'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

door
'Club Brugge verliest nog sterkhouder, verrassende constructie Nusa'

Vrijdag belooft een zeer drukke dag te worden bij Club Brugge. Niet alleen ontdekken ze in de namiddag wie hun tegenstanders worden in de groepsfase van de Conference League, waarvoor ze zich donderdagavond plaatsten na een 2-2 tegen Osasuna. Er staan ook nog enkele stevige transfers op til in het Jan Breydelstadion.

Donderdagavond raakte al bekend dat Roman Yaremchuk wellicht verhuurd zal worden aan Valencia en dat ook een toptransfer van Antonio Nusa in de maak zou zijn. Intussen is bekend geraakt dat het bod van 30 miljoen euro dat de voorbije dagen binnenkwam afkomstig is van Chelsea.

LEES OOK: ‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Nusa blijft voorlopig bij Club

Het Laatste Nieuws komt met meer informatie over dat dossier en weet dat Nusa echter nog zeker een jaar in Brugge zal blijven. Er wordt inderdaad wel onderhandeld met Chelsea, maar bij een akkoord zou de jonge Noor pas in 2024 de overstap maken.

Bovendien zou Chelsea lang niet de enige gegadigde zijn, want er zou ook met andere Engelse grootmachten onderhandeld worden.

Nusa zal dus in principe nog een speler van Club Brugge blijven, maar een andere smaakmaker vertrekt mogelijk wel nog op vrijdag. HLN weet immers dat er de voorbije dagen plots weer beweging gekomen is in het dossier van Tajon Buchanan. De Canadees wil graag nog een transfer maken en in Brugge houden ze er rekening mee dat dat ook zal gebeuren. Wat dan zijn bestemming zou worden, is nog niet duidelijk.

Wie vervangt Buchanan?

Dat betekent dat Club al voor de tweede keer deze zomer een oplossing op de rechtsachter moet zoeken, nadat ze eerder al Clinton Mata naar Lyon zagen vertrekken. Er wordt een vervanger voor Buchanan gezocht, maar Club zal niet eender wie halen. Ze geloven immers sterk in Kyriani Sabbe, die tegen Osasuna weer goed inviel. Het is dus zeker een optie dat Club de 18-jarige voor de leeuwen gooit, met Denis Odoi als doublure.

Wat moet Club Brugge doen bij een vertrek van Buchanan?

Meest recent

‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

42
42
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

35
35
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

53
53
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

30
30
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

116
116
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

248
248
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

209
209
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

166
166
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

47
47
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

405
405
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

126
126
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

562
562
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

73
73
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

78
78
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

225
225
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

49
49
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

209
209
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

78
78
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

261
261
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

39
39
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

689
689
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

283
283
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

239
239

Meer sportnieuws