'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

door
'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

Mogi Bayat is nog steeds heel actief op de transfermarkt. De beruchte spelersmakelaar is na Operatie Propere Handen minder zichtbaar aanwezig, maar Sporza weet dat hij bij drie Belgische clubs toch nog kind aan huis is. Ze schetsen de situatie.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Charleroi, AA Gent en Eupen

Bayat is nog heel erg welkom bij Sporting Charleroi, KAS Eupen en AA Gent. Bij de Carolo's zette hij Adrien Trebel neer, die niet toevallig ook naar Eupen kon. Bij Charleroi is zijn broer Mehdi Bayat nog altijd de sterke man, waardoor die band er uiteraard nog steeds is.

Bij AA Gent werken ze blijkbaar ook nog graag met hem samen. Zo kreeg Bayat een mandaat om de transfer van Gift Orban naar het buitenland af te ronden. Tot een transfer kwam het echter niet. Dat is geen toeval. Bayat woont in Londen en is daar geregistreerd. Hij doet er zaken met onder meer Watford en ook Nottingham Forest deed al beroep op hem. 

Actief in het buitenland

Bayat is bij de andere ploegen niet altijd welkom. Zo werd een transfer bij KV Kortrijk afgeblazen vanwege de inmenging van Bayat. Bij Anderlecht, waar hij jarenlang de deur platliep, werken ze liever niet samen met hem. Toch sluiten ze ook de deur niet, net zoals bij andere Belgische clubs.

Bayat is de afgelopen jaren ook richting buitenland gegaan. Zo is het algemeen bekend dat hij de nodige zaken doet in Engeland, Frankrijk, Turkije en Servië. Bayat mag dan wel niet meer openbaar echt aanwezig zijn, toch doet hij nog zeer veel zaken in het Europese voetbal.

Zal Bayat ooit nog een stevige vervolging krijgen?

Meest recent

De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

21
21
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

97
97
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

40
40
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

248
248
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

31
31
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

59
59
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

125
125
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

409
409
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

231
231
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

93
93
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

279
279
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

267
267
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1209
1209
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

505
505
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

147
147
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

596
596
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

335
335
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

373
373
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

237
237
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

308
308
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

321
321
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

464
464
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

520
520
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

259
259
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

103
103

Meer sportnieuws