'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

door
'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

Vrijdag belooft een zeer drukke dag te worden bij Club Brugge. Niet alleen ontdekken ze in de namiddag wie hun tegenstanders worden in de groepsfase van de Conference League, waarvoor ze zich donderdagavond plaatsten na een 2-2 tegen Osasuna. Er staan ook nog enkele stevige transfers op til in het Jan Breydelstadion.

Donderdagavond raakte al bekend dat Roman Yaremchuk wellicht verhuurd zal worden aan Valencia en dat ook een toptransfer van Antonio Nusa in de maak zou zijn. Intussen is bekend geraakt dat het bod van 30 miljoen euro dat de voorbije dagen binnenkwam afkomstig is van Chelsea.

LEES OOK: Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

Nusa blijft voorlopig bij Club

Het Laatste Nieuws komt met meer informatie over dat dossier en weet dat Nusa echter nog zeker een jaar in Brugge zal blijven. Er wordt inderdaad wel onderhandeld met Chelsea, maar bij een akkoord zou de jonge Noor pas in 2024 de overstap maken.

Bovendien zou Chelsea lang niet de enige gegadigde zijn, want er zou ook met andere Engelse grootmachten onderhandeld worden.

Nusa zal dus in principe nog een speler van Club Brugge blijven, maar een andere smaakmaker vertrekt mogelijk wel nog op vrijdag. HLN weet immers dat er de voorbije dagen plots weer beweging gekomen is in het dossier van Tajon Buchanan. De Canadees wil graag nog een transfer maken en in Brugge houden ze er rekening mee dat dat ook zal gebeuren. Wat dan zijn bestemming zou worden, is nog niet duidelijk.

Wie vervangt Buchanan?

Dat betekent dat Club al voor de tweede keer deze zomer een oplossing op de rechtsachter moet zoeken, nadat ze eerder al Clinton Mata naar Lyon zagen vertrekken. Er wordt een vervanger voor Buchanan gezocht, maar Club zal niet eender wie halen. Ze geloven immers sterk in Kyriani Sabbe, die tegen Osasuna weer goed inviel. Het is dus zeker een optie dat Club de 18-jarige voor de leeuwen gooit, met Denis Odoi als doublure.

Wat moet Club Brugge doen bij een vertrek van Buchanan?

Meest recent

Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

7
7
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

26
26
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

46
46
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

111
111
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

133
133
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

78
78
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

33
33
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

44
44
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

212
212
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

44
44
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

310
310
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

238
238
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

72
72
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

237
237
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

396
396
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

144
144
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

306
306
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

288
288
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

158
158
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

145
145
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

122
122
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

96
96
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

503
503
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

162
162

Meer sportnieuws