'Lavia moet alweer gigantische domper slikken'

255 stemmen
'Lavia moet alweer gigantische domper slikken'

Roméo Lavia was in de zomer het middelpunt van een heuse transfersoap. Na de degradatie van Southampton twijfelde niemand er aan dat de 19-jarige middenvelder een transfer zou maken, alleen was de vraag naar welke grootmacht. Liverpool trok lange tijd aan zijn mouw, maar uiteindelijk koos Lavia toch voor Chelsea.

De Blues telden uiteindelijk een slordige 65 miljoen euro neer voor de komst van onze talentvolle landgenoot, maar veel plezier hebben ze daar nog niet aan beleefd. Lavia zat sinds zijn overgang nog geen enkele keer in de wedstrijdselectie en trainer Mauricio Pochettino gaf snel aan dat hij 'enkele weken' nodig zou hebben om bij zijn ploegmaats aan te pikken.

LEES OOK: 'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Blessure voor Lavia

Lavia werd daarom ook niet opgeroepen voor de interlands van deze week, noch voor de Rode Duivels, noch voor de Jonge Duivels. Hij kreeg dus de gelegenheid om bij zijn club verder aan zijn conditie te werken, maar nu heeft volgens Sacha Tavolieri het noodlot weer toegeslaan.

Lavia zou tijdens de training van vrijdag bij Chelsea immers een blessure opgelopen hebben. Zekerheid over de precieze diagnose is er nog niet, maar er wordt gevreesd dat het gaat om een spierscheur in de buurt van de enkel. Dat zou betekenen dat de speler zeker weken buiten strijd zal zijn.

Nog langer wachten op debuut

Zijn Chelsea-debuut wordt dus opnieuw wat uitgesteld en stilaan dreigt Lavia toch een stevige brok van het seizoen in rook op te zien gaan. Het zit het toptalent tot dusver nog niet echt mee qua blessures, want vorig seizoen stond hij ook al eens drie maanden aan de kant. Toen speelden de hamstrings hem parten.

Het lijkt op die manier ook zeer moeilijk te zullen worden voor Lavia om dit seizoen nog een basisplaats af te dwingen bij Chelsea. De concurrentie is op het middenveld sowieso al loodzwaar. Met Enzo Fernandez en Moises Caicedo lopen er twee spelers die meer dan 100 miljoen gekost hebben.

Zal Lavia nog een basisplaats afdwingen bij Chelsea?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

20
20
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

36
36
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

38
38
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

96
96
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

132
132
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

94
94
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

365
365
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

49
49
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

110
110
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

32
32
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

417
417
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

105
105
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1324
1324
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

258
258
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

589
589
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

286
286
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

258
258
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

348
348
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

94
94
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

648
648
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

392
392
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

166
166
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

169
169
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

146
146

Meer sportnieuws