'Deze 8 clubs zetten hun zinnen op Antonio Nusa'

door
'Deze 8 clubs zetten hun zinnen op Antonio Nusa'

De fans van Club Brugge kunnen Antonio Nusa de komende maanden maar best zoveel mogelijk live aan het werk gaan zien. De Noorse flankaanvaller lijkt immers aan zijn laatste seizoen bezig te zijn in het Jan Breydelstadion. Er is heel veel interesse in Nusa en volgens 90 Minutes zijn er alvast zeven ploegen die de flankaanvaller graag aan hun kern willen toevoegen.

LEES OOK: Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

Bod van Chelsea

Chelsea deed aan het einde van de zomermercato een voorstel van 30 miljoen euro, maar Club Brugge en Nusa zagen daar geen graten in. De 18-jarge speler, die pas debuteerde bij Noorwegen en daar indruk maakte met een goal en assist, zal de komende maanden danig worden gescout.

Chelsea wist maar al te goed waarom ze Nusa naar Stamford Bridge wilden halen. In Engeland hebben Arsenal, Liverpool en Newcastle United de talentvolle Nusa immers ook op hun shortlist staan. Dat is uiteraard zeer goed nieuws voor Club Brugge, dat hoopt op een opbod tussen Engelse clubs. Financieel kan dat een enorm voordeel zijn.

Dortmund & co

Nusa sprak in de Noorse media echter zeer realistische taal en wil net als Haaland de juiste sportieve stap zetten. Die trok van Salzburg naar Dortmund. Naast de Engelse topclubs hebben ook Ajax, AS Monaco, Olympique Lyon en Borussia Dortmund Nusa op de radar staan. 

Er zullen de komende nog veel geruchten komen omtrent Nusa. Voor Club Brugge lijkt hij echter nu al onhoudbaar te worden. De flankaanvaller lijkt dit jaar meer en meer speelkansen te gaan krijgen. 

Is Nusa onhoudbaar voor Club Brugge?

Meest recent

Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

30
30
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

23
23
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

40
40
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

68
68
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

33
33
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

357
357
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

35
35
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

46
46
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

55
55
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

316
316
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

50
50
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

87
87
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

238
238
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

151
151
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

290
290
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

316
316
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

238
238
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

173
173
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

105
105
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

146
146
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

128
128
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

184
184

Meer sportnieuws