Mazzu en Bayat reageren hetzelfde na nieuwe domper Charleroi

door
Mazzu en Bayat reageren hetzelfde na nieuwe domper Charleroi

Na zes speeldagen zijn er vier teams die nog steeds wachten op hun eerste zege in de Jupiler Pro League: KV Kortrijk, Westerlo, Standard en Charleroi. Bij die laatste ploeg is dat toch verbazingwekkend, want de Carolo's spelen zeker niet dramatisch. Het geluk staat echter niet aan hun zijde.

LEES OOK: ‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

Weer een late gelijkmaker

Op de openingsspeeldag tegen OH Leuven lieten ze een zege door een late strafschop uit handen glippen en dat scenario herhaalde zich zondagavond tegen STVV. Charleroi had pech in de afwerking en trof onder meer het doelhout, kwam tien minuten voor tijd toch voor, maar slikte in de 89ste minuut nog de gelijkmaker vanop de stip.

Felice Mazzu is net niet de wanhoop nabij. "We zijn ontgoocheld. We zijn opnieuw gefrustreerd, want we krijgen weer een strafschop tegen. We hadden de kansen om meer dan één keer te scoren. Op dit moment wil het echter niet lukken", zuchtte de trainer bij Sporza. "De jongens werken er voor en brengen een hoge intensiteit. Die strafschop is jammer voor mijn spelers, want dat verdienden ze niet. We scoorden wel vandaag, maar we raakten ook nog eens de paal."

Bayat geeft een speech

De trainer en zijn spelers genieten ondanks de tegenvallende resultaten wel nog volop de steun van hun bestuur. Voorzitter Mehdi Bayat kwam na de wedstrijd zelfs het veld op om hen een hart onder de riem te steken. Hij verzamelde de spelers rond zich voor een speech.

"We hebben gewoon geen geluk, jongens. De bal valt niet goed voor ons, putain de merde" registreerden de camera's van DAZN daarbij. "We geven alles, we vechten ervoor. En we gaan er allemaal samen voor blijven gaan, dat is het enige wat we kunnen doen. Ik wil hier niet klagen. We zijn fier op wat jullie gedaan hebben vandaag. Het publiek was er ook weer vandaag, omdat ze weten dat jullie altijd alles geven. We missen gewoon dat tikkeltje geluk."

Zal het geluk van Charleroi snel keren?

Meest recent

'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

29
29
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

18
18
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

174
174
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

502
502
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

379
379
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

366
366
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

748
748
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

85
85
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

190
190
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

119
119
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

214
214
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

542
542
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

395
395
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

774
774
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1170
1170
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

67
67
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

197
197
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

291
291
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

488
488
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

247
247
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

264
264
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

777
777

Meer sportnieuws