'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

door
'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

Mogi Bayat is nog steeds heel actief op de transfermarkt. De beruchte spelersmakelaar is na Operatie Propere Handen minder zichtbaar aanwezig, maar Sporza weet dat hij bij drie Belgische clubs toch nog kind aan huis is. Ze schetsen de situatie.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Charleroi, AA Gent en Eupen

Bayat is nog heel erg welkom bij Sporting Charleroi, KAS Eupen en AA Gent. Bij de Carolo's zette hij Adrien Trebel neer, die niet toevallig ook naar Eupen kon. Bij Charleroi is zijn broer Mehdi Bayat nog altijd de sterke man, waardoor die band er uiteraard nog steeds is.

Bij AA Gent werken ze blijkbaar ook nog graag met hem samen. Zo kreeg Bayat een mandaat om de transfer van Gift Orban naar het buitenland af te ronden. Tot een transfer kwam het echter niet. Dat is geen toeval. Bayat woont in Londen en is daar geregistreerd. Hij doet er zaken met onder meer Watford en ook Nottingham Forest deed al beroep op hem. 

Actief in het buitenland

Bayat is bij de andere ploegen niet altijd welkom. Zo werd een transfer bij KV Kortrijk afgeblazen vanwege de inmenging van Bayat. Bij Anderlecht, waar hij jarenlang de deur platliep, werken ze liever niet samen met hem. Toch sluiten ze ook de deur niet, net zoals bij andere Belgische clubs.

Bayat is de afgelopen jaren ook richting buitenland gegaan. Zo is het algemeen bekend dat hij de nodige zaken doet in Engeland, Frankrijk, Turkije en Servië. Bayat mag dan wel niet meer openbaar echt aanwezig zijn, toch doet hij nog zeer veel zaken in het Europese voetbal.

Zal Bayat ooit nog een stevige vervolging krijgen?

Meest recent

'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

13
13
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

51
51
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

86
86
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

67
67
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

206
206
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

240
240
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

155
155
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

109
109
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

401
401
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

91
91
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

147
147
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

144
144
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

73
73
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

75
75
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

80
80
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

235
235
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

193
193
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

329
329
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

494
494
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

213
213
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

397
397
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

58
58
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

187
187
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

176
176
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

94
94

Meer sportnieuws