Arsenal kondigt transfer met verlies van 80 miljoen aan

99 stemmen
Arsenal kondigt transfer met verlies van 80 miljoen aan

Arsenal stond vorig seizoen bijna het hele jaar aan de leiding in de Premier League, maar moest in het slot de titel toch nog aan Manchester City laten. Dit seizoen willen de Gunners beter doen en dus kochten ze stevig in met de komst van onder meer Declan Rice en Kai Havertz. Zij zullen wellicht hopen dat het hen beter vergaat dan de vorige recordaankoop.

In de zomer van 2019 telde Arsenal maar liefst 80 miljoen euro neer om Nicolas Pépé binnen te halen, nadat de Ivoriaanse aanvaller een indrukwekkend seizoen afgewerkt had bij Lille. In Londen kon hij de hoge verwachtingen echter nooit helemaal inlossen. Hij verloor in het seizoen 2021/22 uiteindelijk zijn basisplaats, waarop Arsenal hem vorig seizoen verhuurde aan Nice.

LEES OOK: 'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Gratis de deur uit

Daar kon hij onvoldoende tonen om een nieuwe kans te versieren en dus wou Arsenal deze zomer absoluut af van Pépé. Er meldde zich echter geen geïnteresseerde koper en zaterdagavond laat de club weten dat Pépé door een achterpoortje vertrokken is. Zijn lopende contract werd in onderling overleg ontbonden.

Arsenal vangt vier jaar later dus geen cent meer voor zijn voormalige duurste speler ooit. Pépé hoefde vervolgens niet lang te wachten op een nieuwe uitdaging, want hij is intussen alweer onderdak. Hij tekende meteen een contract voor één seizoen bij Trabzonspor.

Duo met Onuachu

Daar zal hij wellicht een voorhoede vormen met Paul Onuachu, want de voormalige Gouden Schoen zou ook nog de overstap maken van Southampton. De Nigeriaan wordt dit weekend nog in Turkije verwacht om zijn transfer helemaal af te ronden. 

Had Arsenal hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

19
19
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

139
139
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

69
69
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

84
84
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

447
447
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

139
139
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

496
496
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

568
568
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

673
673
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

63
63
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

164
164
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

136
136
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

724
724
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

320
320
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

218
218
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

171
171
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

171
171
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

258
258
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

163
163
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

515
515
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

90
90
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

152
152
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

43
43
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

648
648
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

137
137

Meer sportnieuws