'Deze 8 clubs zetten hun zinnen op Antonio Nusa'

door
'Deze 8 clubs zetten hun zinnen op Antonio Nusa'

De fans van Club Brugge kunnen Antonio Nusa de komende maanden maar best zoveel mogelijk live aan het werk gaan zien. De Noorse flankaanvaller lijkt immers aan zijn laatste seizoen bezig te zijn in het Jan Breydelstadion. Er is heel veel interesse in Nusa en volgens 90 Minutes zijn er alvast zeven ploegen die de flankaanvaller graag aan hun kern willen toevoegen.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Bod van Chelsea

Chelsea deed aan het einde van de zomermercato een voorstel van 30 miljoen euro, maar Club Brugge en Nusa zagen daar geen graten in. De 18-jarge speler, die pas debuteerde bij Noorwegen en daar indruk maakte met een goal en assist, zal de komende maanden danig worden gescout.

Chelsea wist maar al te goed waarom ze Nusa naar Stamford Bridge wilden halen. In Engeland hebben Arsenal, Liverpool en Newcastle United de talentvolle Nusa immers ook op hun shortlist staan. Dat is uiteraard zeer goed nieuws voor Club Brugge, dat hoopt op een opbod tussen Engelse clubs. Financieel kan dat een enorm voordeel zijn.

Dortmund & co

Nusa sprak in de Noorse media echter zeer realistische taal en wil net als Haaland de juiste sportieve stap zetten. Die trok van Salzburg naar Dortmund. Naast de Engelse topclubs hebben ook Ajax, AS Monaco, Olympique Lyon en Borussia Dortmund Nusa op de radar staan. 

Er zullen de komende nog veel geruchten komen omtrent Nusa. Voor Club Brugge lijkt hij echter nu al onhoudbaar te worden. De flankaanvaller lijkt dit jaar meer en meer speelkansen te gaan krijgen. 

Is Nusa onhoudbaar voor Club Brugge?

Meest recent

Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

45
45
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

14
14
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

54
54
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

86
86
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

146
146
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

60
60
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

362
362
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

93
93
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

188
188
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

129
129
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

196
196
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

325
325
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

169
169
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

188
188
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

40
40
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

144
144
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

83
83
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

179
179
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

96
96
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

160
160
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

242
242
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

95
95
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

47
47
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

38
38
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

193
193

Meer sportnieuws