RWDM maakt tweede deal van de dag bekend, Colassin 'njet'

door
RWDM maakt tweede deal van de dag bekend, Colassin 'njet'

RWDM heeft na de transfer van Youssouf Koné zijn tweede deal van de dag afgerond. Enkele dagen geleden maakte onze redactie bekend dat RWDM op het punt stond om een volgende speler weg te halen bij Olympique Lyon. Die transfer is nu ook officieel afgerond.

LEES OOK: Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Mboup naar RWDM

"Pathé Mboup in Molenbeek tot 2026. De veelbelovende Senegalese linkervleugelspeler sluit zich voor drie jaar aan bij de hoofdstadclub, afkomstig van Olympique Lyon", deelt RWDM mee via de clubkanalen. 

"Pathé, 19 jaar oud, volgde zijn opleiding aan de Sacré-Cœur-zijde in Senegal. Hij ging vervolgens naar SL16FC voordat hij werd overgeplaatst naar de club in Rhône, waar hij voornamelijk met het B-team speelde", klinkt het nog.

Veelzijdige aanvaller

De flankaanvaller geeft RWDM heel wat opties. "De jonge rechtspoot, veelzijdig inzetbaar, kan waardevol zijn voor het team op verschillende posities."

CEO Gauthier Ganaye is zeer tevreden met de overgang. "Pathé is een veelzijdige jonge aanvallende speler die zowel op de vleugel aan beide kanten kan spelen als in het centrum. We wilden zijn komst al lange tijd en zijn verheugd hem nu bij RWDM te kunnen verwelkomen." Pathé is uiteraard ook enthousiast over zijn transfer. "Het doet me echt plezier om hier te zijn! De supporters lijken geweldig, en ik kijk ernaar uit om hen te enthousiasmeren met goede prestaties in hun kleuren."

Geen Colassin

Antoine Colassin was een van de spelers die ook op de shortlist stond bij RWDM, maar de aanvaller van Anderlecht trekt volgens onze bronnen niet naar Molenbeek. Het was al meteen een moeilijk dossier. Mogelijk beweegt er op het einde van de dag nog iets omtrent hem. Al is die kans klein.

Gaat Colassin nog een club vinden?

Meest recent

'Genk strijdt met AC Milan om nieuwe parel'

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

1
1
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

4
4
Smaakmaker kondigt zomers vertrek bij Club aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

67
67
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

78
78
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

46
46
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

58
58
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

222
222
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

339
339
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

150
150
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

94
94
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

352
352
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

442
442
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

97
97
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

75
75
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

270
270
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

529
529
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

243
243
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

427
427
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

227
227
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

171
171
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

239
239
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

435
435
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

159
159
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

660
660
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

242
242

Meer sportnieuws