'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

530
'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

De internationale transfermarkt sluit vrijdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen nog tot en met volgende woensdag spelers aantrekken. Zij krijgen dus wat extra tijd en bij Anderlecht lijken ze die ook nodig te zullen hebben. Paars-Wit trok deze zomer al tien nieuwe spelers aan, maar op minstens één positie lijkt versterking echt wel nog noodzakelijk.

Centraal achterin staat er met Zeno Debast en Jan Vertonghen wel een zeer stevig duo, maar achter hen is de spoeling dun. De enige alternatieven in de A-kern zijn op dit moment Killian Sardella en Lucas Lissens, maar die eerste wordt vooral op de flank uitgespeeld en Lissens heeft op zijn 22ste nog altijd maar zes matchen in de A-ploeg op de teller.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Geen linksvoetig alternatief

Bovendien zijn zij ook allebei rechtsvoetig. Na het vertrek van Hannes Delcroix naar Burnley ging Anderlecht dan ook op zoek naar een extra linksvoetige centrale verdediger, maar die zoektocht loopt niet van een leien dakje. Voorlopig moet CEO Sports Jesper Fredberg vooral namen van zijn wenslijstje schrappen.

Zo werd Anderlecht bijvoorbeeld gelinkt aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Olympique Marseille. Dat dossier lijkt echter van tafel, want donderdag verklaarde voorzitter Pablo Longoria op de persvoorstelling van Amir Murillo dat Touré wellicht naar Lorient trekt. De clubs onderhandelen over een ruildeal waarbij Bamo Meïté de omgekeerde beweging zou maken.

Oude bekende van Riemer komt niet

Daarnaast mag nu ook een streep door de naam van Mads Bech Sörensen. De 24-jarige Deen was in beeld gekomen doordat Brian Riemer nog met hem samenwerkte bij Brentford, waar Sörensen niet meer in de plannen voorkwam. BT meldt nu echter dat de speler op het punt staat om te tekenen bij Aarhus AGF. Fredberg zal dus nieuwe doelwitten moeten vinden.

Zal Anderlecht nog zijn verdediger vinden?

Meest recent

'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

1
1
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

62
62
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

18
18
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

69
69
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

70
70
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

288
288
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

137
137
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

132
132
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

86
86
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

289
289
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

148
148
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

290
290
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

197
197
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

179
179
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

158
158
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

121
121
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

218
218
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

294
294
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

131
131
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

112
112
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

28
28
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

94
94

Meer sportnieuws