'Verdict bekend: zo lang staat Lavia weer aan de kant'

door
'Verdict bekend: zo lang staat Lavia weer aan de kant'

De plaatsjes zijn tegenwoordig zeer duur op het middenveld bij de Rode Duivels. Amadou Onana en Kevin De Bruyne zijn zekerheden indien ze fit zijn, maar achter hen is de concurrentie ronduit moordend. Deze maand koos Domenico Tedesco in zijn selectie nog voor Youri Tielemans en Orel Mangala, maar de bondscoach heeft nog een pak andere opties.

Zo hadden velen bijvoorbeeld Arthur Vermeeren verwacht, maar het megatalent van Antwerp moet nog rijpen bij de Jonge Duivels. Dat geldt ook voor Aster Vranckx, die wel in juni al mocht debuteren bij de grote jongens. In maart mocht ook Roméo Lavia dat doen, maar het 19-jarige goudhaantje was er sindsdien niet meer bij.

LEES OOK: Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

Nieuwe blessure voor Lavia

In juni gaf Tedesco er de voorkeur aan om Lavia het EK U21 te laten spelen, maar daarvoor moest hij uiteindelijk geblesseerd afhaken. Ook deze maand was hij niet fit genoeg om de selectie te halen. Sinds zijn transfer naar Chelsea haalde Lavia nog geen enkele keer de selectie en trainer Mauricio Pochettino verklaarde al dat zijn aanwinst nog enkele weken nodig zou hebben om helemaal speelklaar te zijn.

Tijdens de interlandbreak moest Lavia dan ook verder aan zijn conditie werken, maar dat is faliekant mislukt. Donderdag liep hij op training bij Chelsea immers een nieuwe enkelblessure op. Een officiële update kwam er sindsdien nog niet, maar de Daily Mail weet dat uit de eerste tests blijkt dat Lavia schade aan de ligamenten opgelopen heeft.

Lange afwezigheid dreigt

De verwachting is dat Lavia daardoor minstens zes weken aan de kant zal moeten blijven. Het lijkt er dus op dat hij pas ten vroegste in november zijn debuut voor Chelsea zal kunnen maken. Veel plezier beleeft Lavia voorlopig dus niet aan zijn droomtransfer, waar Chelsea 65 miljoen euro voor neertelde.

Zal Lavia zich dit seizoen nog kunnen doorzetten?

Meest recent

11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

33
33
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

90
90
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

137
137
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

157
157
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

269
269
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

31
31
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

257
257
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

89
89
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

59
59
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

244
244
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

156
156
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

234
234
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

137
137
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

384
384
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

266
266
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

421
421
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

137
137
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

31
31
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

305
305
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

407
407
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

305
305
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

124
124
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

812
812
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

155
155

Meer sportnieuws