RWDM maakt tweede deal van de dag bekend, Colassin 'njet'

door
RWDM maakt tweede deal van de dag bekend, Colassin 'njet'

RWDM heeft na de transfer van Youssouf Koné zijn tweede deal van de dag afgerond. Enkele dagen geleden maakte onze redactie bekend dat RWDM op het punt stond om een volgende speler weg te halen bij Olympique Lyon. Die transfer is nu ook officieel afgerond.

LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Mboup naar RWDM

"Pathé Mboup in Molenbeek tot 2026. De veelbelovende Senegalese linkervleugelspeler sluit zich voor drie jaar aan bij de hoofdstadclub, afkomstig van Olympique Lyon", deelt RWDM mee via de clubkanalen. 

"Pathé, 19 jaar oud, volgde zijn opleiding aan de Sacré-Cœur-zijde in Senegal. Hij ging vervolgens naar SL16FC voordat hij werd overgeplaatst naar de club in Rhône, waar hij voornamelijk met het B-team speelde", klinkt het nog.

Veelzijdige aanvaller

De flankaanvaller geeft RWDM heel wat opties. "De jonge rechtspoot, veelzijdig inzetbaar, kan waardevol zijn voor het team op verschillende posities."

CEO Gauthier Ganaye is zeer tevreden met de overgang. "Pathé is een veelzijdige jonge aanvallende speler die zowel op de vleugel aan beide kanten kan spelen als in het centrum. We wilden zijn komst al lange tijd en zijn verheugd hem nu bij RWDM te kunnen verwelkomen." Pathé is uiteraard ook enthousiast over zijn transfer. "Het doet me echt plezier om hier te zijn! De supporters lijken geweldig, en ik kijk ernaar uit om hen te enthousiasmeren met goede prestaties in hun kleuren."

Geen Colassin

Antoine Colassin was een van de spelers die ook op de shortlist stond bij RWDM, maar de aanvaller van Anderlecht trekt volgens onze bronnen niet naar Molenbeek. Het was al meteen een moeilijk dossier. Mogelijk beweegt er op het einde van de dag nog iets omtrent hem. Al is die kans klein.

Gaat Colassin nog een club vinden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

1
1
FIlip Joos slaat nieuwe weg in: "Hebben het ver geschopt"

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

10
10
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

11
11
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

36
36
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

123
123
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

59
59
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

285
285
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

142
142
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

39
39
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

43
43
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

159
159
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

336
336
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

476
476
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

63
63
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

994
994
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

257
257
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

810
810
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

222
222
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

443
443
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

44
44
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

158
158
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

53
53
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

58
58
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

82
82

Meer sportnieuws