'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

319 stemmen
'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

Mogi Bayat is nog steeds heel actief op de transfermarkt. De beruchte spelersmakelaar is na Operatie Propere Handen minder zichtbaar aanwezig, maar Sporza weet dat hij bij drie Belgische clubs toch nog kind aan huis is. Ze schetsen de situatie.

LEES OOK: Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Charleroi, AA Gent en Eupen

Bayat is nog heel erg welkom bij Sporting Charleroi, KAS Eupen en AA Gent. Bij de Carolo's zette hij Adrien Trebel neer, die niet toevallig ook naar Eupen kon. Bij Charleroi is zijn broer Mehdi Bayat nog altijd de sterke man, waardoor die band er uiteraard nog steeds is.

Bij AA Gent werken ze blijkbaar ook nog graag met hem samen. Zo kreeg Bayat een mandaat om de transfer van Gift Orban naar het buitenland af te ronden. Tot een transfer kwam het echter niet. Dat is geen toeval. Bayat woont in Londen en is daar geregistreerd. Hij doet er zaken met onder meer Watford en ook Nottingham Forest deed al beroep op hem. 

Actief in het buitenland

Bayat is bij de andere ploegen niet altijd welkom. Zo werd een transfer bij KV Kortrijk afgeblazen vanwege de inmenging van Bayat. Bij Anderlecht, waar hij jarenlang de deur platliep, werken ze liever niet samen met hem. Toch sluiten ze ook de deur niet, net zoals bij andere Belgische clubs.

Bayat is de afgelopen jaren ook richting buitenland gegaan. Zo is het algemeen bekend dat hij de nodige zaken doet in Engeland, Frankrijk, Turkije en Servië. Bayat mag dan wel niet meer openbaar echt aanwezig zijn, toch doet hij nog zeer veel zaken in het Europese voetbal.

🚀

Zal Bayat ooit nog een stevige vervolging krijgen?

Meest recent

Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

17
17
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

52
52
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

37
37
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

13
13
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

155
155
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

96
96
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

38
38
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

18
18
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

34
34
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

30
30
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

70
70
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

261
261
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

215
215
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

105
105
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

655
655
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

320
320
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

648
648
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

68
68
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

401
401
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

171
171
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

108
108
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

621
621
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

92
92
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

709
709

Meer sportnieuws