'PSV keert verrassend zijn kar omtrent talentvolle Belg'

door
'PSV keert verrassend zijn kar omtrent talentvolle Belg'

PSV gaat dit seizoen vol voor prijzen en het heeft alvast een uitstekende start genomen. Het pakte tegen Feyenoord de Johan Cruijff Schaal, plaatste zich deze week voor de Champions League en pronkt in de Eredivisie ook met zes op zes. Ook voor Belgen zijn er in Eindhoven heel wat kansen weggelegd.

Johan Bakayoko is dit seizoen nog wat meer uitgegroeid tot een sleutelspeler en woensdag tegen Rangers behoorde ook halve Belg Ismael Saibari tot de uitblinkers. Yorbe Vertessen is na zijn uitleenbeurt aan Union dan weer één van de jokers van trainer Peter Bosz, die er ook nog graag Zeno Debast bij zou willen.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Moeilijke zomer voor Peersman

De enige Belg rond wie er de laatste tijd wat twijfels waren, was Kjell Peersman. De 19-jarige doelman werd nochtans als een groot talent aanzien in Eindhoven, waardoor hij vorig seizoen doorgeschoven werd naar de A-kern. Tegelijk werd hij ook de vaste nummer één bij Jong PSV. Maar daarbij kon de zoon van oud-Rode Duivel Tristan Peersman onvoldoende tonen om dit seizoen op te schuiven in de hiërarchie.

PSV bedenkt zich

Daarom had PSV begin augustus beslist dat Peersman dit seizoen verhuurd zou worden, zodat hij elders ervaring op zou kunnen doen. Even was er sprake van FC Eindhoven, maar zij namen met Jorn Brondeel uiteindelijk een andere Belgische keeper. PSV-watcher Rik Elfrink meldt nu dat PSV zich uiteindelijk toch bedacht heeft en dat Peersman uiteindelijk zal blijven. Hij mag ook opnieuw aansluiten bij de A-kern, waar hij wel vierde doelman blijft na Walter Benitez, Joël Drommel (voorlopig?) en Boy Waterman.

Zal hij nog doorbreken bij PSV?

Meest recent

'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

19
19
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

32
32
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

18
18
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

147
147
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

113
113
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

421
421
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

50
50
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

114
114
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

350
350
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

287
287
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

163
163
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

163
163
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

135
135
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

100
100
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

437
437
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

87
87
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

345
345
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

138
138
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

859
859
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

454
454
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

131
131
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

567
567
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

741
741
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

1071
1071

Meer sportnieuws