'Salah out bij Liverpool? Deur staat wagenwijd open'

door
'Salah out bij Liverpool? Deur staat wagenwijd open'

Ittihad Club bracht vorige week nog een bod van 175 miljoen euro uit op Mohamed Salah. De aanbieding werd door Liverpool meteen naar de prullenbak verwezen, maar de steenrijke Saudische topclub geeft allerminst op.

Toch was het statement van Liverpool bij het afwijzen van de vorige aanbieding vrij duidelijk. "Salah is niet te koop", klonk het bij de Engelse topclub. Of de Reds toch nog zullen zwichten voor een nieuw bod, in de volgende transferperiode, valt dus nog maar af te wachten.

Volgens Michael Emenalo, technisch directeur van de Saudi Pro League, staat de deur voor Salah nog altijd wagenwijd open.Momenteel is ook de transfermarkt in Saoedi-Arabië gesloten, maar de voormalige TD van onder meer Chelsea en AS Monaco benadrukt dat de interesse in Salah er nog steeds is.

LEES OOK: Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

Ittihad Club wacht op herkansing

“Het is niet zo dat we niet meer geïnteresseerd zijn in Salah, of dat we een probleem hebben met Liverpool”, zegt Emenalo over het afgewezen bod in een interview met Sky Sports. “Alles moet kloppen, voor alle partijen. Dat was nu niet het geval.”

“Het is jammer maar niemand is er boos over. De deur naar de Saudi Pro League staat altijd voor hem open. Als hij komt, dan zullen we enorm dankbaar zijn. We willen onderhandelen op een respectvolle en professionele manier. Dat is ook waar de Saudi Pro League voor staat: 'Professionaliteit en beleefdheid'".

De Saudi Pro League haalde deze zomer wereldsterren zoals Sadio Mané, Neymar, Karim Benzema en Marcelo Brozovic binnen. Ittihad Club bracht tevergeefs een monsterbod van 175 miljoen euro uit op Salah.

Speelt Salah volgend seizoen nog bij Liverpool?

Meest recent

Transfergekte bij PSV? Bosz zet orde op zaken

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

6
6
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

28
28
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

73
73
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

169
169
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

338
338
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

140
140
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

273
273
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

342
342
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

50
50
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

103
103
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

38
38
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

458
458
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

82
82
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

386
386
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

59
59
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

180
180
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

392
392
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

473
473
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

238
238
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

798
798
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

512
512
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

126
126
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

218
218
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

141
141
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

134
134

Meer sportnieuws