'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

319 stemmen
'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

Mogi Bayat is nog steeds heel actief op de transfermarkt. De beruchte spelersmakelaar is na Operatie Propere Handen minder zichtbaar aanwezig, maar Sporza weet dat hij bij drie Belgische clubs toch nog kind aan huis is. Ze schetsen de situatie.

LEES OOK: ‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Charleroi, AA Gent en Eupen

Bayat is nog heel erg welkom bij Sporting Charleroi, KAS Eupen en AA Gent. Bij de Carolo's zette hij Adrien Trebel neer, die niet toevallig ook naar Eupen kon. Bij Charleroi is zijn broer Mehdi Bayat nog altijd de sterke man, waardoor die band er uiteraard nog steeds is.

Bij AA Gent werken ze blijkbaar ook nog graag met hem samen. Zo kreeg Bayat een mandaat om de transfer van Gift Orban naar het buitenland af te ronden. Tot een transfer kwam het echter niet. Dat is geen toeval. Bayat woont in Londen en is daar geregistreerd. Hij doet er zaken met onder meer Watford en ook Nottingham Forest deed al beroep op hem. 

Actief in het buitenland

Bayat is bij de andere ploegen niet altijd welkom. Zo werd een transfer bij KV Kortrijk afgeblazen vanwege de inmenging van Bayat. Bij Anderlecht, waar hij jarenlang de deur platliep, werken ze liever niet samen met hem. Toch sluiten ze ook de deur niet, net zoals bij andere Belgische clubs.

Bayat is de afgelopen jaren ook richting buitenland gegaan. Zo is het algemeen bekend dat hij de nodige zaken doet in Engeland, Frankrijk, Turkije en Servië. Bayat mag dan wel niet meer openbaar echt aanwezig zijn, toch doet hij nog zeer veel zaken in het Europese voetbal.

Zal Bayat ooit nog een stevige vervolging krijgen?

Meest recent

Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

28
28
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

28
28
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

217
217
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

208
208
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

63
63
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

136
136
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

116
116
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

264
264
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

214
214
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

74
74
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

147
147
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

259
259
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

271
271
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

462
462
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

344
344
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

251
251
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

457
457
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

60
60
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

271
271
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

271
271
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

600
600
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

336
336
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

490
490
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

134
134

Meer sportnieuws