Janssen klaar voor 'nieuwe uitdaging': "Speciaal voor mij"

door
Janssen klaar voor 'nieuwe uitdaging':

Vincent Janssen vocht vele duels uit tegen AEK Athene. De Nederlander was door zijn rol als aanspeelpunt weer enorm belangrijk voor zijn team. Janssen was uiteraard dolgelukkig na de verdiende kwalificatie voor de Champions League. Tegenover Sporza sprak hij over deze historische prestatie.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Lof voor spelersgroep

Janssen had lof voor zijn ploegmaats. "Toen Toby uitviel, kwam Zeno (Van den Bosch) erin en die deed het ook geweldig. Net als Sammy (Vines, de vervanger van de geschorste Bataille). Dat is onze kwaliteit", aldus Janssen. De Great Old stond defensief pal en gaf amper een kans weg tegen de Griekse topclub.

Janssen speelde al in de Champions League met Tottenham. Hij kwam in 5 matchen in actie voor de Spurs, goed voor een totaal van 236 minuten. Hij scoorde toen niet en deelde ook geen assist uit. Ook voor hem wordt dit dus een nieuwe stap in zijn carrière.

Nieuwe uitdaging voor Janssen

De nieuwe uitdaging voor Janssen is dus om te scoren op het kampioenenbal. "Ik was nog nooit eerder basisspeler in de Champions League. Dit wordt voor mij dus ook speciaal. Hopelijk kan ik belangrijk zijn voor het team. Ik heb het liefst enkele mooie affiches. Maar het liefst ook wat punten. In de meeste matchen zullen we de underdog zijn. Maar met onze fans erachter op de Bosuil weet je het nooit", aldus Janssen.

 

Gaat Janssen deze keer wel scoren in de Champions League?

Meest recent

Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

8
8
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

89
89
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

69
69
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

35
35
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

340
340
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

172
172
Napoli-conflict: clubboegbeeld geeft 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

114
114
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

253
253
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

210
210
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

146
146
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

219
219
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

216
216
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

112
112
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

373
373
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

367
367
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

204
204
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

165
165
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

515
515
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

99
99
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

156
156
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

88
88
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

126
126
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

294
294

Meer sportnieuws