel Messi (38) kende een ongelooflijk WK met Argentinië, maar in de finale bleek Spanje toch ...

28
28
Zulte Waregem broedt op groots JPL-plan dit seizoen

Zulte Waregem vocht afgelopen seizoen tegen de degradatie in de Jupiler Pro League en dat wil de ...

154
154
Jean-Marie Pfaff doet hartverscheurende bekentenis

Jean Marie Pfaff blijft een icoon van het Belgische voetbal en ziet met trots hoe SK Beveren opnieuw ...

136
136
Van den Heuvel geeft reden voor transfer van Club naar OHL

Vorig seizoen zaten ze bij Club Brugge toch een beetje met een keepersprobleem. Simon Mignolet en ...

150
150
'Real gruwelt na zeer straffe wending rond Rodri'

Real Madrid was deze zomer al zeer druk in de weer op de transfermarkt en lijkt van plan om in de ...

179
179
Genk legt weer piepjong talent vast

KRC Genk wist deze zomer een nieuwe recordtransfer te realiseren met de verkoop van Kos Karetsas aan ...

160
160
Vitor Bruno doet fans belofte: "Dat garandeer ik"

Vrijdagavond wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League afgetrapt. Anderlecht begint zondag ...

275
275
Wie legt Club en Union vuur aan schenen? Boudeweel oordeelt

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat dit weekend van start en het wordt uitkijken naar ...

434
434
Anthony Limbombe verrast iedereen met nieuwe club

Anthony Limbombe heeft een nieuwe club gevonden. De 31-jarige Belgische flankaanvaller zet zijn ...

77
77
Llansana spreekt ambitieuze taal voor PAOK Saloniki

Bij RSC Anderlecht staat hen een zeer zware taak te wachten met de uitmatch tegen PAOK Saloniki. ...

244
244
AA Gent kraait victorie: "Buffalo's beste optie voor mij"

AA Gent beseft dat het van moeten is vanavond. De Buffalo's moeten aan de bak in Zweden tegen ...

223
223
FIFA komt met officieel statement over toekomst Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino staat onder zware druk, nadat hij het plan had om de ...

299
299
'Club Brugge stunt met nieuwe Tzolis: 17M-sensatie op komst'

Club Brugge heeft een opvallende transferstunt op het oog. Blauw-zwart praat over een definitieve ...

1133
1133
Geen Anderlecht: Mbemba heeft nieuwe club beet

Chancel Mbemba zet zijn carrière voort in Saudi-Arabië. De 31-jarige Congolese ...

118
118
Mechele looft aanwinst: "Heel goede speler"

Club Brugge sloeg al zwaar toe op de transfermarkt. De landskampioen legde al 32,5 miljoen euro op ...

289
289
Anderlecht in dubio: weldra afscheid van ‘toptransfer’?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen PAOK Saloniki. Bij Paars-Wit heeft Vitor Bruno wel wat ...

587
587
Kritiek neemt toe: AA Gent moét aan klantenbinding doen

AA Gent bakte er in twee matchen tegen Cherkasy niks van. Tegen Göteborg, ook geen hoogvlieger, ...

323
323
Waarom Anderlecht twee pionnen toch moet houden

Bij RSC Anderlecht worden er momenteel héél veel geruchten gelanceerd. Ingaand en ...

279
279
Gloednieuwe naam in Europese basiself? Vitor Bruno reageert

RSC Anderlecht staat donderdagavond opnieuw voor een belangrijke afspraak. In de Europese voorrondes ...

317
317
Club Brugge loert mee: 'Spectaculaire wending Stankovic'

Club Brugge nam na amper één seizoen afscheid van Aleksandar Stankovic. Door een ...

1382
1382
'Antwerp niet uitgeshopt: twee versterkingen in pijplijn'

Antwerp FC heeft woensdag de komst van Ibrahim Salah én Snayder Porozo wereldkundig gemaakt. ...

828
828
Adedeji-Sternberg tóch naar Club? "Heel pijnlijk verhaal"

Nu het middenveld en de achterhoede schijnbaar voldoende versterkt zijn, heeft Club Brugge zijn ...

1666
1666

Meer sportnieuws