'Lavia moet alweer gigantische domper slikken'

255 stemmen
'Lavia moet alweer gigantische domper slikken'

Roméo Lavia was in de zomer het middelpunt van een heuse transfersoap. Na de degradatie van Southampton twijfelde niemand er aan dat de 19-jarige middenvelder een transfer zou maken, alleen was de vraag naar welke grootmacht. Liverpool trok lange tijd aan zijn mouw, maar uiteindelijk koos Lavia toch voor Chelsea.

De Blues telden uiteindelijk een slordige 65 miljoen euro neer voor de komst van onze talentvolle landgenoot, maar veel plezier hebben ze daar nog niet aan beleefd. Lavia zat sinds zijn overgang nog geen enkele keer in de wedstrijdselectie en trainer Mauricio Pochettino gaf snel aan dat hij 'enkele weken' nodig zou hebben om bij zijn ploegmaats aan te pikken.

Blessure voor Lavia

Lavia werd daarom ook niet opgeroepen voor de interlands van deze week, noch voor de Rode Duivels, noch voor de Jonge Duivels. Hij kreeg dus de gelegenheid om bij zijn club verder aan zijn conditie te werken, maar nu heeft volgens Sacha Tavolieri het noodlot weer toegeslaan.

Lavia zou tijdens de training van vrijdag bij Chelsea immers een blessure opgelopen hebben. Zekerheid over de precieze diagnose is er nog niet, maar er wordt gevreesd dat het gaat om een spierscheur in de buurt van de enkel. Dat zou betekenen dat de speler zeker weken buiten strijd zal zijn.

Nog langer wachten op debuut

Zijn Chelsea-debuut wordt dus opnieuw wat uitgesteld en stilaan dreigt Lavia toch een stevige brok van het seizoen in rook op te zien gaan. Het zit het toptalent tot dusver nog niet echt mee qua blessures, want vorig seizoen stond hij ook al eens drie maanden aan de kant. Toen speelden de hamstrings hem parten.

Het lijkt op die manier ook zeer moeilijk te zullen worden voor Lavia om dit seizoen nog een basisplaats af te dwingen bij Chelsea. De concurrentie is op het middenveld sowieso al loodzwaar. Met Enzo Fernandez en Moises Caicedo lopen er twee spelers die meer dan 100 miljoen gekost hebben.

Zal Lavia nog een basisplaats afdwingen bij Chelsea?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

47
47
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

27
27
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

40
40
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

48
48
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

43
43
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

81
81
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

62
62
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

226
226
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

63
63
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

44
44
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

106
106
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

739
739
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

452
452
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

407
407
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

319
319
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

220
220
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

809
809
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

560
560
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

296
296
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

274
274

Meer sportnieuws