'Chelsea ving in de mercato ook bot bij Anderlecht'

door
'Chelsea ving in de mercato ook bot bij Anderlecht'

Chelsea is een handelshuis. Met voetbal heeft het nog weinig te maken. De Amerikaanse eigenaar ziet de club vooral als een economisch model, met daarbij vooral (zakelijke) belangen in Saoedi-Arabië. De Blues vingen in de afgelopen mercato gelukkig bot bij Club Brugge én Anderlecht.

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Chelsea greep naast Nusa…

Chelsea is een komen en gaan van spelers zonder echt sportief plan. Dat ze de competitiestart weer deels hebben gemist, is geen toeval. Chelsea probeerde aan het einde van de mercato Antonio Nusu weg te halen bij Club Brugge en ze hadden 30 miljoen euro veil.

Nochtans hebben ze al genoeg van dergelijke profielen in huis. Gelukkig voor het voetbal in het algemeen weigerde de Noorse flankaanvaller het voorstel. 

De Belgische makelaar Stijn Francis kwam in de populaire podcast Mid Mid met nog een opvallend nieuwtje. De Engelsen dachten aan nog een speler uit de Jupiler Pro League

... en Verbruggen 

Francis behartigt de belangen van Bart Verbruggen en Chelsea polste ook voor hem. Francis en de speler vonden Chelsea echter geen goede stap in deze fase van zijn carrière. Een tussenstap bij Brighton & Hove Albion, waar er een duidelijke visie is en dat sportief op dit moment zelfs geen mindere optie is dan Chelsea, was een goede keuze.

Verbruggen werd voor 20 miljoen euro verkocht door Anderlecht. De jonge Nederlandse doelman is ondertussen de eerste keeper bij Brighton. Een teken dat hij voorlopig de goede keuze heeft gemaakt.

 

Een goede keuze van Francis en Verbruggen?

Meest recent

'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

45
45
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

70
70
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

41
41
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

34
34
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

145
145
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

147
147
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

31
31
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

335
335
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

198
198
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

450
450
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

88
88
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

35
35
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

415
415
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

46
46
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

438
438
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

138
138
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

345
345
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

246
246
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

317
317
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

489
489
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

517
517
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

656
656
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

317
317
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

216
216

Meer sportnieuws