Arsenal kondigt transfer met verlies van 80 miljoen aan

door
Arsenal kondigt transfer met verlies van 80 miljoen aan

Arsenal stond vorig seizoen bijna het hele jaar aan de leiding in de Premier League, maar moest in het slot de titel toch nog aan Manchester City laten. Dit seizoen willen de Gunners beter doen en dus kochten ze stevig in met de komst van onder meer Declan Rice en Kai Havertz. Zij zullen wellicht hopen dat het hen beter vergaat dan de vorige recordaankoop.

In de zomer van 2019 telde Arsenal maar liefst 80 miljoen euro neer om Nicolas Pépé binnen te halen, nadat de Ivoriaanse aanvaller een indrukwekkend seizoen afgewerkt had bij Lille. In Londen kon hij de hoge verwachtingen echter nooit helemaal inlossen. Hij verloor in het seizoen 2021/22 uiteindelijk zijn basisplaats, waarop Arsenal hem vorig seizoen verhuurde aan Nice.

LEES OOK: Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Gratis de deur uit

Daar kon hij onvoldoende tonen om een nieuwe kans te versieren en dus wou Arsenal deze zomer absoluut af van Pépé. Er meldde zich echter geen geïnteresseerde koper en zaterdagavond laat de club weten dat Pépé door een achterpoortje vertrokken is. Zijn lopende contract werd in onderling overleg ontbonden.

Arsenal vangt vier jaar later dus geen cent meer voor zijn voormalige duurste speler ooit. Pépé hoefde vervolgens niet lang te wachten op een nieuwe uitdaging, want hij is intussen alweer onderdak. Hij tekende meteen een contract voor één seizoen bij Trabzonspor.

Duo met Onuachu

Daar zal hij wellicht een voorhoede vormen met Paul Onuachu, want de voormalige Gouden Schoen zou ook nog de overstap maken van Southampton. De Nigeriaan wordt dit weekend nog in Turkije verwacht om zijn transfer helemaal af te ronden. 

Had Arsenal hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

33
33
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

13
13
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

145
145
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

78
78
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

334
334
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

110
110
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

207
207
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

147
147
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

181
181
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

380
380
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

254
254
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

127
127
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

277
277
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

66
66
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

162
162
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

146
146
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

77
77
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

272
272
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

274
274
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

427
427
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

208
208
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

101
101
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

342
342

Meer sportnieuws