Mazzu en Bayat reageren hetzelfde na nieuwe domper Charleroi

door
Mazzu en Bayat reageren hetzelfde na nieuwe domper Charleroi

Na zes speeldagen zijn er vier teams die nog steeds wachten op hun eerste zege in de Jupiler Pro League: KV Kortrijk, Westerlo, Standard en Charleroi. Bij die laatste ploeg is dat toch verbazingwekkend, want de Carolo's spelen zeker niet dramatisch. Het geluk staat echter niet aan hun zijde.

LEES OOK: Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

Weer een late gelijkmaker

Op de openingsspeeldag tegen OH Leuven lieten ze een zege door een late strafschop uit handen glippen en dat scenario herhaalde zich zondagavond tegen STVV. Charleroi had pech in de afwerking en trof onder meer het doelhout, kwam tien minuten voor tijd toch voor, maar slikte in de 89ste minuut nog de gelijkmaker vanop de stip.

Felice Mazzu is net niet de wanhoop nabij. "We zijn ontgoocheld. We zijn opnieuw gefrustreerd, want we krijgen weer een strafschop tegen. We hadden de kansen om meer dan één keer te scoren. Op dit moment wil het echter niet lukken", zuchtte de trainer bij Sporza. "De jongens werken er voor en brengen een hoge intensiteit. Die strafschop is jammer voor mijn spelers, want dat verdienden ze niet. We scoorden wel vandaag, maar we raakten ook nog eens de paal."

Bayat geeft een speech

De trainer en zijn spelers genieten ondanks de tegenvallende resultaten wel nog volop de steun van hun bestuur. Voorzitter Mehdi Bayat kwam na de wedstrijd zelfs het veld op om hen een hart onder de riem te steken. Hij verzamelde de spelers rond zich voor een speech.

"We hebben gewoon geen geluk, jongens. De bal valt niet goed voor ons, putain de merde" registreerden de camera's van DAZN daarbij. "We geven alles, we vechten ervoor. En we gaan er allemaal samen voor blijven gaan, dat is het enige wat we kunnen doen. Ik wil hier niet klagen. We zijn fier op wat jullie gedaan hebben vandaag. Het publiek was er ook weer vandaag, omdat ze weten dat jullie altijd alles geven. We missen gewoon dat tikkeltje geluk."

Zal het geluk van Charleroi snel keren?

Meest recent

Alarm in Anderlecht: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

20
20
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

78
78
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

85
85
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

277
277
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

197
197
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

94
94
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

242
242
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

44
44
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

129
129
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

118
118
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

69
69
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

251
251
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

246
246
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

399
399
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

60
60
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

186
186
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

89
89
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

90
90
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

316
316
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

139
139
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

522
522
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

202
202
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

101
101
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

464
464
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20

Meer sportnieuws