Watanabe verrast iedereen bij AA Gent met uitspraak

door
Watanabe verrast iedereen bij AA Gent met uitspraak

AA Gent is zeer goed begonnen aan het seizoen. Het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en plaatste zich overtuigend voor de groepsfase van de Conference League. De Japanse aanwinst Tsuyoshi Watanabe, die het zeer goed doet, is in het clubblad WigWam héél ambitieus.

Alles winnen

De ex-speler van KV Kortrijk wil alles winnen. “Ik zie niet in waarom we bescheiden zouden moeten zijn in onze ambitie. Ik wil kampioen worden met AA Gent en de Conference League winnen."

Dat lijkt toch wel een héél hoge ambitie. AA Gent haalde de afgelopen jaren geen top vier en de kwartfinales waren het verste waar ze geraakten in Europa. Hein Vanhaezebrouck zal zijn team dus nog stevig moeten laten groeien.

Naar de Bundesliga

Op zijn 26ste maakt Watanabe een zeer goede evolutie door. AA Gent betaalde 3,5 miljoen euro om hem aan te trekken en de centrale verdediger laat zien dat hij die prijs zeker waard is. Op termijn wil hij naar een topcompetitie. “Ooit bij een topclub in de Bundesliga spelen, ja, dat zie ik wel zitten…”, liet hij weten. 

Tot slot was hij ook nog lovend over zijn coach. “Ik vind hem enerzijds een erg slimme coach, qua tactiek en wedstrijdstrategie. Zijn analyses van de tegenstander zijn sterk. Maar hij is ook een grote motivator, zowel op training als voor wedstrijden", zei de Japanner.

De fans van AA Gent mogen alvast dromen...

JOUW MENING TELT:
Gaat AA Gent dit seizoen de titel of de Conference League winnen?

Meest recent

'Lokeren en Lierse SK hakken belangrijke knopen door'

Sporting Lokeren en Lierse SK waren al heel actief op de transfermarkt. De twee ploegen zijn nog ...

53
53
'Standard lonkt naar ex-RSCA'er, impasse met Club Brugge'

Bij Standard staat er nog het nodige te gebeuren, ook al was de club al heel actief op de ...

185
185
'Belgische club opent onderhandelingen met Kompany'

Bayern München heeft heel veel jonge talenten in de kern zitten, maar doorbreken bij een ...

94
94
Poging om De Bruyne én Lukaku te strikken lekt uit

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku kenden al een prachtige carrière. Bij Napoli zijn ze ...

134
134
Benfica wint vlot, blamage voor Chelsea op WK voor clubs

Op het WK voor clubs stond het duel tussen Benfica en Auckland City op het programma. Flamengo en ...

26
26
'Bom bij Rode Duivels: speler van Bayern plots optie'

Bij de Rode Duivels zoeken ze naar extra opportuniteiten om de kern te versterken. Diego Moreira is ...

397
397
'Leoni veel te duur voor deze Belgische club'

Waar speelt Théo Leoni volgend seizoen? Hij vat de voorbereiding aan bij RSC Anderlecht, ...

314
314
Genieten met Grote G: Messi speelt FC Porto op hoopje

Lionel Messi speelt al even in de Verenigde Staten. De Argentijn is een absolute smaakmaker bij ...

31
31
Beerschot stelt bekende opvolger Kuyt officieel voor

Beerschot en Dirk Kuyt gingen uit elkaar, wat iedereen zag aankomen. De Antwerpse club heeft zopas ...

45
45
Liverpool maakt komst duurste speler ooit wereldkundig

Liverpool heeft de komst van Florian Wirtz aangekondigd. De Duitse aanvallende middenvelder komt ...

135
135
'Anderlecht ruikt bloed: Argentijnse pitbull van 10 miljoen'

Een jonge, technisch sterke én vooral onverzettelijke middenvelder trekt de aandacht in heel ...

458
458
PSV wordt weer een stukje Belgischer

PSV is een club waar ze veel Belgische jeugdspelers hebben. De Nederlandse landskampioen kon daarvan ...

27
27
Broos verrast met boodschap over JPL-terugkeer

Hugo Broos is momenteel bondscoach van Zuid-Afrika. Daar is hij zeer geliefd, zo ontdekte ...

314
314
Benitez spreekt zich uit over Rode Duivels-geruchten

Rafael Benitez heeft al ruim een jaar geen club. De coach werd zelfs even gelinkt als kandidaat om ...

156
156
Beweging bij Westerlo: twee uitgaande topdeals op til?

KVC Westerlo gaat heel wat transfers afronden de komende weken en maanden. In- en uitgaand. De ...

70
70
'Anderlecht zet zinnen op volgende ingaande transfer'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. Ze haalden al drie nieuwe jongens, maar daar stopt het ...

238
238
Zulte Waregem pakt uit met knappe aanwinst bij KRC Genk

Zulte Waregem is als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ze ...

169
169
Kuyt geeft pikant detail prijs over vertrek bij Beerschot

Beerschot maakte het vertrek van Dirk Kuyt officieel bekend. Dat was geen verrassing. De Nederlandse ...

230
230
Renard legt keuze uit die niemand zag aankomen

RSC Anderlecht kende al drukke weken. De Brusselaars stelden al een aantal nieuwe spelers voor ...

405
405
Nicky Hayen vastgeketend aan Club Brugge?

Bij Club Brugge kenden ze een goed seizoen, maar de kers op de taart onbrak wegens het mislopen van ...

522
522
Union SG en Patro Eisden vinden transferakkoord

Patro Eisden is heel actief op de transfermarkt. De Belgische tweedeklasser heeft vandaag zijn ...

81
81
Lissens (ex-Anderlecht) heeft mooie transfer helemaal beet

Bij RSC Anderlecht kan niet elk talent van Neerpede doorbreken. Heel wat jongens redden het niet in ...

99
99
Westerlo slaat toe en legt aanvaller vast

KVC Westerlo is in gang geschoten op de transfermarkt. De Kemphanen hebben na het definitief ...

68
68
Zesde Belgische club is een feit voor Pieter Gerkens

Het hing al een paar dagen in de lucht en het is nu ook officieel: Pieter Gerkens heeft AA Gent ...

126
126
Pro League luistert naar spelers: “Belangrijke investering”

De Pro League heeft vandaag de kalender voor komend seizoen bekendgemaakt. De Jupiler Pro League zal ...

38
38

Meer sportnieuws