'Chelsea ving in de mercato ook bot bij Anderlecht'

door
'Chelsea ving in de mercato ook bot bij Anderlecht'

Chelsea is een handelshuis. Met voetbal heeft het nog weinig te maken. De Amerikaanse eigenaar ziet de club vooral als een economisch model, met daarbij vooral (zakelijke) belangen in Saoedi-Arabië. De Blues vingen in de afgelopen mercato gelukkig bot bij Club Brugge én Anderlecht.

LEES OOK: 'Club Brugge kan cashen: scouts grootmacht in tribune'

Chelsea greep naast Nusa…

Chelsea is een komen en gaan van spelers zonder echt sportief plan. Dat ze de competitiestart weer deels hebben gemist, is geen toeval. Chelsea probeerde aan het einde van de mercato Antonio Nusu weg te halen bij Club Brugge en ze hadden 30 miljoen euro veil.

Nochtans hebben ze al genoeg van dergelijke profielen in huis. Gelukkig voor het voetbal in het algemeen weigerde de Noorse flankaanvaller het voorstel. 

De Belgische makelaar Stijn Francis kwam in de populaire podcast Mid Mid met nog een opvallend nieuwtje. De Engelsen dachten aan nog een speler uit de Jupiler Pro League

... en Verbruggen 

Francis behartigt de belangen van Bart Verbruggen en Chelsea polste ook voor hem. Francis en de speler vonden Chelsea echter geen goede stap in deze fase van zijn carrière. Een tussenstap bij Brighton & Hove Albion, waar er een duidelijke visie is en dat sportief op dit moment zelfs geen mindere optie is dan Chelsea, was een goede keuze.

Verbruggen werd voor 20 miljoen euro verkocht door Anderlecht. De jonge Nederlandse doelman is ondertussen de eerste keeper bij Brighton. Een teken dat hij voorlopig de goede keuze heeft gemaakt.

 

Een goede keuze van Francis en Verbruggen?

Meest recent

'Bayern pleziert Kompany met pikante transfer'

Bayern München liet vlak voor de interlandbreak voor de eerste keer dit seizoen punten liggen ...

6
6
Voormalig Rode Duivel slachtoffer van gruwelijke feiten

Voetbal hoort te verbinden, niet te verdelen. Voor een ex-Rode Duivel liep een jeugdwedstrijd ...

11
11
Rode Duivel onverwacht toch mee naar Kazachstan?

De Rode Duivels trainen donderdag nog een laatste keer in België, waarna ze zich opmaken voor ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Kompany, toptransfer Godts'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

171
171
Puzzelwerken bij Rode Duivels: Garcia hakt knopen door

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK van ...

76
76
DAZN bezwijkt: verhuist Belgisch voetbal naar Proximus?

Er is de afgelopen weken en maanden reeds veel inkt gevloeid over DAZN. Halfweg de reguliere ...

311
311
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

175
175
Vermeeren vergeleken met legende: "Als je hem ziet..."

Bij de Rode Duivels was er ook deze maand geen plaats voor Arthur Vermeeren, die zich dan maar ...

60
60
'Westerlo ziet flop in januari alweer vertrekken'

Voor Westerlo is het voorlopig opnieuw een seizoen met pieken en dalen. Onder Issame Charaï ...

39
39
Swerts verklaart mysterieuze afwezige bij Jonge Duivels

Terwijl de Rode Duivels in de komende dagen hun ticket voor het WK willen valideren, hopen de Jonge ...

43
43
'Niet meer te houden: Club speelt zomeraanwinst snel kwijt'

Club Brugge haalde afgelopen zomer al 80 miljoen euro op met uitgaande transfers en het lijkt erop ...

307
307
Zulte Waregem legt zeer straffe financiële cijfers voor

Na enkele moeilijke jaren gaat het Zulte Waregem weer voor de wind. De West-Vlamingen keerden dit ...

235
235
'Club zet zich schrap: grootmacht komt voor Ordoñez'

Afgelopen zomer slaagde Club Brugge er nog in om na een heuse soap Joel Ordoñez aan boord te ...

159
159
Swerts doet boekje open over situatie Bounida en Godts

Ajax kent een rotseizoen, maar met Rayane Bounida en Mika Godts spelen er wel twee jonge Belgen. De ...

86
86
Ronaldo richting journalist: "Je hebt te veel films gekeken"

Portugal neemt het op tegen Ierland. De match gaat door in Dublin en de Portugezen hopen zich daar ...

49
49
Wilmots krijgt gelijk: Standard ruikt ‘megadeal’

Standard doet het voorlopig zeker niet beter dan vorig seizoen. De Rouches hebben wel meer spelers ...

187
187
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

67
67
Tijd dringt voor RSCA: drie hete dossiers voor januari

RSC Anderlecht moet dringend werk gaan maken van enkele contracten. Er werd veel kritiek op Jesper ...

272
272
Vanaken schokt de Rode Duivels met 'schaamteloze' actie

Zonder De Bruyne schuift één man schaamteloos naar voren: Hans Vanaken eist de regie ...

612
612
WK-selectie krijgt vorm: 17 Duivels vechten om 4 tickets

België gaat naar het WK 2026, dat is een zekerheid. Tegen Kazachstan en Liechtenstein gaat het ...

143
143
'DAZN neemt gigantisch belangrijke beslissing'

Woensdag stond er een Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Daarbij moest er ...

468
468
Anderlecht ontdekt uitblinker: "Gratis transfer!"

We haalden onlangs aan dat Neerpede Anderlecht weer moet redden. Daarmee bedoelden we dat Paars-Wit ...

396
396
'AA Gent viert feest: absolute toptransfer in aantocht'

AA Gent haalt voorlopig minder punten dan een jaar geleden. Toen had het 22 punten na veertien ...

539
539
'Enorm grote transferwijziging op til bij Anderlecht'

RSC Anderlecht haalde sinds januari héél veel nieuwe spelers. Vooral jonge gasten. Het ...

461
461
'Topcoach helemaal overtuigd: transferknaller Mika Godts'

Ajax is bezig aan een erg wisselvallig seizoen tot dusver. Gelukkig hebben de Amsterdammers met Mika ...

144
144

Meer sportnieuws