Mazzu en Bayat reageren hetzelfde na nieuwe domper Charleroi

door
Mazzu en Bayat reageren hetzelfde na nieuwe domper Charleroi

Na zes speeldagen zijn er vier teams die nog steeds wachten op hun eerste zege in de Jupiler Pro League: KV Kortrijk, Westerlo, Standard en Charleroi. Bij die laatste ploeg is dat toch verbazingwekkend, want de Carolo's spelen zeker niet dramatisch. Het geluk staat echter niet aan hun zijde.

Weer een late gelijkmaker

Op de openingsspeeldag tegen OH Leuven lieten ze een zege door een late strafschop uit handen glippen en dat scenario herhaalde zich zondagavond tegen STVV. Charleroi had pech in de afwerking en trof onder meer het doelhout, kwam tien minuten voor tijd toch voor, maar slikte in de 89ste minuut nog de gelijkmaker vanop de stip.

Felice Mazzu is net niet de wanhoop nabij. "We zijn ontgoocheld. We zijn opnieuw gefrustreerd, want we krijgen weer een strafschop tegen. We hadden de kansen om meer dan één keer te scoren. Op dit moment wil het echter niet lukken", zuchtte de trainer bij Sporza. "De jongens werken er voor en brengen een hoge intensiteit. Die strafschop is jammer voor mijn spelers, want dat verdienden ze niet. We scoorden wel vandaag, maar we raakten ook nog eens de paal."

Bayat geeft een speech

De trainer en zijn spelers genieten ondanks de tegenvallende resultaten wel nog volop de steun van hun bestuur. Voorzitter Mehdi Bayat kwam na de wedstrijd zelfs het veld op om hen een hart onder de riem te steken. Hij verzamelde de spelers rond zich voor een speech.

"We hebben gewoon geen geluk, jongens. De bal valt niet goed voor ons, putain de merde" registreerden de camera's van DAZN daarbij. "We geven alles, we vechten ervoor. En we gaan er allemaal samen voor blijven gaan, dat is het enige wat we kunnen doen. Ik wil hier niet klagen. We zijn fier op wat jullie gedaan hebben vandaag. Het publiek was er ook weer vandaag, omdat ze weten dat jullie altijd alles geven. We missen gewoon dat tikkeltje geluk."

Zal het geluk van Charleroi snel keren?

Meest recent

'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

30
30
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

15
15
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

67
67
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

307
307
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

337
337
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

36
36
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

61
61
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

82
82
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

702
702
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

95
95
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

93
93
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

350
350
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

83
83
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

960
960
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

291
291
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

386
386
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

48
48
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

161
161
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

249
249
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

73
73
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

124
124
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

591
591
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

100
100
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

41
41
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

227
227

Meer sportnieuws