'Lavia moet alweer gigantische domper slikken'

door
'Lavia moet alweer gigantische domper slikken'

Roméo Lavia was in de zomer het middelpunt van een heuse transfersoap. Na de degradatie van Southampton twijfelde niemand er aan dat de 19-jarige middenvelder een transfer zou maken, alleen was de vraag naar welke grootmacht. Liverpool trok lange tijd aan zijn mouw, maar uiteindelijk koos Lavia toch voor Chelsea.

De Blues telden uiteindelijk een slordige 65 miljoen euro neer voor de komst van onze talentvolle landgenoot, maar veel plezier hebben ze daar nog niet aan beleefd. Lavia zat sinds zijn overgang nog geen enkele keer in de wedstrijdselectie en trainer Mauricio Pochettino gaf snel aan dat hij 'enkele weken' nodig zou hebben om bij zijn ploegmaats aan te pikken.

LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Blessure voor Lavia

Lavia werd daarom ook niet opgeroepen voor de interlands van deze week, noch voor de Rode Duivels, noch voor de Jonge Duivels. Hij kreeg dus de gelegenheid om bij zijn club verder aan zijn conditie te werken, maar nu heeft volgens Sacha Tavolieri het noodlot weer toegeslaan.

Lavia zou tijdens de training van vrijdag bij Chelsea immers een blessure opgelopen hebben. Zekerheid over de precieze diagnose is er nog niet, maar er wordt gevreesd dat het gaat om een spierscheur in de buurt van de enkel. Dat zou betekenen dat de speler zeker weken buiten strijd zal zijn.

Nog langer wachten op debuut

Zijn Chelsea-debuut wordt dus opnieuw wat uitgesteld en stilaan dreigt Lavia toch een stevige brok van het seizoen in rook op te zien gaan. Het zit het toptalent tot dusver nog niet echt mee qua blessures, want vorig seizoen stond hij ook al eens drie maanden aan de kant. Toen speelden de hamstrings hem parten.

Het lijkt op die manier ook zeer moeilijk te zullen worden voor Lavia om dit seizoen nog een basisplaats af te dwingen bij Chelsea. De concurrentie is op het middenveld sowieso al loodzwaar. Met Enzo Fernandez en Moises Caicedo lopen er twee spelers die meer dan 100 miljoen gekost hebben.

Zal Lavia nog een basisplaats afdwingen bij Chelsea?

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

74
74
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

101
101
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

156
156
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

319
319
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

112
112
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

55
55
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

563
563
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

319
319
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

137
137
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

313
313
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

867
867
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

137
137
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

327
327
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

119
119
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

342
342
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

344
344
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

133
133
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

174
174
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

333
333
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws