'Amuzu-deal zorgt voor grote frustratie bij Anderlecht'

door
'Amuzu-deal zorgt voor grote frustratie bij Anderlecht'

In de grootste Europese competities is de transfermarkt reeds gesloten, maar er kunnen nog deals gesloten worden in verschillende competities waar de transferwindow wel nog geopend is. Onder meer Anderlecht hoopt nog om enkele transfers te kunnen regelen.

Bij Anderlecht staat er vooral op uitgaand vlak nog wat op til. Een van de kandidaten om het Lotto Park te verlaten is Francis Amuzu, die op concrete interesse van Olympiakos en Nottingham Forrest kan rekenen.

Engelse clubs kunnen vandaag geen inkomende transfers meer doen, waardoor enkel Olympiakos overblijft als mogelijke optie. Alleen bleek het dossier de afgelopen dagen muurvast te zitten.

Vooral het prijskaartje van de 24-jarige winger vormt daarbij een struikelblok. Paars-Wit verlangt tenslotte minstens acht miljoen voor Amuzu, terwijl zowel Nottingham als Olympiakos niet bereid zijn om een transfersom van die grootte-orde te betalen.

LEES OOK: Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Van 6 miljoen naar 3,5 miljoen euro

Volgens Het Laatste Nieuws blijft het dossier van Amuzu voorlopig dan ook muurvast. De krant weet dat Olympiakos een nieuw bod heeft overgemaakt aan Anderlecht, maar dat bedraagt slechts 3,5 miljoen euro - nog minder dan het oorspronkelijke bod van 6 miljoen euro - wat te weinig is voor Anderlecht.

Anderlecht en Olympiakos hebben wel nog wat tijd om een akkoord te bereiken over de transfer van Amuzu, want de transfermarkt in Griekenland blijft nog open tot 11 september. Ook Amuzu hoopt ongetwijfeld nog op een doorbraak.

"De speler wil weg, en wij gunnen hem de transfer”, zei Brian Riemer vrijdag op zijn persconferentie. “We willen hem zeker niet tegenhouden. De onderhandelingen lopen, maar we kwamen nog niet tot een akkoord. Ik schat de kans op fifty/fifty dat hij nog vertrekt, maar als hij blijft zal ik niet klagen.”

Moet Anderlecht Amuzu verkopen voor 3,5 miljoen?

Meest recent

'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

22
22
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

56
56
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

68
68
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

44
44
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

252
252
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

41
41
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

165
165
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

93
93
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

52
52
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

176
176
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

36
36
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

219
219
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

186
186
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

33
33
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

358
358
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

120
120
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

56
56
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

91
91
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

57
57
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

289
289
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

415
415
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

91
91
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

505
505
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

143
143
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

724
724

Meer sportnieuws