'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

door
'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

Vrijdag belooft een zeer drukke dag te worden bij Club Brugge. Niet alleen ontdekken ze in de namiddag wie hun tegenstanders worden in de groepsfase van de Conference League, waarvoor ze zich donderdagavond plaatsten na een 2-2 tegen Osasuna. Er staan ook nog enkele stevige transfers op til in het Jan Breydelstadion.

Donderdagavond raakte al bekend dat Roman Yaremchuk wellicht verhuurd zal worden aan Valencia en dat ook een toptransfer van Antonio Nusa in de maak zou zijn. Intussen is bekend geraakt dat het bod van 30 miljoen euro dat de voorbije dagen binnenkwam afkomstig is van Chelsea.

LEES OOK: 'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Nusa blijft voorlopig bij Club

Het Laatste Nieuws komt met meer informatie over dat dossier en weet dat Nusa echter nog zeker een jaar in Brugge zal blijven. Er wordt inderdaad wel onderhandeld met Chelsea, maar bij een akkoord zou de jonge Noor pas in 2024 de overstap maken.

Bovendien zou Chelsea lang niet de enige gegadigde zijn, want er zou ook met andere Engelse grootmachten onderhandeld worden.

Nusa zal dus in principe nog een speler van Club Brugge blijven, maar een andere smaakmaker vertrekt mogelijk wel nog op vrijdag. HLN weet immers dat er de voorbije dagen plots weer beweging gekomen is in het dossier van Tajon Buchanan. De Canadees wil graag nog een transfer maken en in Brugge houden ze er rekening mee dat dat ook zal gebeuren. Wat dan zijn bestemming zou worden, is nog niet duidelijk.

Wie vervangt Buchanan?

Dat betekent dat Club al voor de tweede keer deze zomer een oplossing op de rechtsachter moet zoeken, nadat ze eerder al Clinton Mata naar Lyon zagen vertrekken. Er wordt een vervanger voor Buchanan gezocht, maar Club zal niet eender wie halen. Ze geloven immers sterk in Kyriani Sabbe, die tegen Osasuna weer goed inviel. Het is dus zeker een optie dat Club de 18-jarige voor de leeuwen gooit, met Denis Odoi als doublure.

Wat moet Club Brugge doen bij een vertrek van Buchanan?

Meest recent

'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

5
5
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

72
72
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

169
169
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

191
191
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

96
96
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

64
64
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

236
236
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

69
69
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

493
493
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

166
166
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

192
192
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

59
59
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

111
111
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

121
121
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

124
124
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

102
102
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

40
40
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

212
212
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

364
364
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

577
577
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

505
505
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

396
396
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

443
443
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

440
440
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

698
698

Meer sportnieuws