'OH Leuven legt straf bod van 3 miljoen euro neer'

221 stemmen
'OH Leuven legt straf bod van 3 miljoen euro neer'

Oud-Heverlee Leuven zoekt naar versterking. De ploeg kan nog extra kwaliteit gebruiken, dat is duidelijk. Zweedse media melden dat OHL heeft aangeklopt bij Hammarby. Ze legden een bod van 3 miljoen euro neer. Halen ze vandaag hun slag nog thuis in Leuven?

LEES OOK: 'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

OHL klopt aan bij Hammarby

OH Leuven wil dolgraag Viktor Djukanovic naar Den Dreef halen, maar dat wordt zeer moeilijk. "Het is niet relevant om Viktor nu te verkopen”, aldus manager Mikael Hjelmberg in Ekstrabladet.

Het aanbod van OHL werd alvast geweigerd. Hammarby heeft geen druk, want de flankaanvaller ligt nog tot december 2027 onder contract bij de club. De Zweedse club heeft dus de bovenhand in dit dossier en een transfer lijkt weinig waarschijnlijk.

Goed bezig in Zweden

OHL zal dus met een groter bod moeten komen als ze de aanvaller alsnog willen aantrekken. Aangezien Benito Raman ook werd gepolst, lijkt OHL dus op meerdere paarden te wedden. Gaan ze vandaag alsnog een nieuwe aanvaller naar Leuven kunnen halen?

Djukanovic wordt aanzien als een groot talent. Ondanks het feit dat hij vooral invaller is, wist hij al 8 keer raak te treffen in 17 duels in de Zweedse eerste klasse. De jongeling was ook al een keer international bij Montenegro.

 In onderstaand filmpje kan je hem alvast aan het werk zien:

Moet OHL een hoger bod doen?

Meest recent

'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

102
102
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

19
19
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

55
55
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

11
11
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

120
120
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

35
35
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

22
22
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

443
443
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

366
366
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

58
58
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

247
247
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

132
132
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

258
258
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

139
139
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

176
176
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

106
106
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

68
68
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

76
76
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

543
543
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

251
251
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

321
321
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

321
321
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1090
1090

Meer sportnieuws