'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

door
'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

De internationale transfermarkt sluit vrijdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen nog tot en met volgende woensdag spelers aantrekken. Zij krijgen dus wat extra tijd en bij Anderlecht lijken ze die ook nodig te zullen hebben. Paars-Wit trok deze zomer al tien nieuwe spelers aan, maar op minstens één positie lijkt versterking echt wel nog noodzakelijk.

Centraal achterin staat er met Zeno Debast en Jan Vertonghen wel een zeer stevig duo, maar achter hen is de spoeling dun. De enige alternatieven in de A-kern zijn op dit moment Killian Sardella en Lucas Lissens, maar die eerste wordt vooral op de flank uitgespeeld en Lissens heeft op zijn 22ste nog altijd maar zes matchen in de A-ploeg op de teller.

LEES OOK: Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Geen linksvoetig alternatief

Bovendien zijn zij ook allebei rechtsvoetig. Na het vertrek van Hannes Delcroix naar Burnley ging Anderlecht dan ook op zoek naar een extra linksvoetige centrale verdediger, maar die zoektocht loopt niet van een leien dakje. Voorlopig moet CEO Sports Jesper Fredberg vooral namen van zijn wenslijstje schrappen.

Zo werd Anderlecht bijvoorbeeld gelinkt aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Olympique Marseille. Dat dossier lijkt echter van tafel, want donderdag verklaarde voorzitter Pablo Longoria op de persvoorstelling van Amir Murillo dat Touré wellicht naar Lorient trekt. De clubs onderhandelen over een ruildeal waarbij Bamo Meïté de omgekeerde beweging zou maken.

Oude bekende van Riemer komt niet

Daarnaast mag nu ook een streep door de naam van Mads Bech Sörensen. De 24-jarige Deen was in beeld gekomen doordat Brian Riemer nog met hem samenwerkte bij Brentford, waar Sörensen niet meer in de plannen voorkwam. BT meldt nu echter dat de speler op het punt staat om te tekenen bij Aarhus AGF. Fredberg zal dus nieuwe doelwitten moeten vinden.

Zal Anderlecht nog zijn verdediger vinden?

Meest recent

'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

6
6
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

4
4
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

123
123
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

109
109
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

224
224
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

62
62
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

456
456
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

627
627
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

186
186
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

435
435
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

252
252
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

202
202
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

93
93
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

81
81
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

51
51
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

227
227
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

34
34
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

182
182
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

231
231
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

48
48
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

132
132
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

222
222
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

140
140
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

85
85

Meer sportnieuws