Eupen stuurt keeper na één jaar alweer door

72 stemmen
Eupen stuurt keeper na één jaar alweer door

De eerste vijf speeldagen in de Jupiler Pro League hebben meteen weer voor de nodige verrassingen gezorgd. Zo werd AS Eupen bij de start beschouwd als één van de voornaamste degradatiekandidaten, maar na een tien op vijftien staan de Panda's zowaar op een vierde plaats. Enkel Anderlecht, Club Brugge en AA Gent moeten ze laten voorgaan.

De mayonaise blijkt te pakken Am Kehrweg, nadat ze het in de zomer over een andere boeg gooiden. Met Florian Kohfeldt kwam er een nieuwe trainer en Eupen deed ook enkele slimme transfers. Die maakten echter ook slachtoffers, zoals bijvoorbeeld Lennart Moser. De Duitser was vorig seizoen nog eerste doelman en kwam toen 31 keer in actie.

Van één naar drie

De voorbije weken zakte Moser echter helemaal weg in de hiërarchie en was hij nog maar derde doelman. In de eerste twee wedstrijden van het seizoen gaf Kohfeldt nog de voorkeur aan Abdul Nurudeen en daarna kwam er met Gabriel Slonina nog een internationaal toptalent op huurbasis over van Chelsea.

Contract ontbonden

Daarom gaan Moser en Eupen na één jaar alweer uit elkaar, want de club laat weten dat zijn contract in onderling overleg ontbonden werd. De 23-jarige doelman kan dus als vrije speler op zoek naar een nieuwe uitdaging, nadat hij eerder al uitkwam voor Union Berlin, Cercle Brugge en Austria Klagenfurt. Bij Eupen hebben ze onder de lat nog meer dan voldoende opties, want ze hebben nog steeds vier keepers over. Naast Slonina en Nurudeen liggen ook Garisson Innocent (23) en Tom Roufosse (22) er nog steeds onder contract.

Zou hij nog een aanwinst zijn voor een andere eersteklasser?

Meest recent

Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

31
31
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

49
49
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

46
46
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

123
123
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

342
342
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

97
97
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

232
232
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

165
165
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

332
332
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

76
76
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

527
527
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

46
46
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

221
221
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

47
47
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

232
232
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

399
399
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

891
891
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

505
505
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

164
164
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

485
485
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

269
269
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

754
754
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

193
193
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

700
700
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

138
138

Meer sportnieuws