Sels spreekt zich uit over toekomst bij Strasbourg

door
Sels spreekt zich uit over toekomst bij Strasbourg

RC Strasbourg wordt misschien één van de clubs om in de gaten te houden in het Franse voetbal. De club - die dezelfde eigenaar kent als Chelsea - deed tijdens de zomermercato enkele bijzonder opvallende transfers, en heeft torenhoge ambities. Met Matz Sels is er alvast ook een Rode Duivel actief bij de ploeg uit de Franse Alsace. 

Matz Sels is ondertussen bezig aan zijn zesde seizoen bij Strasbourg. De doelman - die overigens werd opgeroepen voor de Rode Duivels - is een ware sterkhouder bij de eersteklasser. Deze zomer kreeg Sels ook de aanvoerdersband toegereikt door hoofdtrainer Patrick Vieira, en die band geeft hem voorlopig vleugels. 

In een interview met Eleven Sports geeft Matz Sels aan dat hij bijzonder gelukkig is bij de Franse eersteklasser, en voorlopig niet aan vertrekken denkt. "Met het krijgen van de aanvoerdersband heb ik er ook een nieuwe taak bijgekregen. Ik moet de jongere jongens hier begeleiden zodat ze stappen kunnen zetten. Daarnaast is dit ook een echte volksclub. De ploeg is heel populair in de streek, en het stadion is quasi altijd uitverkocht", klinkt het bij de 31-jarige doelman. 

LEES OOK: Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

Op termijn naar Franse top

RC Strasbourg strooide tijdens de zomermercato met geld. De club zette overigens wel alles in op de instroom van jonge jongens. Zo haalde het Abakar Sylla weg bij Club Brugge voor een slordige 20 miljoen euro, en werden verder ook de 20-jarige Emanuel Emegha, Junior Mwanga en Dilane Bakwa weggehaald bij respectievelijk Sturm Graz en Girondins Bordeaux. In totaal spendeerde de eersteklasser een slordige 56 miljoen euro aan verse krachten. 

Matz Sels is zelf alvast opgetogen met die evolutie. "Met de nieuwe eigenaar is de club een nieuwe weg ingeslaan. We willen op termijn toetreden tot de top van de Ligue I. Dat is het absolute doel", besluit Sels. 

Is Matz Sels een onderschatte doelman?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

16
16
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

40
40
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

46
46
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

85
85
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

195
195
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

67
67
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

73
73
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

45
45
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

192
192
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

45
45
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

68
68
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

299
299
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

137
137
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

186
186
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

105
105
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

532
532
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

95
95
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

169
169

Meer sportnieuws