Defour blinkt na 9 op 9: "Die 3 brengen kwaliteitsinjectie"

door
Defour blinkt na 9 op 9:

Het zou weleens kunnen dat KV Mechelen een mooi seizoen tegemoet gaat. De start was nog zeer moeilijk met een één op negen tegen Club Brugge, AA Gent en RWDM, maar sindsdien heeft het wel drie keer op een rij gewonnen. Zaterdagavond ging AS Eupen met 1-0 voor de bijl, waardoor Malinwa intussen opgerukt is naar de vierde plaats.

Het gaat Steven Defour voorlopig dus voor de wind in zijn eerste volledige seizoen als hoofdtrainer. Hij zag KVM zich de voorbije weken bovendien nog stevig versterken, nadat hij eerst wel een tijdje moest wachten op versterking. Enkele dagen geleden streek bijvoorbeeld nog jeugdinternational Norman Bassette neer, terwijl ook Elias Cobbaut zou terugkeren.

LEES OOK: KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

Kwaliteitsinjectie

Op hen kan Defour nog niet rekenen, maar hij ziet wel drie andere aanwinsten al hun stempel drukken. "Ik wilde in de tweede helft nog meer acties naar voren toe zie, daarom heb ik Belghali ook gebracht, die een laag blok echt kan ontregelen met zijn techniek. Samen met Pflücke en Lauberbach zorgen ze toch voor een mooie kwaliteitsinjectie bij ons", oordeelt hij bij Sporza.

Geen paniek na slechte start

Stilaan lijkt Defour dus ook in de breedte een stevige selectie te hebben. "Ik ben echt overtuigd van de kwaliteiten binnen mijn ploeg, daarom zijn we ook zo rustig gebleven na onze mindere start", zegt hij dan ook. Het wordt uitkijken of KVM zijn goede vorm na de interlandbreak verder zal kunnen zetten. Dan zal STVV de eerste tegenstander zijn.

Zal KV Mechelen deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

41
41
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

131
131
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

133
133
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

174
174
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

269
269
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

214
214
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

78
78
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

547
547
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

63
63
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

146
146
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

480
480
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

148
148
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

251
251
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

167
167
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

381
381
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

554
554
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

127
127
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

707
707
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

335
335
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

222
222
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

351
351
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

293
293
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1104
1104
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

496
496

Meer sportnieuws