'Amuzu-deal zorgt voor grote frustratie bij Anderlecht'

door
'Amuzu-deal zorgt voor grote frustratie bij Anderlecht'

In de grootste Europese competities is de transfermarkt reeds gesloten, maar er kunnen nog deals gesloten worden in verschillende competities waar de transferwindow wel nog geopend is. Onder meer Anderlecht hoopt nog om enkele transfers te kunnen regelen.

Bij Anderlecht staat er vooral op uitgaand vlak nog wat op til. Een van de kandidaten om het Lotto Park te verlaten is Francis Amuzu, die op concrete interesse van Olympiakos en Nottingham Forrest kan rekenen.

Engelse clubs kunnen vandaag geen inkomende transfers meer doen, waardoor enkel Olympiakos overblijft als mogelijke optie. Alleen bleek het dossier de afgelopen dagen muurvast te zitten.

Vooral het prijskaartje van de 24-jarige winger vormt daarbij een struikelblok. Paars-Wit verlangt tenslotte minstens acht miljoen voor Amuzu, terwijl zowel Nottingham als Olympiakos niet bereid zijn om een transfersom van die grootte-orde te betalen.

LEES OOK: Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Van 6 miljoen naar 3,5 miljoen euro

Volgens Het Laatste Nieuws blijft het dossier van Amuzu voorlopig dan ook muurvast. De krant weet dat Olympiakos een nieuw bod heeft overgemaakt aan Anderlecht, maar dat bedraagt slechts 3,5 miljoen euro - nog minder dan het oorspronkelijke bod van 6 miljoen euro - wat te weinig is voor Anderlecht.

Anderlecht en Olympiakos hebben wel nog wat tijd om een akkoord te bereiken over de transfer van Amuzu, want de transfermarkt in Griekenland blijft nog open tot 11 september. Ook Amuzu hoopt ongetwijfeld nog op een doorbraak.

"De speler wil weg, en wij gunnen hem de transfer”, zei Brian Riemer vrijdag op zijn persconferentie. “We willen hem zeker niet tegenhouden. De onderhandelingen lopen, maar we kwamen nog niet tot een akkoord. Ik schat de kans op fifty/fifty dat hij nog vertrekt, maar als hij blijft zal ik niet klagen.”

Moet Anderlecht Amuzu verkopen voor 3,5 miljoen?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

15
15
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

29
29
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

32
32
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

89
89
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

102
102
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

57
57
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

272
272
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

131
131
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

255
255
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

204
204
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

255
255
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

169
169
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

192
192
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

129
129
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

152
152
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

248
248
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

281
281
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

393
393
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

230
230
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws