'Amuzu-deal zorgt voor grote frustratie bij Anderlecht'

door
'Amuzu-deal zorgt voor grote frustratie bij Anderlecht'

In de grootste Europese competities is de transfermarkt reeds gesloten, maar er kunnen nog deals gesloten worden in verschillende competities waar de transferwindow wel nog geopend is. Onder meer Anderlecht hoopt nog om enkele transfers te kunnen regelen.

Bij Anderlecht staat er vooral op uitgaand vlak nog wat op til. Een van de kandidaten om het Lotto Park te verlaten is Francis Amuzu, die op concrete interesse van Olympiakos en Nottingham Forrest kan rekenen.

Engelse clubs kunnen vandaag geen inkomende transfers meer doen, waardoor enkel Olympiakos overblijft als mogelijke optie. Alleen bleek het dossier de afgelopen dagen muurvast te zitten.

Vooral het prijskaartje van de 24-jarige winger vormt daarbij een struikelblok. Paars-Wit verlangt tenslotte minstens acht miljoen voor Amuzu, terwijl zowel Nottingham als Olympiakos niet bereid zijn om een transfersom van die grootte-orde te betalen.

LEES OOK: 'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Van 6 miljoen naar 3,5 miljoen euro

Volgens Het Laatste Nieuws blijft het dossier van Amuzu voorlopig dan ook muurvast. De krant weet dat Olympiakos een nieuw bod heeft overgemaakt aan Anderlecht, maar dat bedraagt slechts 3,5 miljoen euro - nog minder dan het oorspronkelijke bod van 6 miljoen euro - wat te weinig is voor Anderlecht.

Anderlecht en Olympiakos hebben wel nog wat tijd om een akkoord te bereiken over de transfer van Amuzu, want de transfermarkt in Griekenland blijft nog open tot 11 september. Ook Amuzu hoopt ongetwijfeld nog op een doorbraak.

"De speler wil weg, en wij gunnen hem de transfer”, zei Brian Riemer vrijdag op zijn persconferentie. “We willen hem zeker niet tegenhouden. De onderhandelingen lopen, maar we kwamen nog niet tot een akkoord. Ik schat de kans op fifty/fifty dat hij nog vertrekt, maar als hij blijft zal ik niet klagen.”

Moet Anderlecht Amuzu verkopen voor 3,5 miljoen?

Meest recent

'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp straks een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

0
0
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

60
60
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

96
96
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

70
70
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

460
460
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

229
229
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

132
132
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

86
86
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

135
135
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

156
156
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

191
191
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

201
201
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

156
156
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

641
641
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

324
324
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

103
103
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

195
195
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

159
159
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

110
110
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

596
596
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

454
454
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

101
101
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1164
1164

Meer sportnieuws