'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

door
'Anderlecht grijpt alweer naast verdediger'

De internationale transfermarkt sluit vrijdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen nog tot en met volgende woensdag spelers aantrekken. Zij krijgen dus wat extra tijd en bij Anderlecht lijken ze die ook nodig te zullen hebben. Paars-Wit trok deze zomer al tien nieuwe spelers aan, maar op minstens één positie lijkt versterking echt wel nog noodzakelijk.

Centraal achterin staat er met Zeno Debast en Jan Vertonghen wel een zeer stevig duo, maar achter hen is de spoeling dun. De enige alternatieven in de A-kern zijn op dit moment Killian Sardella en Lucas Lissens, maar die eerste wordt vooral op de flank uitgespeeld en Lissens heeft op zijn 22ste nog altijd maar zes matchen in de A-ploeg op de teller.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Geen linksvoetig alternatief

Bovendien zijn zij ook allebei rechtsvoetig. Na het vertrek van Hannes Delcroix naar Burnley ging Anderlecht dan ook op zoek naar een extra linksvoetige centrale verdediger, maar die zoektocht loopt niet van een leien dakje. Voorlopig moet CEO Sports Jesper Fredberg vooral namen van zijn wenslijstje schrappen.

Zo werd Anderlecht bijvoorbeeld gelinkt aan Isaak Touré, die op een zijspoor zit bij Olympique Marseille. Dat dossier lijkt echter van tafel, want donderdag verklaarde voorzitter Pablo Longoria op de persvoorstelling van Amir Murillo dat Touré wellicht naar Lorient trekt. De clubs onderhandelen over een ruildeal waarbij Bamo Meïté de omgekeerde beweging zou maken.

Oude bekende van Riemer komt niet

Daarnaast mag nu ook een streep door de naam van Mads Bech Sörensen. De 24-jarige Deen was in beeld gekomen doordat Brian Riemer nog met hem samenwerkte bij Brentford, waar Sörensen niet meer in de plannen voorkwam. BT meldt nu echter dat de speler op het punt staat om te tekenen bij Aarhus AGF. Fredberg zal dus nieuwe doelwitten moeten vinden.

Zal Anderlecht nog zijn verdediger vinden?

Meest recent

Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

81
81
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

39
39
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

27
27
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

40
40
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

176
176
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

156
156
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

76
76
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

311
311
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

200
200
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

104
104
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

89
89
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

74
74
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

63
63
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

249
249
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

133
133
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

126
126
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

38
38
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

368
368
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

168
168
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

87
87
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

440
440
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

49
49

Meer sportnieuws