'PSV keert verrassend zijn kar omtrent talentvolle Belg'

185
'PSV keert verrassend zijn kar omtrent talentvolle Belg'

PSV gaat dit seizoen vol voor prijzen en het heeft alvast een uitstekende start genomen. Het pakte tegen Feyenoord de Johan Cruijff Schaal, plaatste zich deze week voor de Champions League en pronkt in de Eredivisie ook met zes op zes. Ook voor Belgen zijn er in Eindhoven heel wat kansen weggelegd.

Johan Bakayoko is dit seizoen nog wat meer uitgegroeid tot een sleutelspeler en woensdag tegen Rangers behoorde ook halve Belg Ismael Saibari tot de uitblinkers. Yorbe Vertessen is na zijn uitleenbeurt aan Union dan weer één van de jokers van trainer Peter Bosz, die er ook nog graag Zeno Debast bij zou willen.

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Moeilijke zomer voor Peersman

De enige Belg rond wie er de laatste tijd wat twijfels waren, was Kjell Peersman. De 19-jarige doelman werd nochtans als een groot talent aanzien in Eindhoven, waardoor hij vorig seizoen doorgeschoven werd naar de A-kern. Tegelijk werd hij ook de vaste nummer één bij Jong PSV. Maar daarbij kon de zoon van oud-Rode Duivel Tristan Peersman onvoldoende tonen om dit seizoen op te schuiven in de hiërarchie.

PSV bedenkt zich

Daarom had PSV begin augustus beslist dat Peersman dit seizoen verhuurd zou worden, zodat hij elders ervaring op zou kunnen doen. Even was er sprake van FC Eindhoven, maar zij namen met Jorn Brondeel uiteindelijk een andere Belgische keeper. PSV-watcher Rik Elfrink meldt nu dat PSV zich uiteindelijk toch bedacht heeft en dat Peersman uiteindelijk zal blijven. Hij mag ook opnieuw aansluiten bij de A-kern, waar hij wel vierde doelman blijft na Walter Benitez, Joël Drommel (voorlopig?) en Boy Waterman.

Zal hij nog doorbreken bij PSV?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

22
22
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

40
40
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

6
6
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

34
34
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

19
19
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

87
87
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

42
42
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

20
20
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

10
10
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

14
14
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

349
349
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

82
82
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

59
59
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

146
146
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

278
278
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

32
32
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

320
320
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

149
149
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws