'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

1764 stemmen
'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

Vrijdag belooft een zeer drukke dag te worden bij Club Brugge. Niet alleen ontdekken ze in de namiddag wie hun tegenstanders worden in de groepsfase van de Conference League, waarvoor ze zich donderdagavond plaatsten na een 2-2 tegen Osasuna. Er staan ook nog enkele stevige transfers op til in het Jan Breydelstadion.

Donderdagavond raakte al bekend dat Roman Yaremchuk wellicht verhuurd zal worden aan Valencia en dat ook een toptransfer van Antonio Nusa in de maak zou zijn. Intussen is bekend geraakt dat het bod van 30 miljoen euro dat de voorbije dagen binnenkwam afkomstig is van Chelsea.

LEES OOK: "50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Nusa blijft voorlopig bij Club

Het Laatste Nieuws komt met meer informatie over dat dossier en weet dat Nusa echter nog zeker een jaar in Brugge zal blijven. Er wordt inderdaad wel onderhandeld met Chelsea, maar bij een akkoord zou de jonge Noor pas in 2024 de overstap maken.

Bovendien zou Chelsea lang niet de enige gegadigde zijn, want er zou ook met andere Engelse grootmachten onderhandeld worden.

Nusa zal dus in principe nog een speler van Club Brugge blijven, maar een andere smaakmaker vertrekt mogelijk wel nog op vrijdag. HLN weet immers dat er de voorbije dagen plots weer beweging gekomen is in het dossier van Tajon Buchanan. De Canadees wil graag nog een transfer maken en in Brugge houden ze er rekening mee dat dat ook zal gebeuren. Wat dan zijn bestemming zou worden, is nog niet duidelijk.

Wie vervangt Buchanan?

Dat betekent dat Club al voor de tweede keer deze zomer een oplossing op de rechtsachter moet zoeken, nadat ze eerder al Clinton Mata naar Lyon zagen vertrekken. Er wordt een vervanger voor Buchanan gezocht, maar Club zal niet eender wie halen. Ze geloven immers sterk in Kyriani Sabbe, die tegen Osasuna weer goed inviel. Het is dus zeker een optie dat Club de 18-jarige voor de leeuwen gooit, met Denis Odoi als doublure.

Wat moet Club Brugge doen bij een vertrek van Buchanan?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

76
76
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

51
51
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

115
115
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

52
52
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

426
426
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

112
112
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

141
141
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

161
161
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

53
53
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

185
185
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

941
941
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

79
79
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

339
339
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

791
791
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

123
123
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

666
666
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

366
366
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

298
298
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

252
252
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

212
212
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

360
360
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

718
718
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

470
470
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

441
441

Meer sportnieuws