Arsenal kondigt transfer met verlies van 80 miljoen aan

99 stemmen
Arsenal kondigt transfer met verlies van 80 miljoen aan

Arsenal stond vorig seizoen bijna het hele jaar aan de leiding in de Premier League, maar moest in het slot de titel toch nog aan Manchester City laten. Dit seizoen willen de Gunners beter doen en dus kochten ze stevig in met de komst van onder meer Declan Rice en Kai Havertz. Zij zullen wellicht hopen dat het hen beter vergaat dan de vorige recordaankoop.

In de zomer van 2019 telde Arsenal maar liefst 80 miljoen euro neer om Nicolas Pépé binnen te halen, nadat de Ivoriaanse aanvaller een indrukwekkend seizoen afgewerkt had bij Lille. In Londen kon hij de hoge verwachtingen echter nooit helemaal inlossen. Hij verloor in het seizoen 2021/22 uiteindelijk zijn basisplaats, waarop Arsenal hem vorig seizoen verhuurde aan Nice.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Gratis de deur uit

Daar kon hij onvoldoende tonen om een nieuwe kans te versieren en dus wou Arsenal deze zomer absoluut af van Pépé. Er meldde zich echter geen geïnteresseerde koper en zaterdagavond laat de club weten dat Pépé door een achterpoortje vertrokken is. Zijn lopende contract werd in onderling overleg ontbonden.

Arsenal vangt vier jaar later dus geen cent meer voor zijn voormalige duurste speler ooit. Pépé hoefde vervolgens niet lang te wachten op een nieuwe uitdaging, want hij is intussen alweer onderdak. Hij tekende meteen een contract voor één seizoen bij Trabzonspor.

Duo met Onuachu

Daar zal hij wellicht een voorhoede vormen met Paul Onuachu, want de voormalige Gouden Schoen zou ook nog de overstap maken van Southampton. De Nigeriaan wordt dit weekend nog in Turkije verwacht om zijn transfer helemaal af te ronden. 

Had Arsenal hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

21
21
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

34
34
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

116
116
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

29
29
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

23
23
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

343
343
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

156
156
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

288
288
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

567
567
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

196
196
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

347
347
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

356
356
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

44
44
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

36
36
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

106
106
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

131
131
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

108
108
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

151
151
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

549
549
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

382
382
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

92
92
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

52
52
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

408
408
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

153
153

Meer sportnieuws