Defour blinkt na 9 op 9: "Die 3 brengen kwaliteitsinjectie"

508 stemmen
Defour blinkt na 9 op 9:

Het zou weleens kunnen dat KV Mechelen een mooi seizoen tegemoet gaat. De start was nog zeer moeilijk met een één op negen tegen Club Brugge, AA Gent en RWDM, maar sindsdien heeft het wel drie keer op een rij gewonnen. Zaterdagavond ging AS Eupen met 1-0 voor de bijl, waardoor Malinwa intussen opgerukt is naar de vierde plaats.

Het gaat Steven Defour voorlopig dus voor de wind in zijn eerste volledige seizoen als hoofdtrainer. Hij zag KVM zich de voorbije weken bovendien nog stevig versterken, nadat hij eerst wel een tijdje moest wachten op versterking. Enkele dagen geleden streek bijvoorbeeld nog jeugdinternational Norman Bassette neer, terwijl ook Elias Cobbaut zou terugkeren.

LEES OOK: 'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Kwaliteitsinjectie

Op hen kan Defour nog niet rekenen, maar hij ziet wel drie andere aanwinsten al hun stempel drukken. "Ik wilde in de tweede helft nog meer acties naar voren toe zie, daarom heb ik Belghali ook gebracht, die een laag blok echt kan ontregelen met zijn techniek. Samen met Pflücke en Lauberbach zorgen ze toch voor een mooie kwaliteitsinjectie bij ons", oordeelt hij bij Sporza.

Geen paniek na slechte start

Stilaan lijkt Defour dus ook in de breedte een stevige selectie te hebben. "Ik ben echt overtuigd van de kwaliteiten binnen mijn ploeg, daarom zijn we ook zo rustig gebleven na onze mindere start", zegt hij dan ook. Het wordt uitkijken of KVM zijn goede vorm na de interlandbreak verder zal kunnen zetten. Dan zal STVV de eerste tegenstander zijn.

🚀

Zal KV Mechelen deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

6
6
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

16
16
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

35
35
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

76
76
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

51
51
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

80
80
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

344
344
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

180
180
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

59
59
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

362
362
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

118
118
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

737
737
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

111
111
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

104
104
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

85
85
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

202
202
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

373
373
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

344
344
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

569
569
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

927
927
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

989
989
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

223
223

Meer sportnieuws