Brys zet OHL-fans op hun plaats: "Wij doen er alles aan"

door
Brys zet OHL-fans op hun plaats:

Het nieuwe seizoen is nog maar goed en wel begonnen, maar bij een aantal teams is het intussen al crisis. Dat kan bijvoorbeeld gezegd worden bij OH Leuven, dat met een schamele twee op vijftien zijn start helemaal gemist heeft. Daardoor is de druk op trainer Marc Brys bijzonder groot geworden.

Vorig weekend liep OHL ook in Eupen tegen een pijnlijke nederlaag aan en dat zorgde ervoor dat voor een deel van de fans de maat vol is. Tijdens de wedstrijd werd er al geroepen om het ontslag van Brys en de voorbije dagen is de onvrede alleen maar toegenomen. Twee belangrijke supportersgroepen eisen zelfs in een open brief het ontslag van de trainer en van CEO Peter Willems.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Brys countert

Brys laat zich echter niet intimideren. "Druk op de trainer hoort erbij", reageert hij bij Het Nieuwsblad. "Als er mensen zijn die twijfelen of de spelers of technische staf er alles aan doen voor deze club, mogen die eens een week komen meelopen. Wij doen alles, maar dan ook alles om de situatie recht te trekken."

Transfers mislukken

De voorbije weken schoof Brys de verantwoordelijkheid voor de slechte resultaten al meermaals van zich af. Hij haalde wel stevig uit naar het bestuur en zijn spelers, vooral dan zijn zomeraanwinsten. Die beschuldigde hij ervan 'uit de toon te vallen' en hij is dus duidelijk niet tevreden met de kwaliteit die hij deze zomer tot zijn beschikking gekregen heeft.

Vind je dat Brys iets te verwijten valt?

Meest recent

Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

13
13
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

40
40
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

48
48
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

225
225
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

39
39
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

124
124
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

396
396
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

40
40
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

81
81
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

150
150
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

202
202
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

153
153
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

85
85
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

174
174
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

134
134
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

74
74
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

89
89
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

266
266
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

391
391
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

201
201
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

102
102
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

46
46
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

506
506

Meer sportnieuws