Defour blinkt na 9 op 9: "Die 3 brengen kwaliteitsinjectie"

door
Defour blinkt na 9 op 9:

Het zou weleens kunnen dat KV Mechelen een mooi seizoen tegemoet gaat. De start was nog zeer moeilijk met een één op negen tegen Club Brugge, AA Gent en RWDM, maar sindsdien heeft het wel drie keer op een rij gewonnen. Zaterdagavond ging AS Eupen met 1-0 voor de bijl, waardoor Malinwa intussen opgerukt is naar de vierde plaats.

Het gaat Steven Defour voorlopig dus voor de wind in zijn eerste volledige seizoen als hoofdtrainer. Hij zag KVM zich de voorbije weken bovendien nog stevig versterken, nadat hij eerst wel een tijdje moest wachten op versterking. Enkele dagen geleden streek bijvoorbeeld nog jeugdinternational Norman Bassette neer, terwijl ook Elias Cobbaut zou terugkeren.

LEES OOK: KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

Kwaliteitsinjectie

Op hen kan Defour nog niet rekenen, maar hij ziet wel drie andere aanwinsten al hun stempel drukken. "Ik wilde in de tweede helft nog meer acties naar voren toe zie, daarom heb ik Belghali ook gebracht, die een laag blok echt kan ontregelen met zijn techniek. Samen met Pflücke en Lauberbach zorgen ze toch voor een mooie kwaliteitsinjectie bij ons", oordeelt hij bij Sporza.

Geen paniek na slechte start

Stilaan lijkt Defour dus ook in de breedte een stevige selectie te hebben. "Ik ben echt overtuigd van de kwaliteiten binnen mijn ploeg, daarom zijn we ook zo rustig gebleven na onze mindere start", zegt hij dan ook. Het wordt uitkijken of KVM zijn goede vorm na de interlandbreak verder zal kunnen zetten. Dan zal STVV de eerste tegenstander zijn.

Zal KV Mechelen deze lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

30
30
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander podium

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

2
2
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

10
10
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

70
70
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

129
129
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

57
57
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

216
216
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

75
75
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

62
62
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

87
87
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

158
158
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

327
327
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

75
75
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

64
64
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

142
142
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

24
24
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

415
415
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

344
344
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

548
548
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

456
456
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

447
447

Meer sportnieuws