'Deze 8 clubs zetten hun zinnen op Antonio Nusa'

1747 stemmen
'Deze 8 clubs zetten hun zinnen op Antonio Nusa'

De fans van Club Brugge kunnen Antonio Nusa de komende maanden maar best zoveel mogelijk live aan het werk gaan zien. De Noorse flankaanvaller lijkt immers aan zijn laatste seizoen bezig te zijn in het Jan Breydelstadion. Er is heel veel interesse in Nusa en volgens 90 Minutes zijn er alvast zeven ploegen die de flankaanvaller graag aan hun kern willen toevoegen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Bod van Chelsea

Chelsea deed aan het einde van de zomermercato een voorstel van 30 miljoen euro, maar Club Brugge en Nusa zagen daar geen graten in. De 18-jarge speler, die pas debuteerde bij Noorwegen en daar indruk maakte met een goal en assist, zal de komende maanden danig worden gescout.

Chelsea wist maar al te goed waarom ze Nusa naar Stamford Bridge wilden halen. In Engeland hebben Arsenal, Liverpool en Newcastle United de talentvolle Nusa immers ook op hun shortlist staan. Dat is uiteraard zeer goed nieuws voor Club Brugge, dat hoopt op een opbod tussen Engelse clubs. Financieel kan dat een enorm voordeel zijn.

Dortmund & co

Nusa sprak in de Noorse media echter zeer realistische taal en wil net als Haaland de juiste sportieve stap zetten. Die trok van Salzburg naar Dortmund. Naast de Engelse topclubs hebben ook Ajax, AS Monaco, Olympique Lyon en Borussia Dortmund Nusa op de radar staan. 

Er zullen de komende nog veel geruchten komen omtrent Nusa. Voor Club Brugge lijkt hij echter nu al onhoudbaar te worden. De flankaanvaller lijkt dit jaar meer en meer speelkansen te gaan krijgen. 

Is Nusa onhoudbaar voor Club Brugge?

Meest recent

'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

2
2
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

69
69
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

92
92
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

177
177
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

25
25
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

46
46
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

84
84
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

66
66
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

292
292
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

214
214
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

52
52
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

433
433
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

183
183
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

523
523
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

67
67
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

119
119
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

54
54
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

396
396
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

726
726
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

573
573
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

169
169
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1197
1197
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

82
82
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

696
696

Meer sportnieuws