'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

530
'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

De internationale transfermarkt sluit vrijdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen nog tot en met volgende woensdag spelers aantrekken. Zij krijgen dus wat extra tijd en bij Anderlecht lijken ze die ook nodig te zullen hebben. Paars-Wit trok deze zomer al tien nieuwe spelers aan, maar op minstens één positie lijkt versterking echt wel nog noodzakelijk.

Centraal achterin staat er met Zeno Debast en Jan Vertonghen wel een zeer stevig duo, maar achter hen is de spoeling dun. De enige alternatieven in de A-kern zijn op dit moment Killian Sardella en Lucas Lissens, maar die eerste wordt vooral op de flank uitgespeeld en Lissens heeft op zijn 22ste nog altijd maar zes matchen in de A-ploeg op de teller.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Geen linksvoetig alternatief

Bovendien zijn zij ook allebei rechtsvoetig. Na het vertrek van Hannes Delcroix naar Burnley ging Anderlecht dan ook op zoek naar een extra linksvoetige centrale verdediger, maar die zoektocht loopt niet van een leien dakje. Voorlopig moet CEO Sports Jesper Fredberg vooral namen van zijn wenslijstje schrappen.

Zo werd Anderlecht bijvoorbeeld gelinkt aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Olympique Marseille. Dat dossier lijkt echter van tafel, want donderdag verklaarde voorzitter Pablo Longoria op de persvoorstelling van Amir Murillo dat Touré wellicht naar Lorient trekt. De clubs onderhandelen over een ruildeal waarbij Bamo Meïté de omgekeerde beweging zou maken.

Oude bekende van Riemer komt niet

Daarnaast mag nu ook een streep door de naam van Mads Bech Sörensen. De 24-jarige Deen was in beeld gekomen doordat Brian Riemer nog met hem samenwerkte bij Brentford, waar Sörensen niet meer in de plannen voorkwam. BT meldt nu echter dat de speler op het punt staat om te tekenen bij Aarhus AGF. Fredberg zal dus nieuwe doelwitten moeten vinden.

Zal Anderlecht nog zijn verdediger vinden?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

9
9
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

78
78
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

64
64
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

42
42
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

150
150
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

144
144
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

28
28
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

200
200
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

114
114
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

198
198
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

199
199
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

276
276
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

215
215
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

286
286
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

446
446
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

210
210
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

200
200
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

175
175
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

155
155
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

225
225
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

143
143
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62

Meer sportnieuws