Onuachu heeft eindelijk zijn transfer helemaal beet

door
Onuachu heeft eindelijk zijn transfer helemaal beet

Er sijpelt nog steeds het nodige transfernieuws binnen, want in een aantal Europese landen is de transfermarkt nog steeds enkele dagen open. Dat is bijvoorbeeld het geval in Turkije en dat bleek uitstekend nieuws voor Paul Onuachu. De voormalige topschutter kreeg zo alsnog de transfer waarop hij hoopte.

Onuachu greep naast terugkeer naar Genk

KRC Genk probeerde lange tijd om de Nigeriaan terug te halen, maar het slaagde er uiteindelijk niet in om een akkoord te vinden met Southampton. In het slot van de Belgische mercato trokken de Limburgers daaruit hun conclusies en uiteindelijk haalden ze Andi Zeqiri weg bij Brighton.

Onuachu dreigde zo in een vervelende situatie achter te blijven. Ook een uitleenbeurt aan FC Metz viel nog in het water en bij Southampton kwam hij ook na de degradatie uit de Premier League niet voor in de plannen, nadat hij het voorbije halfjaar ook al amper aan de bak kwam.

Turkije biedt uitweg

Maar nu heeft Onuachu dus eindelijk een oplossing gevonden. Hij werd zondag al als een held onthaald in Turkije en nu is zijn transfer naar Trabzonspor ook helemaal afgerond. Southampton maakt bekend dat Onuachu het seizoen op huurbasis afmaakt bij de huidige nummer zeven in de Süper Lig.

Onuachu moet nu proberen om daar zijn carrière opnieuw te lanceren, na een moeilijk halfjaar bij Southampton. Daarvoor had hij bij Genk wel grote successen, met op zijn palmares een Croky Cup, een Gouden Stier én een Gouden Schoen.

Zal Onuachu in Turkije weer ontploffen?

Meest recent

Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

8
8
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

17
17
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

211
211
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

225
225
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

246
246
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

258
258
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

190
190
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

323
323
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

358
358
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

355
355
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

142
142
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

206
206
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

114
114
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

342
342
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

168
168
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

210
210
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

182
182
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

157
157
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

513
513
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

86
86
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

177
177
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

266
266
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

93
93

Meer sportnieuws