RWDM maakt tweede deal van de dag bekend, Colassin 'njet'

208 stemmen
RWDM maakt tweede deal van de dag bekend, Colassin 'njet'

RWDM heeft na de transfer van Youssouf Koné zijn tweede deal van de dag afgerond. Enkele dagen geleden maakte onze redactie bekend dat RWDM op het punt stond om een volgende speler weg te halen bij Olympique Lyon. Die transfer is nu ook officieel afgerond.

LEES OOK: Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Mboup naar RWDM

"Pathé Mboup in Molenbeek tot 2026. De veelbelovende Senegalese linkervleugelspeler sluit zich voor drie jaar aan bij de hoofdstadclub, afkomstig van Olympique Lyon", deelt RWDM mee via de clubkanalen. 

"Pathé, 19 jaar oud, volgde zijn opleiding aan de Sacré-Cœur-zijde in Senegal. Hij ging vervolgens naar SL16FC voordat hij werd overgeplaatst naar de club in Rhône, waar hij voornamelijk met het B-team speelde", klinkt het nog.

Veelzijdige aanvaller

De flankaanvaller geeft RWDM heel wat opties. "De jonge rechtspoot, veelzijdig inzetbaar, kan waardevol zijn voor het team op verschillende posities."

CEO Gauthier Ganaye is zeer tevreden met de overgang. "Pathé is een veelzijdige jonge aanvallende speler die zowel op de vleugel aan beide kanten kan spelen als in het centrum. We wilden zijn komst al lange tijd en zijn verheugd hem nu bij RWDM te kunnen verwelkomen." Pathé is uiteraard ook enthousiast over zijn transfer. "Het doet me echt plezier om hier te zijn! De supporters lijken geweldig, en ik kijk ernaar uit om hen te enthousiasmeren met goede prestaties in hun kleuren."

Geen Colassin

Antoine Colassin was een van de spelers die ook op de shortlist stond bij RWDM, maar de aanvaller van Anderlecht trekt volgens onze bronnen niet naar Molenbeek. Het was al meteen een moeilijk dossier. Mogelijk beweegt er op het einde van de dag nog iets omtrent hem. Al is die kans klein.

Gaat Colassin nog een club vinden?

Meest recent

Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

0
0
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

23
23
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

9
9
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

70
70
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

106
106
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

386
386
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

119
119
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

78
78
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

48
48
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

301
301
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

279
279
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

703
703
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

140
140
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

20
20
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

462
462
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

134
134
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

155
155
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

685
685
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

802
802
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

355
355
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

414
414
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

106
106
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

177
177
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

249
249
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96

Meer sportnieuws