'Amuzu-deal zorgt voor grote frustratie bij Anderlecht'

door
'Amuzu-deal zorgt voor grote frustratie bij Anderlecht'

In de grootste Europese competities is de transfermarkt reeds gesloten, maar er kunnen nog deals gesloten worden in verschillende competities waar de transferwindow wel nog geopend is. Onder meer Anderlecht hoopt nog om enkele transfers te kunnen regelen.

Bij Anderlecht staat er vooral op uitgaand vlak nog wat op til. Een van de kandidaten om het Lotto Park te verlaten is Francis Amuzu, die op concrete interesse van Olympiakos en Nottingham Forrest kan rekenen.

Engelse clubs kunnen vandaag geen inkomende transfers meer doen, waardoor enkel Olympiakos overblijft als mogelijke optie. Alleen bleek het dossier de afgelopen dagen muurvast te zitten.

Vooral het prijskaartje van de 24-jarige winger vormt daarbij een struikelblok. Paars-Wit verlangt tenslotte minstens acht miljoen voor Amuzu, terwijl zowel Nottingham als Olympiakos niet bereid zijn om een transfersom van die grootte-orde te betalen.

LEES OOK: De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

Van 6 miljoen naar 3,5 miljoen euro

Volgens Het Laatste Nieuws blijft het dossier van Amuzu voorlopig dan ook muurvast. De krant weet dat Olympiakos een nieuw bod heeft overgemaakt aan Anderlecht, maar dat bedraagt slechts 3,5 miljoen euro - nog minder dan het oorspronkelijke bod van 6 miljoen euro - wat te weinig is voor Anderlecht.

Anderlecht en Olympiakos hebben wel nog wat tijd om een akkoord te bereiken over de transfer van Amuzu, want de transfermarkt in Griekenland blijft nog open tot 11 september. Ook Amuzu hoopt ongetwijfeld nog op een doorbraak.

"De speler wil weg, en wij gunnen hem de transfer”, zei Brian Riemer vrijdag op zijn persconferentie. “We willen hem zeker niet tegenhouden. De onderhandelingen lopen, maar we kwamen nog niet tot een akkoord. Ik schat de kans op fifty/fifty dat hij nog vertrekt, maar als hij blijft zal ik niet klagen.”

Moet Anderlecht Amuzu verkopen voor 3,5 miljoen?

Meest recent

Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

18
18
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

20
20
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

15
15
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

32
32
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

85
85
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

75
75
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

43
43
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

205
205
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

78
78
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

61
61
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

182
182
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

136
136
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

820
820
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

223
223
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

429
429
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

502
502
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

382
382
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

122
122
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

210
210
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

217
217
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

266
266
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

107
107
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

249
249
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

628
628
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

81
81

Meer sportnieuws