'Om deze reden bleef Buchanan uiteindelijk bij Club Brugge'

687 stemmen
'Om deze reden bleef Buchanan uiteindelijk bij Club Brugge'

Club Brugge kende een zeer drukke zomermercato, waarin het opnieuw enkele belangrijke spelers zag vertrekken. Zo versierden Abakar Sylla (Strasbourg) en Noa Lang (PSV) een transfer, maar uiteindelijk bleef de schade toch beperkt. Club slaagde er immers ook om enkele spelers aan boord te houden van wie een vertrek zeker leek, zoals bijvoorbeeld Tajon Buchanan.

LEES OOK: Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Inter haakte af

De Canadees had zich in het voorbije anderhalf jaar in de kijker gespeeld, onder meer met zijn prestaties in de Champions League en op het WK in Qatar. Hij had zelf ook zijn zinnen gezet op een vertrek en Club leek ook niet van plan om hem tegen te houden als er een goed bod kwam.

Uiteindelijk speelt Buchanan echter nog gewoon in Brugge. TSN komt met meer details over zijn dossier. Het weet dat vooral Internazionale in het begin van de zomer zeer concreet was, maar zij moesten eerst Denzel Dumfries verkopen eer ze voor Buchnanan konden gaan. De Nederlander bleef uiteindelijk echter in Milaan.

Nog meer clubs meldden zich

Later kwamen ook nog teams als Atletico Madrid, Brentford, Southampton, Sporting CP en Torino op de proppen, maar ook zij strikten Buchanan uiteindelijk niet. Sommige van die clubs slaagden er niet in om een akkoord te vinden met Club Brugge over de transfersom of de hoogte van een aankoopoptie, anderen konden Buchanan zelf niet overtuigen.

De speler wil zelf Club ook niet verlaten voor eender welk team. Hij wil uiteraard op sportief vlak een stap vooruit zetten, maar wil daarnaast ook vooral naar een ploeg waar hij uitgespeeld zal worden als rechtsachter of rechterwingback, zoals nu ook bij Club het geval is. Op die positie ziet Buchanan immers op lange termijn een carrière voor zichzelf weggelegd.

Heeft Buchanan er goed aan gedaan bij Club Brugge te blijven?

Meest recent

'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

0
0
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

118
118
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

34
34
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

158
158
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

238
238
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

255
255
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

301
301
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

192
192
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

170
170
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

367
367
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

264
264
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

247
247
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

274
274
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

57
57
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

176
176
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

192
192
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

96
96
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

167
167
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

309
309
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

479
479
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

389
389
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

380
380
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

57
57
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

178
178

Meer sportnieuws