Defour blinkt na 9 op 9: "Die 3 brengen kwaliteitsinjectie"

door
Defour blinkt na 9 op 9:

Het zou weleens kunnen dat KV Mechelen een mooi seizoen tegemoet gaat. De start was nog zeer moeilijk met een één op negen tegen Club Brugge, AA Gent en RWDM, maar sindsdien heeft het wel drie keer op een rij gewonnen. Zaterdagavond ging AS Eupen met 1-0 voor de bijl, waardoor Malinwa intussen opgerukt is naar de vierde plaats.

Het gaat Steven Defour voorlopig dus voor de wind in zijn eerste volledige seizoen als hoofdtrainer. Hij zag KVM zich de voorbije weken bovendien nog stevig versterken, nadat hij eerst wel een tijdje moest wachten op versterking. Enkele dagen geleden streek bijvoorbeeld nog jeugdinternational Norman Bassette neer, terwijl ook Elias Cobbaut zou terugkeren.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Kwaliteitsinjectie

Op hen kan Defour nog niet rekenen, maar hij ziet wel drie andere aanwinsten al hun stempel drukken. "Ik wilde in de tweede helft nog meer acties naar voren toe zie, daarom heb ik Belghali ook gebracht, die een laag blok echt kan ontregelen met zijn techniek. Samen met Pflücke en Lauberbach zorgen ze toch voor een mooie kwaliteitsinjectie bij ons", oordeelt hij bij Sporza.

Geen paniek na slechte start

Stilaan lijkt Defour dus ook in de breedte een stevige selectie te hebben. "Ik ben echt overtuigd van de kwaliteiten binnen mijn ploeg, daarom zijn we ook zo rustig gebleven na onze mindere start", zegt hij dan ook. Het wordt uitkijken of KVM zijn goede vorm na de interlandbreak verder zal kunnen zetten. Dan zal STVV de eerste tegenstander zijn.

Zal KV Mechelen deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

24
24
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

79
79
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

199
199
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

37
37
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

41
41
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

332
332
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

58
58
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

445
445
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

227
227
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

402
402
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

344
344
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

334
334
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1335
1335
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

432
432
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

732
732
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

321
321
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1067
1067
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

473
473
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

96
96
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

367
367
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

148
148
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

133
133

Meer sportnieuws