'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

530
'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

De internationale transfermarkt sluit vrijdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen nog tot en met volgende woensdag spelers aantrekken. Zij krijgen dus wat extra tijd en bij Anderlecht lijken ze die ook nodig te zullen hebben. Paars-Wit trok deze zomer al tien nieuwe spelers aan, maar op minstens één positie lijkt versterking echt wel nog noodzakelijk.

Centraal achterin staat er met Zeno Debast en Jan Vertonghen wel een zeer stevig duo, maar achter hen is de spoeling dun. De enige alternatieven in de A-kern zijn op dit moment Killian Sardella en Lucas Lissens, maar die eerste wordt vooral op de flank uitgespeeld en Lissens heeft op zijn 22ste nog altijd maar zes matchen in de A-ploeg op de teller.

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Geen linksvoetig alternatief

Bovendien zijn zij ook allebei rechtsvoetig. Na het vertrek van Hannes Delcroix naar Burnley ging Anderlecht dan ook op zoek naar een extra linksvoetige centrale verdediger, maar die zoektocht loopt niet van een leien dakje. Voorlopig moet CEO Sports Jesper Fredberg vooral namen van zijn wenslijstje schrappen.

Zo werd Anderlecht bijvoorbeeld gelinkt aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Olympique Marseille. Dat dossier lijkt echter van tafel, want donderdag verklaarde voorzitter Pablo Longoria op de persvoorstelling van Amir Murillo dat Touré wellicht naar Lorient trekt. De clubs onderhandelen over een ruildeal waarbij Bamo Meïté de omgekeerde beweging zou maken.

Oude bekende van Riemer komt niet

Daarnaast mag nu ook een streep door de naam van Mads Bech Sörensen. De 24-jarige Deen was in beeld gekomen doordat Brian Riemer nog met hem samenwerkte bij Brentford, waar Sörensen niet meer in de plannen voorkwam. BT meldt nu echter dat de speler op het punt staat om te tekenen bij Aarhus AGF. Fredberg zal dus nieuwe doelwitten moeten vinden.

Zal Anderlecht nog zijn verdediger vinden?

Meest recent

Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

65
65
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

180
180
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

78
78
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

128
128
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

270
270
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

114
114
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

113
113
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

504
504
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

142
142
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

98
98
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

117
117
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

32
32
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

80
80
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

312
312
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

56
56
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

126
126
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

232
232
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

237
237
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

90
90

Meer sportnieuws