Arsenal kondigt transfer met verlies van 80 miljoen aan

door
Arsenal kondigt transfer met verlies van 80 miljoen aan

Arsenal stond vorig seizoen bijna het hele jaar aan de leiding in de Premier League, maar moest in het slot de titel toch nog aan Manchester City laten. Dit seizoen willen de Gunners beter doen en dus kochten ze stevig in met de komst van onder meer Declan Rice en Kai Havertz. Zij zullen wellicht hopen dat het hen beter vergaat dan de vorige recordaankoop.

In de zomer van 2019 telde Arsenal maar liefst 80 miljoen euro neer om Nicolas Pépé binnen te halen, nadat de Ivoriaanse aanvaller een indrukwekkend seizoen afgewerkt had bij Lille. In Londen kon hij de hoge verwachtingen echter nooit helemaal inlossen. Hij verloor in het seizoen 2021/22 uiteindelijk zijn basisplaats, waarop Arsenal hem vorig seizoen verhuurde aan Nice.

LEES OOK: Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Gratis de deur uit

Daar kon hij onvoldoende tonen om een nieuwe kans te versieren en dus wou Arsenal deze zomer absoluut af van Pépé. Er meldde zich echter geen geïnteresseerde koper en zaterdagavond laat de club weten dat Pépé door een achterpoortje vertrokken is. Zijn lopende contract werd in onderling overleg ontbonden.

Arsenal vangt vier jaar later dus geen cent meer voor zijn voormalige duurste speler ooit. Pépé hoefde vervolgens niet lang te wachten op een nieuwe uitdaging, want hij is intussen alweer onderdak. Hij tekende meteen een contract voor één seizoen bij Trabzonspor.

Duo met Onuachu

Daar zal hij wellicht een voorhoede vormen met Paul Onuachu, want de voormalige Gouden Schoen zou ook nog de overstap maken van Southampton. De Nigeriaan wordt dit weekend nog in Turkije verwacht om zijn transfer helemaal af te ronden. 

Had Arsenal hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

15
15
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

25
25
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

4
4
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

20
20
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

42
42
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

224
224
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

40
40
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

454
454
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

462
462
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

89
89
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

381
381
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

115
115
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

139
139
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

65
65
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

743
743
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

83
83
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

462
462
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

549
549
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

368
368
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

623
623
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

297
297
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

407
407
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1208
1208
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

504
504

Meer sportnieuws