'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

door
'Mogi Bayat bij drie Belgische clubs nog héél welkom'

Mogi Bayat is nog steeds heel actief op de transfermarkt. De beruchte spelersmakelaar is na Operatie Propere Handen minder zichtbaar aanwezig, maar Sporza weet dat hij bij drie Belgische clubs toch nog kind aan huis is. Ze schetsen de situatie.

LEES OOK: Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Charleroi, AA Gent en Eupen

Bayat is nog heel erg welkom bij Sporting Charleroi, KAS Eupen en AA Gent. Bij de Carolo's zette hij Adrien Trebel neer, die niet toevallig ook naar Eupen kon. Bij Charleroi is zijn broer Mehdi Bayat nog altijd de sterke man, waardoor die band er uiteraard nog steeds is.

Bij AA Gent werken ze blijkbaar ook nog graag met hem samen. Zo kreeg Bayat een mandaat om de transfer van Gift Orban naar het buitenland af te ronden. Tot een transfer kwam het echter niet. Dat is geen toeval. Bayat woont in Londen en is daar geregistreerd. Hij doet er zaken met onder meer Watford en ook Nottingham Forest deed al beroep op hem. 

Actief in het buitenland

Bayat is bij de andere ploegen niet altijd welkom. Zo werd een transfer bij KV Kortrijk afgeblazen vanwege de inmenging van Bayat. Bij Anderlecht, waar hij jarenlang de deur platliep, werken ze liever niet samen met hem. Toch sluiten ze ook de deur niet, net zoals bij andere Belgische clubs.

Bayat is de afgelopen jaren ook richting buitenland gegaan. Zo is het algemeen bekend dat hij de nodige zaken doet in Engeland, Frankrijk, Turkije en Servië. Bayat mag dan wel niet meer openbaar echt aanwezig zijn, toch doet hij nog zeer veel zaken in het Europese voetbal.

Zal Bayat ooit nog een stevige vervolging krijgen?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

6
6
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

28
28
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

270
270
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

260
260
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

148
148
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

198
198
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

56
56
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

520
520
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

193
193
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

366
366
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

556
556
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

206
206
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

373
373
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

153
153
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

151
151
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

248
248
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

71
71
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

323
323
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

224
224
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

227
227
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

439
439
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

523
523
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws