'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

door
'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

Vrijdag belooft een zeer drukke dag te worden bij Club Brugge. Niet alleen ontdekken ze in de namiddag wie hun tegenstanders worden in de groepsfase van de Conference League, waarvoor ze zich donderdagavond plaatsten na een 2-2 tegen Osasuna. Er staan ook nog enkele stevige transfers op til in het Jan Breydelstadion.

Donderdagavond raakte al bekend dat Roman Yaremchuk wellicht verhuurd zal worden aan Valencia en dat ook een toptransfer van Antonio Nusa in de maak zou zijn. Intussen is bekend geraakt dat het bod van 30 miljoen euro dat de voorbije dagen binnenkwam afkomstig is van Chelsea.

LEES OOK: 'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Nusa blijft voorlopig bij Club

Het Laatste Nieuws komt met meer informatie over dat dossier en weet dat Nusa echter nog zeker een jaar in Brugge zal blijven. Er wordt inderdaad wel onderhandeld met Chelsea, maar bij een akkoord zou de jonge Noor pas in 2024 de overstap maken.

Bovendien zou Chelsea lang niet de enige gegadigde zijn, want er zou ook met andere Engelse grootmachten onderhandeld worden.

Nusa zal dus in principe nog een speler van Club Brugge blijven, maar een andere smaakmaker vertrekt mogelijk wel nog op vrijdag. HLN weet immers dat er de voorbije dagen plots weer beweging gekomen is in het dossier van Tajon Buchanan. De Canadees wil graag nog een transfer maken en in Brugge houden ze er rekening mee dat dat ook zal gebeuren. Wat dan zijn bestemming zou worden, is nog niet duidelijk.

Wie vervangt Buchanan?

Dat betekent dat Club al voor de tweede keer deze zomer een oplossing op de rechtsachter moet zoeken, nadat ze eerder al Clinton Mata naar Lyon zagen vertrekken. Er wordt een vervanger voor Buchanan gezocht, maar Club zal niet eender wie halen. Ze geloven immers sterk in Kyriani Sabbe, die tegen Osasuna weer goed inviel. Het is dus zeker een optie dat Club de 18-jarige voor de leeuwen gooit, met Denis Odoi als doublure.

Wat moet Club Brugge doen bij een vertrek van Buchanan?

Meest recent

'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

47
47
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

139
139
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

52
52
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

358
358
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

88
88
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

113
113
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

301
301
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

121
121
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

304
304
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

106
106
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

502
502
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

613
613
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

192
192
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

496
496
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

69
69
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

191
191
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

812
812
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

50
50
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

720
720
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

983
983
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

300
300
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

77
77
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

47
47
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

206
206

Meer sportnieuws