Sels spreekt zich uit over toekomst bij Strasbourg

106 stemmen
Sels spreekt zich uit over toekomst bij Strasbourg

RC Strasbourg wordt misschien één van de clubs om in de gaten te houden in het Franse voetbal. De club - die dezelfde eigenaar kent als Chelsea - deed tijdens de zomermercato enkele bijzonder opvallende transfers, en heeft torenhoge ambities. Met Matz Sels is er alvast ook een Rode Duivel actief bij de ploeg uit de Franse Alsace. 

Matz Sels is ondertussen bezig aan zijn zesde seizoen bij Strasbourg. De doelman - die overigens werd opgeroepen voor de Rode Duivels - is een ware sterkhouder bij de eersteklasser. Deze zomer kreeg Sels ook de aanvoerdersband toegereikt door hoofdtrainer Patrick Vieira, en die band geeft hem voorlopig vleugels. 

In een interview met Eleven Sports geeft Matz Sels aan dat hij bijzonder gelukkig is bij de Franse eersteklasser, en voorlopig niet aan vertrekken denkt. "Met het krijgen van de aanvoerdersband heb ik er ook een nieuwe taak bijgekregen. Ik moet de jongere jongens hier begeleiden zodat ze stappen kunnen zetten. Daarnaast is dit ook een echte volksclub. De ploeg is heel populair in de streek, en het stadion is quasi altijd uitverkocht", klinkt het bij de 31-jarige doelman. 

LEES OOK: Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Op termijn naar Franse top

RC Strasbourg strooide tijdens de zomermercato met geld. De club zette overigens wel alles in op de instroom van jonge jongens. Zo haalde het Abakar Sylla weg bij Club Brugge voor een slordige 20 miljoen euro, en werden verder ook de 20-jarige Emanuel Emegha, Junior Mwanga en Dilane Bakwa weggehaald bij respectievelijk Sturm Graz en Girondins Bordeaux. In totaal spendeerde de eersteklasser een slordige 56 miljoen euro aan verse krachten. 

Matz Sels is zelf alvast opgetogen met die evolutie. "Met de nieuwe eigenaar is de club een nieuwe weg ingeslaan. We willen op termijn toetreden tot de top van de Ligue I. Dat is het absolute doel", besluit Sels. 

Is Matz Sels een onderschatte doelman?

Meest recent

Borkelmans geeft WK-selectie België: grote verrassingen

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

0
0
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

12
12
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

22
22
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

107
107
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

117
117
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

28
28
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

89
89
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

182
182
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

107
107
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

291
291
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

76
76
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

461
461
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

416
416
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

306
306
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

83
83
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

157
157
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

751
751
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

43
43
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

133
133
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

31
31
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

106
106
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

217
217
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

95
95
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

190
190

Meer sportnieuws